KWC LogobyWIZAŻ logo

flame12 hity!
71% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
LullaLove Szczotka do Masażu na Sucho AKC0052 1 szt.
37,95  zł

Kupi ponownie: 71% osób
    Kat8Rina
    24 maja 2021 o 20:11
    4 / 5
    Znalazłam dla niej podobne, aczkolwiek nieco inne zastosowanie...
    Brakuje mi w niej efektu większego pocierania i to chyba główny powód, dlaczego ideałem nie jest, ale za to świetnie sprawdza się jako szczotka pod prysznic. Uwielbiam łączyć jej właściwości z ulubionym olejkiem pod prysznic (patrz: moje hity) oraz którymś z peelingów i działać w taki sposób.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    Melazja178
    4 listopada 2019 o 17:47
    5 / 5
    Trzeba się do niej przekonać
    Szczotkę polskiej firmy Lullalove kupiłam zaraz po ciąży, aby poprawić stan mojej skóry. Głównie zależało mi na pielęgnacji obszaru okolic brzucha i ud. Zaskoczyło mnie, że jest taka duża- zajmuje prawie całą moją dłoń. Na szczęście umieszczono na niej specjalny pasek, który ułatwia trzymanie szczotki w ręku. Ogromną zaletą jest też fakt, że szczotka została wykonana z naturalnych materiałów. Szczotkę używałam przed kąpielą, na suchą skórę. Później brałam prysznic i nakładałam ulubiony balsam. Z tą szczotką nie polubiłyśmy się od razu. Podczas pierwszego użycia zaskoczyła mnie intensywność jej działania. Szczotka dość mocno, i niestety nieprzyjemnie, tarła skórę i na samą myśl, że w kolejnych dniach mam powtórzyć ten zabieg, czułam niechęć. Mimo nieprzyjemnych doznań, postanowiłam dać jej kolejną szansę. Na szczęście z każdym kolejnym użyciem moje odczucia nie były już tak drastyczne. Skóra zaczęła się przyzwyczajać do zabiegu. Co więcej, zauważyłam pozytywne efekty szczotkowania. Skóra stała się gładsza i jędrniejsza -w szczególności na brzuchu, na którym najbardziej mi zależało. Odnoście cellulitu, to z pewnością nie mogę przyznać, że całkowicie zniknął z moich ud, ale na pewno skóra w tych partiach mojego ciała również stała się wyraźnie gładsza. Podsumowując, pierwsze spotkanie było dość trudne, ale później szczotkowanie weszło w mój wieczorny nawyk, dzięki czemu mogę cieszyć się znacznie gładszą i bardziej jędrną skórą. Wrażliwcom radzę nie poddawać się za pierwszym podejściem, tylko dać szczotce kolejne szanse. Z czasem skóra powinna przyzwyczaić się do tarcia. Szczotkowanie to najlepsza forma peelingu jaką znam!
    Zalety:
    • - wykonana z naturalnych materiałów
    • - duża
    • - mocny efekt działania
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Magda_899
    8 stycznia 2021 o 10:06
    Chwila dla mnie ;)
    O szczotkowaniu na sucho dowiedziałam się przypadkiem. Dzięki relacji jednej z mam na popularnym portalu. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona - ot co - kawał szczotki i to nie za taniej. Jednak korzystając z promocji postanowiłam wypróbować ten produkt. Zakupiłam szczotkę marki Lullalove wraz z olejem ze słodkich migdałów . Szczotka jest solidnie wykonana, a na zewnętrznej części ma mały, firmowy napis. Włosie jest dość sztywne i nie wypada po pierwszym użyciu. Przy pierwszym szczotkowaniu czuc pewny dyskomfort na ciele, ponieważ włosie jest dość twarde. Przy kolejnych użyciach ciało przyzwyczaja się i szczotkowanie staje się przyjemne. Muszę przyznać, że po 3 miesiącach szczotkowania na sucho skóra stałą się bardzo gładka, a wrastające włosy to już przeszłość. Radzę szczotkować się przed prysznicem z uwagi na obumarły naskórek, który jako biały pyłek zostaje na naszej skórze. Po prysznicu nakładam na skórę suchy olejek, który szybko wchłania się po zabiegu. Na szczotkowanie przeznaczam wieczorem 5 minut - co w zupełności wystarczy. Aby zdezynfekować co jakiś czas szczotkę używam octeniseptu w sprayu :) ZALETY: - solidne wykonanie - trwałe włosie - nie wypada - dobrze układa się w dłoni - cena ( w promocji można ją nabyć za około 30 zł) WADY: - nie można jej moczyć
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    patt_19
    18 kwietnia 2024 o 20:43
    5 / 5
    Nie wyobrażam już sobie pielęgnacji bez niej
    Ta szczotka to jest cudo dla skóry. Początkowo wydaje się dość ostra, ale warto dać jej szanse, gdyż z każdym kolejnym razem skóra szybko się do niej przyzwyczaja. Szczotka jest wygodna w użytkowaniu. Posiada materiałową rączkę, która ułatwia użytkowanie. Bardzo lubię ją w wersji "jajowatej" Miałam też inny kształt, ale ten odpowiada mi bardziej. Jest solidnie wykonana z naturalnych materiałów i nie gubi włosia. Jeśli chodzi o efekty, regularne jej użytkowanie daje naprawdę świetne rezultaty. Nigdy nie miałam tak gładkiej skóry, jak po niej. Szczotka poprawia wygląd ciała. Wpływa na ujędrnienie skóry. Stosuje ją codziennie przed myciem, gdyż podczas jej użytkowania z ciała schodzi martwy naskórek. Dlatego też, fajnie jest po niej nawilżyć ciało. Odkąd ją używam, przestałam również miewać problemy z krostkami, które pojawiały się u mnie na nogach. Jak dla mnie jest to hit w pielęgnacji ciała. Nie wyobrażam już sobie pielęgnacji bez niej. Ważne, aby ją regualnie wymieniać, jak wskazuje producent. Po każdej wymianie widać różnicę w ostrości szczotki, co oznacza, że z czasem traci ona trochę na mocy.
    Zalety:
    • + wygładza ciało
    • + usuwa martwy naskórek
    • + ujędrnia ciało
    • + jest solidnie wykonana
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    asia_mm
    15 września 2023 o 15:37
    5 / 5
    Dobrej jakości szczotka, mocna i kształtem idealna do dłoni. Włosy szczotki nie są ostre ale stosowanie jej nadal jest ciut bolesne. Szczotka idealnie ściera martwy naskórek dzięki czeku skóra jest idealnie gładka. Muszę przyznać że od kiedy szczotka zagościła u mnie w domu, kondycja mojej skóry znacznie się polepszyła.
    Zalety:
    • -polepszenie skóry
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Cocolita.pl