KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Essence Hypno Gloss Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

2 na 524 opinie

Kupi ponownie: 17% osób
    Madeleine23
    30 maja 2012 o 14:57
    Najgorszy tusz jaki miałam
    Tak jak większość skusiła mnie szczoteczka, która wygląda naprawdę fajnie bo jest duża. Konsystencja tego (tuszu?!) jest okropnie leista. Nie wiem jak dużo trzeba nałożyć warstw aby było widać jakąś różnice... Mam długie rzęsy,więc dla mnie to nie jest tragiczne jednak spodziewałam sie czegoś lepszego. Dla osób ,które lubią delikatny efekt będzie dobry ale dla mnie to za mało... Tym bardziej że producent obiecał aż wydłużenie, podrubienie i podkręcenie. Warto też dodać, że ten bubel (nazwijmy rzecz po imieniu) klei rzęsy. Nie wyrzucę go bo mi szkoda nawet tych 11 złotych. Wykorzystam przy jakiś tam okazjach.... Pół gwiazdki dałam za wygląd samego opakowania bo ono też mnie zachęciło do zakupu. Używam tego produktu od: od kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

EjDi
    12 maja 2012 o 9:45
    Beznadziejny ;/
    Nie widzę u niego żadnych plusów. Skusiłam się na "Tusz do rzęs 3 w 1" w jego opisie, ponieważ mam krótkie rzęsy, które chciałam dodatkowo podkręcić. Efekt? Zupełnie nic nie widać. Żadnego pogrubienia ani wydłużenia. Jakaś guma na rzęsach, która przy odrobinie łez zaraz się rozpływała. Pamiętam, że męczyłam się z nim przez tydzień, czekając do następnego kieszonkowego, aby móc zakupić maskarę ESSENCE MULTI ACTION. Zdradziłam ją dla tego koszmaru :P ale powróciłam do niej. Podsumowując: nie polecam. Używam tego produktu od: Używałam kiedyś ;p Ilość zużytych opakowań: Wylądował do kosza po tygodniu...

szmyrk
    9 lutego 2012 o 23:56
    Koszmarek
    Nie polubiłam tej maskary, nie pamiętam już dlaczego w ogóle ją kupiłam, skoro już samo opakowanie mnie odrzuca. Na pewno nie nadaje się dla naturalnie długich, "zakręconych" rzęs. Plusy: - chyba cena - moja ogólna sympatia do firmy, która wypuściła tego bubla (marka to też chyba plus) - w ogóle się z nią nie męczę przy wieczornym zmywaniu makijażu, bo po całym dniu niewiele czerni pozostaje na rzęsach ;) Minusy: - taką jakaś nijaką konsystencję ma i źle się "toto" nakłada - obciąża rzęsy - źle robi "wywijasom" - nie wydłuża - nie pogrubia - skleja rzęsy - nietrwała jest - kruszy się - ohydne opakowanie Używam tego produktu od: pół roku (chyba pora w końcu dziada wyrzucić) Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

cukierenkaa
    26 stycznia 2012 o 13:07
    yYYYY
    To jest po prostu masakra! Miałam ... gumę na rzęsach ! Mało tego, ten tusz skleił je tak że to wyglądało jak bym miała 3 włoski rozumiecie? Nawet nie wiem jak to napisać... Schnie tak szybko że zanim zdąrzę znó wyciągnąć szczoteczkę z opakowania to rzęsy już mam suche;| nigdy się nie spotkałam z takim czymś!! Używam tego produktu od: nie wiem Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1

akinomcia
    7 września 2011 o 20:06
    Tragedia
    Widzę, że nie tylko ja dałam się skusić na super wyglądającą szczoteczkę... Tak jak poprzedniczki, miałam nadzieję na super rozdzielone rzęsy i nakładanie oszczędnej ilości tuszu na rzęsy. Okej, może i nie skleja, może i nie nakłada dużej ilości, tylko że co z tego, jak po aplikacji NIC nie widać;/ Z moich dość gęstych rzęs robią się jakieś cienkie niteczki sterczące każda w inną stronę. Nie polecam. Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej