KWC LogobyWIZAŻ logo
Oliwki do skórek i paznokci

Dr. Hauschka Neem NagelölOlejek do paznokci z Neem

chooomik
    5 maja 2009 o 12:09
    5 / 5
    pozytywne zaskoczenie!
    Pierwsza sprawa: zazwyczaj noszę paznokcie bardzo krótkie, bo też zazwyczaj jak tylko próbuję je zapuścić zaczynają się łamać co mnie bardzo irytuje. Druga sprawa: generalnie nie wierzę wszelkiej maści odżywkom, a już olejkom do paznokci tym bardziej. Kupiłam chyba z przekory i trochę też z chęci oczyszczenia własnego sumienia, że jednak coś z tym paznokciami próbuję zrobić. No i jestem nieźle zaskoczona. Po 2 tygodniach regularnego, uczciwego stosowania co wieczór paznoikcie są dłuższe i zdecydowanie mocniejsze! Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta, co nie zdarza się często. Jestem bardzo zadowolona i zachęcona do dalszego stosowania. Cena dość wysoka, ale patrząc po ubytku olejku starczy on na bardzo długo. Polecam do systematycznego stosowania. To chyba pierwsza paznokciowa odżywka której zakupu nie żałuję. Do tego sama natura. KWC! Używam tego produktu od:3 tyg Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    201608040942
    19 listopada 2015 o 16:49
    5 / 5
    ok
    Ze wzgledu na pojemnosc i sposob aplikacji, uzywalam ten olejek na cale dlonie. Na tylko paznokcie wole jednak cos w buteleczce z pedzlekiem jak lakiery. Olejek byl fajny, dobrze odzywial skore dloni. Uzywalam go na noc, bo ogolem olejki w pazury lubie wcierac przed snem, siedzac przez TV i ogladajac film. Wszystko bylo ok, nie moge sie przyczepic, jedynie aplikacja typowo na paznokcie, to jednak nie moja bajka byla przy tej pompce. Używam tego produktu od: nie pamietam, chyba wiosna, albo zaczelam juz w zimie Ilość zużytych opakowań: jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono