KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

BingoSpa Maska do włosów z proteinami kaszmiru i jedwabiu

3,6 na 518 opinii

iwonsia01
    19 marca 2012 o 15:14
    5 / 5
    FAJNIUTKA
    Używam też maski od niedawna a już się w niej zakochałam i będzie ona stałym elementem mojej naturalnej pielęgnacji. Nabyłam ją w TESCO za ok 7.50zł 500ml. Pudełko wydaje się bardzo duże jak za taką cenę. Kupiłam za licznymi pochwałami wiżowymi. W sumie szukałam docelowo wersji z masłem shea ale tylko ta była w sklepie to wzięłam. +duże opakowanie +niska cena +dobrze odżywia włoski +dobrze nawilża +treściwa, gęsta, nie spływająca konsystencja +zdecydowanie poprawia u mnie jakoś skrętu moich włosów +dobry, naturalny bogaty skład bez silikonów i innych oblepiaczy -zapach: rzecz gustu ale dla mnie za mocny, czuję bo długo po spłukaniu, taki chemiczny, ostry

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    lauris
    27 października 2013 o 14:08
    1 / 5
    porażka ;P
    może to moja niesystematyczność w jej stosowaniu, a może po prostu ta maska kompletnie nie nadaje się do moich włosów ;) bardzo mało robi, włosy są trochę bardziej wygładzone, ale nic poza tym. dobrze, że nie była droga, ale nie wiem kiedy ją skończę. Używam tego produktu od: wieków :P Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:nie określono

Kasia225
    30 maja 2013 o 11:07
    4 / 5
    Może być
    Kupiłam zachęcona jej ceną i ilością. Stosuje naprzemiennie z innymi odzywkami/maskami. Maska ładnie pachnie, ma fajną konsystencję i jak dla mnie jest bardzo wydajna ;) Włosy po niej lśnią, dobrze się rozczesują. Jednak dla mnie są one zbyt sypkie, więc muszę w inny sposob dociązac koncowki. Gdy wreszcie osiągnie dna kupię jej "siostrę" z 5 algami, ktorą bardzo zachwala moja koleżanka. Włosy mam nadal zniszczone mimo długiego już włosomaniactwa, więc uważam, że ta maska nie odzywia ich tylko sprawia, że wyglądają ok :) Trochę mnie dziwi to, że jest ona maską, a nie odzywką ;) Może kiedyś sprobuje ją "ulepszyć" połproduktami. Używam tego produktu od: 2, 5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Lynn
    15 czerwca 2012 o 16:17
    5 / 5
    Super maska
    Jest to jedna z najlepszych masek, jakie do tej pory używałam. Lubię ją za: - to, że dzięki niej moje włosy nabierają połysku, - że włosy są podatne, miękkie, ładnie się falują -ma fajny zapach- pachnie jak męskie kosmetyki:D -jest wydajna, -dobrze współpracuje z olejami -tania (7,50 w Tesco) Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

GrindLady
    11 stycznia 2012 o 13:25
    4 / 5
    Swietne rezultaty
    Maska jest godna polecenia. Daje swietne efekty, a kosztuje naprawde niewiele. Nadaje sie do stosowania na codzien jak i do regeneracji (gruba warstwa na wlosy, na to czepek, recznik i czekamy ok 60min). Wlosy sa gladkie, miekkie, latwe do ulozenia i pieknie pachna. Niestety przy dluzszym stosowaniu wlosy sie do niej przyzwyczajaja i efekty sa mniej zadowalajace. Dobrze jest stosowac ja naprzemiennie z innymi odzywkami. Cena bardzo atrakcyjna. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: jedno