KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Isana Med, Seifenfreie Waschlotion (Lotion do mycia twarzy i ciała)

3,7 na 536 opinii

Kupi ponownie: 61% osób
    konfitura
    2 marca 2011 o 22:03
    dobry, ale ten zapach...
    Żel spełnia swoją funkcję, ale eliminuje go z dalszego użycia zapach, który mnie zwyczajnie irytuje. Dobra konsystencja krystalicznego żelu. Myje dobrze, usuwa również makijaż. Minimalnie wysusza, ale bez tragedii. Cena korzystna skusiłabym się ponownie, ale wspomnienie zapachu mną trzącha. Używam tego produktu od: ponad tok temu Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    anna_belle
    5 sierpnia 2014 o 10:34
    zwykły żel
    Po nazwie produktu spodziewałam się kremowego żelu o konsystencji mleczka do ciała coś w stylu żeli dove.Zdziwiłam się kiedy zobaczyłam, że jest to zwykły przezroczysty płyn o żelowej konsystencji. Jeśli chodzi o samą konsystencje, to mimo że na początku negatywnie mnie zaskoczyła, to po pewnym czasie stwierdzam że jest ona w porządku,dosyć gęsta, żelowa taka jaka powinna być w żelach pod prysznic.Co do właściwości myjących to "lotion" również spisuje się bardzo dobrze,oczyszcza skórę nie zostawiając klejącej warstwy lub uczucia niedomycia. Żel faktycznie nie wysusza skóry i nie podrażnia jej.Na plus również stosunek ceny do pojemności i wydajność. Jedyne, co mnie w nim drażni to zapach, zbyt naturalny i trochę kwaskowaty. Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Odylena
    4 kwietnia 2014 o 11:55
    Dobrze oczyszcza.
    Podczas wieczornej pielęgnacji potrzebuję porządnie oczyszczającego kosmetyku, aby mieć pewność, że idę spać z całkowicie czystą buźką. I ten żel jest całkiem ok :) Konsystencja: lekka, żelowa konsystencja, przezroczysty płyn. Zalety: *spełnia swoje główne zadanie - świetnie i głęboko oczyszcza skórę *dobrze się pieni i łatwo zmywa wodą *delikatnie, przyjemnie pachnie *ma pH 5,5 *nie zapycha, nie podrażnia skóry *kosztuje grosze *wygodne opakowanie z pompką *łatwo dostępny *design opakowania całkiem ok (mam odświeżoną wersję opakowania, inna niż na zdjęciu) *wydajny *w składzie proteiny zbożowe, rumianek, skrzyp, szałwia, rozmaryn, pokrzywa, melisa, chmiel Wady: *uczucie ściągnięcia skóry po umyciu się pojawia *trochę podrażnia oczka *zawiera SLS Może nie jest to kosmetyk stricte do mycia buźki, ale jak dla mnie daje radę - mnóstwo dobrych składników i przede wszystkim świetne działanie oczyszczające. Polecam! Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 butelka
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

nestelle
    24 marca 2014 o 22:59
    1 / 5
    Koszmarek
    Dostałam go od znajomej dla mojej 5 letniej córy - jako super delikatny . Umyła się nim pod prysznicem i jak wyszla to omg! wygladala jak poparzona!!! calutka czerwona ... posmarowalam szybciutko balsamem łagodzacym ...przez ponad godzine schodzilo zaczerwienienie . Nigdy więcej . nawet do rak się boje uzywac . A w składzie SLS .taaaa w sam raz do skory wrażliwej .... :/ Używam tego produktu od: tylko 1 raz .i o 1 za duzo. Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

beygreen
    1 stycznia 2014 o 15:13
    1 / 5
    Nie, nie i nie
    Na święta wyjechałam z mamą i bratem do babci, jak zwykle zapominając mojego żelu do mycia twarzy... Dorwałam tam jakieś mleczko oczyszczające i nim się myłam, było ok. Przez cały czas stał na półce też Isana med. Zdecydowałam się go użyć i to był mój błąd... - Okropnie wysuszył i ściągnął mi skórę, czułam jakby ktoś mnie z niej obdzierał... - Podrażnił - Zaczerwienienia nasiliły się Plusem jest chyba tylko cena, słyszałam że tani. Ale oficjalnie tego mydła NIENAWIDZĘ. Używam tego produktu od: przez 2 dni Ilość zużytych opakowań: troszeczkę z pierwszego