KWC LogobyWIZAŻ logo

aaliyah
    1 lipca 2008 o 17:13
    3 / 5
    Nie sa zle.
    Nie sa zle te chusteczki. Sa tanie i do tego czesto w promocji 2 w cenie 1. Sprawdzaly sie po wizycie na silowni w moim przypadku. Mozna szybko odswiezyc cere przed makijazem jak i usunac pozostalosci tegoz. Nie zgodze sie, ze sa za cienkie. Moim zdaniem sa w sam raz. Zapach maja znosny, brak mi jednak tej typowej ogorkowej swiezosci... Opakowanie jest nieco niepraktyczne i pod koniec opakowania chusteczki troche wysychaja, lepsze byloby zamykane plastikowe wieczko. Nie wiem czy kupie ponownie bo jest wiele podobnych produktow na rynku a ja lubie zmiany. Używam tego produktu od: 2 miesiace Ilość zużytych opakowań: ze 2
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    iszsza
    17 marca 2008 o 23:36
    1 / 5
    "cienki bolek"
    Chusteczki mają największa wadę: są cienkie i prawie zero nasączone tym czymś co się nazywa wyciąg z ogórka! Trzeba chwycić z 3 naraz by sie jakoś zdemakijażować, oj bardzo się zawiodłam na nich.... są tanie ok, ale o jakośc to juz nie zadbali... Używam tego produktu od:niedawna Ilość zużytych opakowań:1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono