KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Wella Professionals Lifetex, Extra Rich Intensive Mask (Maska intensywnie regenerująca)

4,7 na 53 opinie

Leibnitza
    18 czerwca 2011 o 11:32
    5 / 5
    Bardzo dobra
    Moje wlosy sa dlugie, rozjasnione i suche i grube, porowate, czyli ogolnie ciezkie w pielegnacji. Ta maseczka spisuje sie na nich bardzo dobrze. Nakladam, rozczesuje wlosy grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach i trzymama tak 10 minut. Wlosy sa po niej miekkie, lsniace i nawilzone, choc koncowki lekko sie pusza, ale nie obciaza wlosow, nie przetluszczaja sie u nasady, jak po niektorych maskach. Jak dla mnie to jest malo wydajna , pol sloiczka 150ml poszlo po okolo 6 uzyciach.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

As20
    29 września 2010 o 15:26
    5 / 5
    Uwielbiam!!!
    Mam strasznie zniszczone włosy,poprostu "siano". Szukałam jakiejś maski i szamponu,który da efekt,bo większość z kosmetyków do włosów ma chyba tylko w nazwie "regeneracja". Normalnie,żeby niebyło widać siana, prostowałam włosy prostownicą. Po tej masce i szamponie z tej samej serii włosy są tak nawilżone, tak że nie potrzbuję już prostownicy. Zdziwiłam się powiem szczerze,bo wcześniej miałam z Loreala Kerastase i efekt był dużo gorszy mimo różnicy cenowej. Używam tego produktu od:1 miesiąca Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
    Używa produktu od:nie określono

AGATKA1616
    4 listopada 2009 o 11:51
    4 / 5
    NA tak
    Maska te stosuje jako odzywke - 3 razy w tygodniu, okolo 5 minut na włosach. Moje rozjasnione włosy zdecydowanie poprawiły swoja kondycje: - są dobrze odzywione - miłe w dotyku - nawilzone - podatne na stylizacje - mam wrazenie jakby stały sie grubsze - nie wypadają - ładnie pachną Maska jest mega wydajna ! Produkt ładnie pachnie! Używam tego produktu od:08.2009 Ilość zużytych opakowań:1-w trakcie
    Używa produktu od:nie określono