KWC LogobyWIZAŻ logo

jagna w
    12 stycznia 2011 o 22:52
    4 / 5
    bardzo dobry
    czesto zmieniam podkłady , probuje testuje,i ostatnio padło na qlinique superfit , bo ta marka opracowana jest przez dermatologów produkty sa bezzapachowe i antyalergiczne , pielegnacji uwielbiam,szukałam czegos lekkiego co zostanie ze mna przez cały dzien i mój makijaz tez bedzie zadowalajacy czyli ukryje pory naczynka ładnie wyrówana koloryt ,i tak jest w przypadku tego produktu ,ładnie wtapia sie w skóre , matowi no nie jest to mat całodniowy ale 2-3 poprawki pudrem sypkim i jest ok bo ten fluid chłonie puder sypki i razem z nim tworzą taka druga strukture skóry , niewidoczną na twarzy ,chyba ze ktos przesadzi z iloscia to tak ,co jeszcze... puder ładnie wygładza nie wchodzi w pory , moze nie ma doskonałego krycia ale mi wystrcza zakryje naczynka , nie czuc go na twarzy , skóra oddycha , nie uczula i nie jest zapychający , troszkę brudzi ubrania , uzyty bez pudru daje efekt zdrowej , naturalnej cery z taka lekka poswiatą , niestety sam u mnie długo nie wytrzymuje ale polecam za taka cena warto bo nie obciaza skóry , i jest mega wydajny a kolory ?chyba 6-czy 7 odcieni z bezem i rózem kazdy cos znajdzie dla siebie ...ogólnie polecam Używam tego produktu od: 1tyg Ilość zużytych opakowań: w trackie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Martuniat
    12 lutego 2013 o 20:24
    3 / 5
    Średniaczek.
    Zależało mi na delikatnym podkładzie, niekryjącym, tylko subtelnie podkreślającym ładną cerę, dodatkowo beztłuszczowym, ujednolicającym koloryt. Oto co otrzymałam. Podkład faktycznie nie kryje, to należy podkreślić, bo gdy szukamy mocniejszego krycia, zawiedziemy się. W mojej opinii jest to taki trochę mocniejszy krem koloryzujący. Nie przykryje ani przebarwień, ani żyłek, ani tym bardziej większych niedoskonałości. Po prostu delikatnie wyrówna kolor cery. Ja nie byłam do końca zadowolona z mojego odcienia- naturalnego (niby) bo nie do końca dostosowywał się do mojej jasnej cery, a wszelkie inne odcienie były już za ciemne. Tak więc kolorówka dosyć słaba. Konieczne jest stosowanie korektora w razie chęci dokładniejszego krycia. Pod względem poszukiwanego matu- z tym sprawa jest dziwna. Początkowo podkład wchłania się do matu, ale jest to taki dziwny, płaski mat, twarz nie wygląda świeżo i promiennie po zastosowaniu podkładu. Dodatkowo po ok godzinie moja strefa T zaczynała się dosyć nieestetycznie błyszczeć. Puder musiał być w użyciu kilka razy dziennie, by nos się nie świecił jak latarka. Warto także dodać, że ogólna trwałość podkładu była dyskusyjna- po całym dniu zostawało go na buzi tak ledwo ledwo. No i wcale nie był przyjemny w aplikacji, nie rozprowadzał się na twarzy gładko- dodam, że aplikowałam go ręką. Potrafił też niezbyt ładnie podkreślić suche skórki. Podsumowując- podkład jest bardzo lekki, nie zapycha, nadaje się do cery mieszanej, choć moim zdaniem najlepiej sprawdzi się przy buzi bezproblemowej, nie mającej nic do ukrycia- czyli przy rzadko której. Używam tego produktu od: ok. 1 rok Ilość zużytych opakowań: 1 op.

chiiyo
    8 sierpnia 2012 o 18:37
    1 / 5
    Niestety nie dla mnie
    Kupiłam go za poleceniem pani w Douglasie, bo chciałam trwały podkład do zakrycia mojej problemowej niestety cery. Nie jestem zadowolona. Na mojej buzi fluid zupełnie nie zachowywał się tak jak w opisie produktu. Po pierwsze bardzo słabo kryje, nie matuje zupełnie nawet na początku, po niecałej godzinie buzia świeci się jak latarnia od tłuszczu. Po całym dniu jak zmywałam twarz wacikiem to ledwo było go na nim widać, ponieważ wcześniej już cały wyparował. Po drugie opakowanie - wygodne, ale z aplikatora wylewa się podkład i paćka zakrętkę i wszystko w koło. Dodam jeszcze, że podkład jest bardzo rzadki, co ułatwia mu wylewanie się. Na plus to to, że rozprowadza się dobrze, nie robi smug ani plam. Za takie pieniądze oczekiwałam jednak czegoś bardziej trwałego i chociaż trochę matującego, ale wniosek jest taki, że do tłustej i problemowej skóry się nie nadaje. Używam tego produktu od: miałam w tym roku Ilość zużytych opakowań: 1,00

mintsorbet
    30 marca 2012 o 15:39
    4 / 5
    Dobry!
    Używam podkładów w płynie sporadycznie, nie testowałam zbyt wielu, ale ten wydaje mi się niezły. Nie czuję go na twarzy, jest średnio-mało kryjący, ale zdecydowanie poprawia wygląd cery. Jeśli go starannie rozprowadzę (nie zawsze mi to dobrze wychodzi, nakładam go palcami), to daje dosyć naturalny efekt, tzn w słońcu oczywiście widać, że mamy coś na twarzy, ale na pewno nie jest to wielka "tapeta" czy maska. Dla mnie produkt bardzo dobry na wieczór, do sztucznego światła, gdy chcę zrobić większy makijaż, nie wysusza, trwały, wygląda w miarę naturalnie i jest bardzo lekki. Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ nie jest idealny, no ale dla mnie idealny to byłby taki, którego nie byłoby widać, a jednocześnie korygowałby cerę (dlatego 5 gwiazdek ma u mnie podkład mineralny w kamieniu Clinique). Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

zoha777
    12 marca 2012 o 16:00
    1 / 5
    nie dla mnie
    Nic nie robi, nie kryje, nie nawilża, nie matuje, nie ujednolica, nic nie robi, oprócz tego, ze ciemnieje na buzi, nie współgra z moją mieszaną cerą, gdzie powinien się sprawdzać idealnie, a oprócz tego kolor który posiadam 05 neutral wydaje się szary. Poza tym jest dość drogi, więc to są chyba jakieś kpiny, że za taką kasę otrzymujemy taki bubel! opinie na temat tego podkładu nie są zachęcające, więc to mowi samo za siebie. Jedyny plus, to chyba tylko to, ze mnie nie zapchal. Używam tego produktu od: już nie używam Ilość zużytych opakowań: troche z 1 buteleczki