KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 57% osób
    natalie25
    2 maja 2009 o 16:14
    GENIALNY
    Tusz to podstawa mojego makijażu na co dzień. Dlatego przywiązuję wagę do jego jakości, cena ma znaczenie drugorzędne. Miałam w swojej kosmetyczce większość gornopółkowych tuszy różnych marek, mam więc spore porównanie. Ten dostałam w pezencie, sama bym nie kupiła, bo nazwa firmy nic mi nie mówiła do tej pory. Opakowanie przyznam dosc tandente, zgoła przesadzone, srebne, kręcone ze złotą obrączką. Ale to co jest w środku to istne cudo. Tusz jest raczej rzadki, dobrze obkleja niemałą szczoteczkę z typowych włosków (żadne tam futurystyczne plastiki). Sama szczoteczka nie wyróżnia sie niczym szczególnym, ale po zastosowaniu oniemiałam. Rzesy sa mega długie, ładnie rozdzielone, jakieś takie błyszczące (jakby tusz wciąż był mokry). Nie wiem czy mam wersje wodoodporną, wyrzuciłam opakowanie, ale fakt - nie obsypuje się, przez cały dzień, przez całonocną imprezę jest w idealny stanie. Wyraźnie wykręca rzęsy. Może szczególnie nie pogrubia, ale ja aplikuję tylko raz, przypuszczam że po dwokrotnym malowaniu byłby również efekt pogrubienia. Nie wiem jaka dokladnie jest cena kosmetyku, ale warty jest każde pieniądze. ponoć w Polsce do dostania w Douglas. ps. jeżeli chodzi o kolor to ja mam brąz i jest rzeczywiście brązowy, przez przełamywania czernią, ani grafitem. Używam tego produktu od: 2 mc Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Michell72
    28 kwietnia 2010 o 23:26
    2 / 5
    KCW to napewno nie jest
    Średnia ta maskara..delikatne podkreslenie..szału nie ma ,przy krótkich rzęsach zdecydowanie jej mówię -NIE!!!! Znam duzo lepsze ot chozby maskary HR lub mój KCW najnowszy Diora.. Używam tego produktu od 1 miesiaca Ilość zużytych opakowań:1

Delicia
    17 stycznia 2011 o 15:10
    5 / 5
    Rewelacja - szkoda, ze tak malo znana :-)
    Borghese State of Art to jeden z najlepszych tuszy jakie mialam. Spelnia wszystkie kryteria: ma gleboka czern, swietnie rozczesuje rzeski, dobrze je kryje, daje wyrazisty ale nie przesadnie sztuczny efekt (jestem zdanai ze jesli chcesz metrowe rzesy - to przyklej sobie sztuczne. Tusz sluzy podkresleniu naturalnych rzes a nie sprawieniu ze bedziesz miec rzesy jak spiewaczka z opery) Ladnie pogrubia, dobrze wyduza i podkreca. Lubie nanosic 2 lub 3 warstwy. Potem, lubie uzyc lokoweczki do rzes a Borghese trzyma podkrecone koncowki rzesek caly dzien! Nie kulkuje sie na rzesach, trzyma sie caly dzien. (czasami spedzam w pracy 12 godzin) Godny polecenia dla pan, ktore nie wymagaja \'\'nie wiadomo czego\'\', ale takich ktore cenia swietna jakosc i trwalosc. Z pewnoscia kupie ponownie! Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 2 i bedzie wiecej!
    Używa produktu od:rok lub dłużej

elbrus
    2 września 2014 o 22:32
    Błyszcząca czerń
    To świetny tusz. Rzęsy nim potraktowane są bardzo bardzo długie, moooocno błyszczące intensywną czernią i podkręcone. Gdyby zmywał się łatwiej - byłby moim ulubionym, ale i tak nie mogę mu odmówić pięciu gwiazdek, gdyż do końca był świeży, a szczoteczką operowało się znakomicie. Jeśli gdzieś na niego trafię - nie omieszkam kupić! Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Joanna 80
    26 stycznia 2012 o 22:32
    4 / 5
    Trzeba dać mu szansę
    Skuszona opiniami kupiłam i pomyślałam, że oprócz ogromnego plusa za to że mnie nie uczulił, nie posiada żadnych innych zalet. Za taką cenę spodziewałam się rewelacji a tu taka niemiła niespodzianka.. Ale zaczęłam używać, "wyczułam" szczoteczkę i z dnia na dzień moje rzęsy wyglądały lepiej. Długie, czarne, błyszczące, delikatnie podkręcone. Nie daje efektu sztucznych rzęs ale producent takiego nie obiecuje. I po prawie roku od otwarcia ciągle ma świetną konsystencję i nie osypuje się. Uważam, że trzeba dać mu szansę:) Używam tego produktu od: prawie roku Ilość zużytych opakowań: pierwsze

0 osób uznało tą opinię za pomocną