KWC LogobyWIZAŻ logo

Silwena
    17 stycznia 2010 o 0:30
    4 / 5
    bardzo dobre
    jak już to wolę chusteczki Extrasensitive, mimo, że tamte nie sa zbyt miękkie, ani nawilzone, to jednak nie obawiam się ich uzywac do hig intymnej, a na tych niestety się zawiodłam + jest ich dużo - 2x80szt (dwupak), za małe pieniądze i można też nabyć wersje mini (10szt) + nie wysychają, są odpowiedniej wielkości, nie rozywają się, są gładkie (bez perforowanej struktury) + wilgotność ich jest średnia, lepsza niż w Extrasensitive, ale tamta w zupełności mi wystarcza, + Rossmann Nie Testuje Na Zwierzętach - balsamik dłuzej sie wchłania, ciało jest mokre, a potem się lepi - są perfumowane, a zapach robi się coraz brzydszy, w zależności od tego ile sie wchłania ta mokrość (lepsze są bezzapachowe) - miałam po nich pewne nieprzyjemności, więc nie zastosuję ich juz wiecej do hig intymnej, raz mi wystaczy :kwasny: - skład mają taki sobie, we wszytskim więc przegrywają z Extrasensitiveami ale polecam, dla kogoś moga okazać się KWC producent zapewnia łagodność dla dziecka dla mnie, alergika, nie są one łagodne Używam tego produktu od: niecałych 7 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 dwupaki (2x160sztuk) + kilka wersji mini

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Dorotka_
    31 sierpnia 2012 o 0:46
    Rewelacja!
    Będąc na końcowce ciąży szukałam produktów dla Synka i zupelnie przypadkiem znalazłam te chusteczki w rossmannie, kupiłam zachęcona składem i używamy ich od pierwszych godzin życia Malucha i sprawdzają się rewelacyjnie. Odpowiednio nasączone, faktura chusteczki sprawia, że radzą sobie z każdą nawet ciężką sytuacją na pupie, przy tym ładnie pachną. Z czasem znalazłam dla nich dużo więcej zastosowań i używam ich do demakijażu - mam wrażliwą skórę i też spisują się znakomicie. Super sprawdzają się również jako ściereczka do ścierania kurzu z zabawek :D Mąż używa ich w podróży do szybkiego odświeżenia się, a ja na spacerach do wytarcia rąk. Używam tego produktu od: 2010 roku Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Ajiv
    16 sierpnia 2012 o 12:43
    3 / 5
    Slabo nawilżone i zbyt intensywny zapach
    Chusteczki kupiłam zachęcona spróbowania czegoś innego niz Huggies Pure, które są mimo wszystko moim faworytem. Mam mieszane odczucia. + bardzo miękkie i delikatne + nie pozostawiają lepkiej warstwy + dają uczucie czystosci + nie uczulają + nie podrażniają + idealne dla noworodków + prosty skład + dobra cena +/- dobrze oczyszczają - słabo nawilżone, bardzo szybko wysychają - są "tępe" w stosowaniu, kiepsko sie nimi czyści - silnie perfumowane Mam porównanie do Huggies i Pampers, trzymam się i jestem wierna Huggies, które moim zdaniem sa najlepiej nawilzone. Babydream zakupiłam zachęcona opcją "natural" oraz obecnością nagietka. Odrzuciły zaś silnym zapachem oraz słabym nawilżeniem. Jestem przyzwyczajona do produktów bezzapachowych, lub przynajmniej pachnących niezwykle subtelnie. Tutaj zapach był bardzo intensywny wręcz, jak dla mnie zbyt mocny. Nawilżenie chusteczek jest moim zdaniem przecietne w kierunku slabym, przez co ma się wrazenie ze są "tępe" w uzytkowaniu i nie czyszczą dostatecznie, trzeba chwilami trzeć, chusteczki wysychają bardzo szybko. Kiepsko się sprawują rownież jako chusteczki do wycierania kurzu, brudu - za słabo nawilżone. Niestety nie umiem ich docenić i wrocilam do Huggies Pure. Niemniej mają swe plusy: są mięciutkie, przyjemne w dotyku, pozostawiają skórę miekką, i dośc intensywnie pachnącą. Mają również prosty i dobry skład. Niestety mnie brakuje tego nawilzenia jak w przypadku Huggies. Polecam jednak osobom szukających chusteczek o naturalnym i dobrym składzie i przyjemnym zapachu. Osobom oczekującym nawilzenia ma poziomie Huggies oraz subtelnego zapachu mogą sie zawieść. Mnie niestety nie urzekły. Używam tego produktu od: miesiac Ilość zużytych opakowań: 2x80szt _____________________________________________________________ Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.
    Używa produktu od:kilka miesięcy

hala83
    10 sierpnia 2012 o 13:20
    Bardzo dobre
    Cóż tu dużo pisać. Kupiłam te chusteczki z ciekawości i chęci ograniczenia wszechobecnej chemii. Dodatkowo dziecię moje wpadło na pomysł wysysania chusteczek, więc musiałam poszukać "bezpieczniejszych". Pierwsze doświadczenia z tymi chusteczkami były dziwne. Zapach przyjemny, skład też fajny, krótki. Chusteczki dość porządne, nie rozciągają się, nawilżenie OK, ale... takie jakieś dziwne, tępe... Nie było poślizgu jak przy standardowych i sam materiał, zktórego chusteczki są wykonane taki inny. Ale to kwestia przyzwyczajenia i po pewnym czasie było znośnie. Gdybym zaczęła używać te chusteczki od samego poczatku, to pewnie zostałabym im wierna, a niestety przyzwyczajenia do czegoś "śliskiego" były silniejsze, więc przerzuciłam się na wersję różową Babydream. Ogólnie polecam :) Używam tego produktu od: jakiś rok temu Ilość zużytych opakowań: kilka

Kretka666
    31 lipca 2012 o 23:31
    idealne chusteczki
    Jak w podsumowaniu - idealne. Dobrze nawilżone, z mocnego, niedrącego się materiału, pięknie pachną jak cała seria Natural. Małe opakowanie noszę zawsze ze sobą w torebce, a duże trzymam w łazience. Przydają się dosłownie do wszystkiego - do higieny intymnej, do odświeżania, do oczyszczania brudnych rąk czy innych części ciała - nie pozostawiają mokrej skóry, szybko wysycha i nie klei się, skóra jest gładka, czysta i ładnie pachnąca. Można nimi też wycierać meble, przetrzeć na szybko łazienkę czy kuchnię. Uniwersalne chusteczki :) Do tego są tanie. Dużo lepsze niż wersja niebieska z Propylene Glycol w składzie i drącym się, suchym materiałem. Trzymam je w plastikowym opakowaniu po niebieskich chusteczkach, bardzo wygodne. Używam tego produktu od: dwóch lat Ilość zużytych opakowań: dużo, sama nie wiem ile