KWC LogobyWIZAŻ logo
Spray'e do włosów

Chanel Allure, Tender Hair MistPerfumowana mgiełka do włosów

5 na 52 opinie

ElzbietaRybnik
    29 stycznia 2018 o 11:09
    5 / 5
    Jak najbardziej na tak
    Używam od wielu lat tej mgiełki jako linia uzupełniająca. Zgodzę się z opinią jest bardzo trwała i nie szkodzi fryzurze. Trudno dostępna jest w Douglasie, ale w Sephorze nie mam problemów z zdobyciem danej mgiełki.
    Zalety:
    • Trwałość, piękny zapach.
    Szczegóły:

Mijanou
    14 lipca 2016 o 8:50
    5 / 5
    Słońce zaplątane we włosy
    Jeśli czegoś żałuję to faktu, że trudno obecnie upolować tę mgiełkę. Ja właśnie "wykończyłam" trzeci flakonik i nigdzie nie mogę dostać kolejnego. Mgiełka jest tzw. produktem uzupełniającym linię Allure (w skład linii wchodzą EDT, EDP, perfumowany balsam do ciala i mgiełka do wlosów). Wszystkie produkty można stosować jednocześnie lub osobno. Mgiełka jest naprawdę bardzo dobrze nasycona zapachem- do tego stopnia, że często stosuję ją solo "zamiast" EDT/EDP. Tak, jak wynika z nazwy (perfumy do włosów)- spryskane mgiełką włosy pachną od rana do wieczora a sam zapach ma naprawdę przyzwoitą projekcję i jest wyraźnie wyczuwalny dla otoczenia. To naprawdę doskonała alternatywa na lato. Oczywiście, całą linię Allure można stosować przez cały rok ale ja sobie wyobrażam, że jeśli słońce ma jakiś konkretny zapach to pachnie ono właśnie jak Allure, stąd też ja używam ich wiosną i latem. Mgiełka nie niszczy fryzury, nie jest szkodliwa dla włosów nawet w pełnym słońcu i jest po prostu delikatniejszą, choć równie trwałą co EDP letnią alternatywą. Flakonik taki sam, jak w przypadku EDT/EDP- prosty, elegancki, klasyczny. Niewielkie rozmiary (35 ml) sprawiają, że łatwo zmieści się w torebce, choć naprawdę nie ma konieczności dokładania zapachu w ciągu dnia. Cena- no cóż. To Chanel.
    Szczegóły:
    • Trwałość: