KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na noc

Lirene Dermoprogram Mezo Collagene, Odżywczy krem korygujący zmarszczki na noc 40+

4,6 na 5102 opinie

Kupi ponownie: 76% osób
    Anna0726
    22 kwietnia 2019 o 18:08
    Dobry krem na noc
    Lirene Dermoprogram, Mezo Collagene, Odżywczy krem korygujący zmarszczki, udało mi się przetestować dzięki Wizaż.pl, wraz z kremem liftingującym na dzień. Bardzo dziękuję za ten zestaw! Krem zamknięty jest w lekkim, czerwonym, plastikowym słoiczku z granatową,metaliczną nakrętką. Opakowanie, na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo elegancko i sama się zdziwiłam, że to nie szkło. W środku znajdujemy gęsty, biały krem. Ma on mocniejszy zapach niż krem na dzień, ale również całkiem ładny i nie męczący. Jest także bardziej treściwy, ale w dalszym ciągu rozprowadza się bardzo sprawnie i szybko wchłania. Po nałożeniu na skórę, w pierwszym odczuciu wydaje się być tłusty i ciężki ale po wniknięciu w naskórek, sprawia że cera jest dobrze odżywiona, miękka i lekko napięta. Nie pozostawia tłustej czy lepkiej warstwy, ma leciutko satynowe wykończenie. Dobrze sprawdza się stosowany nawet po cięższych serach i bez problemu można nałożyć na niego ulubiony olej. Krem świetnie wpasował się w moje aktualne potrzeby, ponieważ akurat jestem w grupie wiekowej 40+, ponadto moja cera jest również mieszana i skłonna do niedoskonałości. Krem stosowałam codziennie wieczorem i nakładałam go w dość dużych ilościach - lubię dopieścić twarz przed snem i jeśli kosmetyk nie zaczyna się rolować to wklepuję go sporo aby dostarczyć cerze porządną dawkę odżywienia. Przez to jego wydajność wypada u mnie dość średnio, ale to bardziej moja "wina". Jestem bardzo zadowolona z działania tego kremu, oprócz tego że naprawdę mocno odżywia i nawilża cerę, to genialnie ją napina i rzeczywiście ładnie spłyca drobne zmarszczki. Cera prezentuje się zdrowo i młodziej. Ponadto znakomicie współgra z moimi ulubionymi olejami dzięki czemu mogę zapewnić sobie kompleksową pielęgnację. Przy tych wszystkich zaletach, dobrze spisuje się w pielęgnacji cery mieszanej - nie powoduje pogorszenia jej stanu czy pojawiania się niechcianych niespodzianek na twarzy. Uważam, że cena kremu świetnie koresponduje z jego jakością i to godny polecenia produkt. Myślę, że chętnie kupię go znowu i serdecznie polecam wypróbować.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

29 osób uznało tą opinię za pomocną
    M_art_a_Anna
    1 kwietnia 2021 o 22:02
    3 / 5
    Nie jestem przekonana
    Krem ma lekką, puszystą konsystencję. Bardzo delikatny i subletny zapach. Krem ma właściwości nawilżające. Szybko się wchłania. Sloiczek jest lekki, poręczny. Niestety nie nadaje się na podrażnioną skórę. Produkt wydajny. W atrakcyjnej cenie.

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    AlicjaMi
    11 października 2019 o 13:59
    5 / 5
    pozostawia skórę w znacznie lepszej kondycji
    Krem nabyłam w promocji z Rossmanowej półki, nie kosztował majątku wobec tego warto testować takie kosmetyki. Po odkręceniu słoiczka urzekł mnie całkiem przyjemny zapach - nie nachalny i odurzający jak niektórych kremów. Krem nie ma tępej konsystencji, po nałożeniu szybko się wchłania - nie pozostawia tłustego filmu jest praktycznie niewyczuwalny - lubię taki efekt. Z racji tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej miałam obawy czy rano moja buzia nie będzie się świecić, czy pory nie będą powiększone - i to rozwiewam wszelkie obawy krem sprawdził się i nie przetłuścił skóry. Nie podrażnia, nie wywołuje reakcji alergicznych W trakcie codziennego stosowania zauważyłam znaczną poprawę w jędrności oraz napięciu skóry - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Drobne zmarszczki są mniej widoczne, a skóra w znacznie lepszej kondycji niż przed zastosowaniem kremu. kolejną zaletą produktu są jego właściwości nawilżające - i to w skali od 1 do 10 należy się mocna 10 ! Jednym słowem - nie trzeba wydawać fortuny na drogie kremy, aby uzyskać taki efekt, a na to stać każda z nas :) Krem od teraz będzie gościł na mojej półce - czy kupię go ponownie? - zdecydowanie tak!
    Zalety:
    • spłyca drobne zmarszczki
    • dobrze nawilża
    • lekka konsystencja - bardzo szybko się wchłania
    • nie przetłuszcza - nadaje się do cery mieszanej
    • poprawia jędrność i sprężystość skóry
    • przyjemnie pachnie
    • nie jest drogi
    • nie podrażnia, nie uczula
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    elennna
    5 września 2023 o 10:58
    Przyjemny kremik
    Bardzo przyjemny krem do każdego typu cery, ładnie się wchłania i przyjemnie nawilża. Zapach ma bardzo delikatny, troszkę przypominający krem nivea. kupię ponownie
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sunny_M
    11 lutego 2022 o 20:55
    4 / 5
    Fajny lekki krem
    Pierwsze wrażenie super - uwielbiam jak są wieczka z sreberka, bo mam poczucie, że to jest tylko mój krem i nikt nic do niego niczego złego nie dodał. Brak zapachu i dobra konsystencja. Szybko się wchłania i długo efekt nawilżenia utrzymuję. Bardzo ale to bardzo jestem zachwycona tym kremem. Stosowałam ostatnie prawie trzy miesiące, czyli najtrudniejsze miesiące były z nim uratowane.
    Zalety:
    • - konsystencja
    • - brak zapachu, albo bardzo delikatny
    • - odżywczy - długo nawilżenie się utrzymuję.
    Wady:
    • - brak :)
    • - szkoda że nie ma go w tubce lub nie ma łyżeczki, aby nie musieć w nim maczać palców.
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

1 osób uznało tą opinię za pomocną