KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 25% osób
    cora
    20 maja 2009 o 23:32
    Odświeżył
    Spełnia swoją rolę:) - odświeża - relaksuje - nawilża. Ale lekko drażni skórę w miejscach szczególnie uwrażliwionych,np.wokół oczu i ust. Należy więc omijać te obszary, jeżeli mamy delikatną skórę. I jeszcze jedno- zapach. Straszny :( Przynajmniej dla mnie, bo nie znoszę tego typu świeżej zieleni ani oceanu w kosmetykach. Ale to moje s u b i e k t y w n e odczucia. Jeżeli ktoś lubi tego typu klimaty, zapach będzie sporym atutem. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: pół butelki, ach ta wydajność:)

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    Hosenka*
    25 lutego 2013 o 19:25
    Nie spisuje się dobrze
    Tonik nie przekonał mnie do siebie w 100%, choć czytałam o nim ogólnie pozytywne recenzje - co skóra to inne wymagania. Plusem jest na pewno brak uczucia ściągnięcia skóry i lekkie odświeżenie, ale za to czuję klejenie - skóra nie jest gładka, miękka a klei się i niestety nie znika to zbyt szybko. Jeśli skóra jest podrażniona, tonik może ją dodatkowo podrażnić, lekko zaczerwienić skórę, co ostatnio dla mnie jest szczególnie ważne. Zapach toniku jest delikatny - odbieram go jako morsko-cytrusowy, dla mnie przyjemny, choć wiadomo, że gusta są różne. Najbardziej podoba mi się opakowanie - u mnie najlepiej sprawdza się butelka z dozownikiem choćby dlatego, że nie muszę toniku wyciągać z szafki, tylko podkładam wacik, naciskam 1-2 razy i gotowe :) Taka forma aplikacji poprawia też wydajność kosmetyku. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    ancia19
    5 lutego 2009 o 19:29
    5 / 5
    super!!
    bardzo przyjemny tonik, chyba najfajniejszy z ostatnio przeze mnie używanych. Na początku nie byłam przekonana, czy mi pasuje psikanie, czy wolę najpierw dawać tonik na płatek kosmetyczny, jak jestem przyzwyczajona. Jednak przekonałam się do tego rozwiązania! Spryskuję twarz i po chwili przecieram płatkiem zbierając nadmiar toniku. Kosmetyk ślicznie pachnie, odświeża, oczyszcza. Nie za bardzo rozumiem zarzut poprzedniej recenzentki, że nie zmywa podkładu i nie zastąpi żelu do mycia. Przecież to nie zadanie toniku!! W swojej roli sprawdza się wyśmienicie. Eleganckie opakowanie ładnie wygląda w łazience :) używanie go to przyjemność. Nawet mąż go podbiera ;) Cena jak dla mnie OK. Duża pojemność i dobra wydajność. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:nie określono

Martuniat
    14 lutego 2013 o 19:47
    Taki sobie
    Przez dosyć długi czas używałam zestawiku- ten tonik plus żel do mycia twarzy. Nie zauważyłam pozytywnego wpływu na moją cerę. Owszem, tonik trochę tonował ściągniętą i napiętą po żelu buzię, może nieco nawilżał, ale nie odczułam przyjemnego odświeżenia i ukojenia cery. Wręcz po użyciu trochę się zaczerwieniała. Poza tym tonik ma niesamowicie intensywny zapach, osobiście bardzo mi przeszkadzał, taka czysta chemia prosto na twarz. Podsumowując- kosmetyk przeciętny, podobnie jak żel z tej serii. Moim zdaniem lepiej zainwestować w porządniejsze kosmetyki apteczne. Używam tego produktu od: ok. 2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 op.
    Używa produktu od:nie określono

staff112
    2 marca 2012 o 19:38
    poleciałam na nagrody
    Pewnie normalnie bym go nie kupiłam bo cena nie taka mała.Zachęciły mnie nagrody ,którymi chwalą się na opakowaniu.Wielkim plusem jest fajny dozownik ,zapach troche zbyt intensywny.Nie zauważyłam jakiejś szczególnej róznicy w używaniu jego ,a taniego toniku z Urody.Nie podrażnił mnie ale cudów nie zauważyłam. Używam tego produktu od: 5 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego