KWC LogobyWIZAŻ logo
Żele pod prysznic dla mężczyzn

Skino Get Rest, Żel pod prysznic 3 w 1 dla mężczyzn

Kupi ponownie: 57% osób
    Anika34051
    14 września 2020 o 11:53
    5 / 5
    Dobry żel za nie wielkie pieniądze
    Produkt zakupiłam dla męża, który lubi łatwe i szybkie rozwiązania, a więc żel pod prysznic, który myje i oczyszcza ciało i jednocześnie włosy. Mamy tu żel w plastikowej butelce zamykany na zatrzask od góry, solidne zamknięcie nie pozwala na to aby żel wyciekł, gdy np. Spadnie. Producent pisze że mamy tu połączenie 3 zapachów bergamotki, cytrusów i drzewo sandałowego, ten trzeci wariant ewidentnie się tu przebija. Konsystencja ani nie gęsta, ani zbyt rzadka, kolor zielony przypominający owoc kiwi w środku. Sam żel dobrze się pieni przez co dobrze nanosi się go na ciało. Zapach tak naprawdę utrzymuje krótki czas po prysznicu. Jeżeli chodzi o mycie nim włosów, nie powoduje łupieżu ani jakichś uczuleń czy swędzenia skóry głowy. Produkt jest wielozadaniowy nadaje się zarówno do mycia ciała jak i włosów . Cena jest niska , żel jest wydajny.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    Moniula93
    6 maja 2021 o 9:10
    4 / 5
    W tej cenie super
    Kupiłam jakiś czas temu te żele mojemu partnerowi podczas zakupów w Biedronce. Zwykle wybieram żele marek Dove, czy Palmolive, ale tym razem skusiłam się na Skino (była jakaś promocja przy zakupie 2 sztuk). I nie ma tragedii. Dobrze oczyszczają, pienią się , nie są ani za rzadkie , ale też nie bardzo gęste . Mamy zielony i pomarańczowy. Obydwa mają świeży, intensywny zapach, który utrzymuje się jakiś czas po myciu. Jak za tę cenę są na prawdę ok. Nie wysuszają skóry, ani nie podrażniają. Zauważyłam, że są trochę mniej wydajne , dość szybko się kończą. Pewnie raz na jakiś czas podczas dodatkowej promocji jeszcze kupię . Cena jest na prawde niska, a jakość nie jest zła.
    Zalety:
    • Duża pojemność w niskiej cenie
    • Odświeżające zapachy
    • Nie podrażniają
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    Anusia490
    3 maja 2022 o 7:23
    5 / 5
    Cytrusowe żele pod prysznic to jedne z ulubionych, jeśli chodzi o mężczyzn w moim domu. Często kupuje dla nich właśnie produkty o tych nutach zapachowych. Tak trafiłam na żel pod prysznic od Skino dostępny w popularnym dyskoncie B. Mogłoby się wydawać, że tak tani produkt nie do końca spełni obietnice producenta, a jest ich sporo. Ma to być kosmetyk multifunkcyjny przeznaczony do mycia twarzy, ciała i włosów. W ocenie osób używających go, czyli mojego brata i taty, świetnie się do tego sprawdza. Ja jako fanka świeżych, owocowych zapachów przyznam, że też go wypróbowałam i stwierdzam, że akurat ten wariant mógłby spokojnie być unisexem. Zapach jest wyrazisty, dominuje w nim kwaśna cytryna i gorzka bergamotka z mocną nutą drzewa sandałowego. Nie jest to płaski, jednowymiarowy zapach, co tym bardziej zasługuje na pochwałę. Żel ma wyrazisty, zielony kolor i został umieszczony w praktycznej butelce z zamknięciem na klik. Wykonana jest z przezroczystego plastiku, dzięki czemu od razu widać zużycie. Szata graficzna przedstawia fantazyjne wzory, logo marki i główne cechy produktu. Jest to produkt wielofunkcyjny, który z powodzeniem zastąpi nam szampon, żel do twarzy i żel pod prysznic. Dokładnie, ale delikatnie oczyszcza, nie wysusza, nie powoduje uczucia pieczenia czy dyskomfortu. Dobrze oczyszcza skalp i włosy. Zapach pozostaje na skórze długo po umyciu. Produkt jest wydajny, ma sporą pojemność i dobrze dostępny. Kupimy go w korzystnej cenie w każdej B. PLUSY świetny zapach dobrze się pieni praktyczne opakowanie wielofunkcyjny dobrze dostępny praktyczne opakowanie
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    annaskc
    16 marca 2023 o 22:02
    4 / 5
    Żel spełnia swoją funkcję i kosztuje naprawdę niewiele
    Żel Skino Get Rest robi to co powinien - dokładnie czyści ciało. Ma ładny zapach, według producenta są to zapachy bergamotki, cytrusów i drzewa sandałowego. Pachnie niezbyt nachalnie, świeżo, cytrusowo. Butelka żelu jest zwykła, plastikowa, z czarnymi korkiem. Dzięki temu, że jest przezroczysta dokładnie widać zużycie produktu. Żel ma kolor jasnozielony, jest dość rzadki ale nie na tyle by jakoś specjalnie spływać z dłoni, raczej jest OK. Dobrze się pieni, dobrze spłukuje. Stosowałam go tylko na ciało, mam długie włosy i potrzebuje szamponów dla bardziej wymagających włosów, ale jako żel do mycia ciała Skino poradził sobie super. Kosmetyk kosztuje niewielkie pieniądze, jest produkowany specjalnie dla Biedronki, więc można go kupić przy okazji zakupów spożywczych, a naprawdę nie odstaje od markowych żeli pod prysznic. Uważam, że jest to produkt do codziennego stosowania, wydajny, nie uczula i jest naprawdę tani.
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Cena
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    MarcinMat
    10 lutego 2023 o 13:37
    5 / 5
    Super produkt w atrakcyjnej cenie
    Żel charakteryzuje się bardzo wygodnym opakowaniem, poręcznym jeśli chodzi o utrzymanie pod prysznicem. Żel posiada bardzo przyjemnym zapach, który się chwilę utrzymuje na skórze. Żel dobrze się pieni, dobrze oczyszcza. Nie podrażnia skóry, nie wysusza skóry jest ok . Cena super jak na jakość. Łatwo dostępny.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

5 osób uznało tą opinię za pomocną