KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Mypa Aloe Vera, Repairing ShampooSzampon do włosów tłustych u nasady i suchych na końcach

4 na 511 opinii

Kupi ponownie: 64% osób
    BrigitteBardot
    10 września 2010 o 11:06
    Geniusz
    Jeden z najlepszych szamponów, jakich używałam. Bardzo delikatny, doskonale oczyszcza włosy i nie wysusza ich - mam wrażenie, że wręcz nawilża. Włosy są miękkie i błyszczące. Dobrze sobie radzi ze zmywaniem olejów - właściwie to jest jedyny szampon, który robi to za pierwszym podejście. Co do wpływu na przetłuszczanie - prawdę mówiąc nie wiem, bo nie używam go regularnie (co kilka dni na zmianę z Babydream) i nie liczę na to, że sam szampon wpłynie na pracę gruczołów łojowych. Ma przyjemną konsystencję (emulsja) i dobrze się pieni. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Maqua
    14 października 2009 o 10:07
    najlepszy
    zawsze traktowałam szampon jako szampon: ma myć, utrzymywać świeże włosy i tyle. po wypróbowaniu tego szamponu moje oczekiwania radykalnie wzrosły. nigdy nie miałam lepszego! włosy długo są czyste i przyjemne, nie wysuszone, błyszczą jak szalone. niestety moje nie lubią za długo jednego, więc używam zamiennie z innymi, jednak żaden drogeryjny nie jest w stanie przebić Mypy. ma jedną małą wadę, odrobinę plącze włosy, ale nie jakoś nadzwyczajnie. dla mnie kwc Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno (na razie!)

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    dem
    30 lipca 2011 o 23:11
    wart uwagi
    Jeden z najdelikatniejszych szamponów jaki miałam. Mam tendencję do łupieżu i często zmiana szamponu powoduje jego wznowienie. Ten szampon zadziałał odwrotnie, skóra głowy była taka jak trzeba, nie podrażnił nic a nic. + delikatność + skład; ma parę chemicznych dodatków ale bardzo dużą ilość ziółek oprócz 40% aloesu w składzie + dba o włosy, są delikatne, nawilżone i świeże + naturalny ładny zapach + 3oo ml to więcej niż inne szampony Lekkie zastrzeżenia do wydajności, bo szampon jest lejący i mam wrażenie, że dosyć szybko znika z butelki, ale tłumaczę to dużą zawartością naturalnych składników, więc mu to wybaczam :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: póki co 1

lemka
    23 lipca 2011 o 11:00
    4 / 5
    Warto wypróbować
    Trudno mi ocenić ten szampon, ponieważ przy 1 butelce był idealny a przy 2 efekty już nie były takie dobre. Plusy: + włosy są po nim odżywione, + nie podrażnia skóry głowy, wręcz o nią dba, + skład, + delikatny zapach, + 2 pojemności do wyboru, + cena w porządku. Minusy: - przy 2 butelce szampon zaczął obciążać moje mieszane włosy, +/- średnio się pieni, ale dla mnie to nie ma znaczenia, - opakowanie, z którego ciągle wylewa się szampon. Ogólnie szampon wart wypróbowania, zdecydowanie wspomaga i dba o kondycję włosów. Jednak ostrzegam, że właścicielki włosów przetłuszczających się powinny mieć na uwadze, że może je obciążyć i dać efekt przyklapniętych włosów. Przypuszczam, że sprawdzi się na włosach suchych, farbowanych. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 butelki
    Używa produktu od:kilka miesięcy

SoBitterSoSweet
    1 maja 2011 o 20:10
    całkiem fajny
    Spodobał mi się ten szampon. Mam bardzo suche włosy, z tendencją do puszenia, ale jednocześnie mają też skłonność do lekkiego przetłuszczania u nasady i oklapywania. Ten szampon całkiem fajnie sobie poradził z moimi włosami, staram się myć włosy co drugi dzień, z tym szamponem na drugi dzień wyglądają całkiem ok. Do tego nie plącze włosów i są po nim po prostu fajne. Podoba mi się jego zapach. Na minus to, że się średnio pieni, dlatego co trzeba go dużo używać i jest przez to mało wydajny. Myślę, że jeszcze do niego wrócę, ale narazie testuję inne szampony. Używam tego produktu od: używałam 2 m-ce Ilość zużytych opakowań: jedno 300ml