KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Yung Asia, 2-Minuten Intensiv-Kur (Intensywna kuracja 2-minutowa)

3,1 na 515 opinii

kasia2d16
    23 października 2010 o 15:43
    2 / 5
    nie sprawdza się
    Nigdy wcześniej nie stosowałam kosmetyków Rossmana a skusiłam się na tą odżywkę ze względu na śmieszną cenę. To raczej jej jedyna zaleta, kosmetyk ten mało co robi. Zapach nieokreślony, konsystencja rzadka. Jedyne, co u niej zaobserwowałam, to ułatwienie przy rozczesywaniu włosów. Poza tym nic z tego, co obiecuje producent. Ogółem - kiepski produkt za niską cenę. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1

pati0111
    16 października 2010 o 18:53
    4 / 5
    Bardzo fajna, lekka
    U mnie odżywka ta się sprawdziła :) Ma lekką konsystencję, nie obciąża włosów, po jej użyciu są miękkie, dość gładkie i ładnie się rozczesują. Ładnie pachnie Wiadomo , że nie jest to super nawilżająca maska ale jak na odżywkę jest bardzo dobra ;) Dodatkowym plusem jest niska cena ( zapłaciłam 3,99 w promocji, lecz widziałam nawet za 1,99(!) ) Polecam ;) Używam tego produktu od: Ilość zużytych opakowań: jedno całe

polajna
    25 sierpnia 2010 o 13:39
    4 / 5
    Jestem na TAK! :D
    Po dwukrotnym farbowaniu włosów, piasku i morskiej wodzie zauważyłam, że moje włosy robią się coraz bardziej zniszczone. Sięgają połowy pleców, więc pielegnacja nie należy do najłatwiejszych. Bez połysku, plączące się, z rozdwajającymi się końcówkami. Używam specjalnych szamponów, masek, a 2- minutowa kuracja kupiona była jako kaprys, po WIELKICH promocjach w Rossmannie kosztowała... 1, 99! Skuszona tą ceną- kupiłam. Jestem bardzo mile zaskoczona- włosy miękkie, układające się, nawilżone po 1 użyciu! Bez silikonów :) Zapach specyficzny, konsystencja dość rzadka, ale coś naprawde fajowego za małe pieniążki! Polecam do włosów bardziej przesuszonych niż zniszczonych! Używam tego produktu od:wczoraj Ilość zużytych opakowań:1

Charlotte95
    17 sierpnia 2010 o 7:41
    3 / 5
    Całkiem całkiem
    Odżywka bardzo lekka. Cudów nie robi. Mam po niej lepsze wrażenie, gdy ją spłukuję (niesamowita gładkość), niż gdy włosy wyschną. Dobrze nadaje się do mycia, nie obciąża włosów. Całkiem fajny skład. Konsystencja troszkę za rzadka, zapach średni, nie utrzymuje się długo na włosach. Dla zdrowych włosów, do codziennego stosowania powinna być ok. Używam tego produktu od:1 mies Ilość zużytych opakowań:1

• 3 / 5
    Kiedyś lubiłam
    Bardzo fajna odżywka na co dzień. Stosowałam jako drugą do OMO. Jest średnio wydajna, ładnie pachnie, bardzo tania. Nawilża i odżywia włosy, są gładkie, miękkie i przygotowane do dalszych etapów pielęgnacji. Nie kupię jej ponownie, bo ma parabeny, poszukam czegoś innego, ale ogólnie bardzo polecam. Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: 4