KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Yves Rocher Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet (Dwuwarstwowy płyn do demakijażu oczu)

4,1 na 5207 opinii

Kupi ponownie: 64% osób
    SlodkaIstotka
    22 kwietnia 2012 o 21:17
    doskonały!
    Dobrze zmywa nawet wodoodporny makijaż, jest delikatny i nie podrażnia oczu, bardzo wydajny! Nie pozostawia tłustego filmu a demakijaż jest szybki i bezproblemowy. Nie trzeba nim mocno trzeć oka- wystarczy na chwile przyłożyć wacik i gotowe :) Używam tego produktu od: 2-3 lata Ilość zużytych opakowań: wiele ich było :)
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kaktuska16
    19 maja 2013 o 20:26
    4 / 5
    wspaniały
    Idealnie zmywa nawet najbardziej oporne kosmetyki, nie podrażnia oczu, prawie bezzapachowy, łatwo się miesza. Jednak jest dość słabo wydajny. Największym minusem jest cena. Używam tego produktu od: półtora roku Ilość zużytych opakowań: dwa

Veida
    2 kwietnia 2013 o 17:29
    Poza ceną - idał
    Doskonały produkt. Makijaż usuwa w mgnieniu oka. Bywa, że wystarczy mi jeden płatek do zmycia całego oka (kredka, cień, tusz)! Nie uczula, nie podrażnia. Minus - cena. 24 zł to dla mnie za dużo - kupuję tylko w promocji. Zdecydowanie polecam!!! Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: wiele

AmeliaEr
    18 lutego 2013 o 17:59
    5 / 5
    Sprawdził się pod każdym względem
    Jest idealny do każdego rodzaju makijażu, nie podrażnia, chociaż nie byłam przekonana do płynu dwufazowego, bo wcześniejszy, który miałam nie spisał się najlepiej z tego jestem całkowicie zadowolona, widać niepotrzebnie unikałam tego rodzaju kosmetyków, jeśli poczeka się na promocje jest w przystępniejszej cenie. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1

gosiaczek6
    4 lutego 2013 o 21:04
    bardzo dobry
    bardzo dobry produkt, polecam wszystkim jego zakup + w promocji jest niedrogi + dobrze zmywa makijaż + podoba mi się że zostawia lekki tłusty film, dzięki czemu powieki nie są suche to mój pierwszy płyn do zmywania wodoodpornego makijażu, więc nie mam porównania, ale raczej kupię ten płyn ponownie
    Używa produktu od:miesiąc