KWC LogobyWIZAŻ logo

Goosberry
    6 listopada 2008 o 22:41
    5 / 5
    Świetne!
    Ogromne zaskoczenie! Chciałam dla odmiany kupić sobie cemnozielony cień, ale nie chciałam inwestować dużo pieniędzy w razie gdyby okazało się, że nie dobrze wyglądam w takim makijażu. Zakupiłam więc APC za 9zł... TYm bardziej, że miałam kiedys puder sypki z tej firmy i byłam zadowolona. Faktycznie cienie sa dość miękkie, trzeba więc delikatnie nabiarać. No i w podróży nie spisują się zbyt dobrze - mogą sie pokruszyć po prostu. Za to efekt dają super! Bardzo fajnie można stopniować głębię, są bardzo trwałe no i nawet jeśli po godzinach trochę bladną to makijaż i tak wygląda dobrze. I najważniejsze - nie rolują się w załamaniach powieki czego bardzo nie lubię :( No i ta cena... Można poszaleć z kolorami! :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    gothika
    21 lutego 2008 o 22:42
    3 / 5
    miękkie, aż za bardzo
    Więc cienie ogólnie podobne w nakładaniu do sypkich apc - tzn. dotykając ponownie pędzelkiem tego samego miejsca robią się jasne plamy. Co utrudnia aplikację i wkurza. Ponadto są bardzo miękkie (a konkretnie nr 1 z pojedynczych i 25 z podwójnych - ale tu tylko jeden odcień - drugi dość twardy) przez co są intensywne i łatwo je nabrać - aż za bardzo bo cień łatwo "zetrzeć" z powierzchni (cienia:rolleyes: ) jak za mocno się potrze pędzlem. Są trwałe.Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań:2 zaczęte
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono