KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Ziaja Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Żel (stara wersja)

4,3 na 5169 opinii

taktojamarta
    7 maja 2020 o 12:05
    3 / 5
    Taki nijaki
    Moja mama wraca regularnie do tego produktu. Dla mnie jet ok od czasu do czasu. OPAKOWANIE: Duży plus za dozownik z pompką. Bardzo lubię tego typu rozwiązania, jet to dużo bardziej ekonomiczne i nie marnujemy produktu. Szata graficzna prosta dla dla produktów Ziaji z serii Med. ZAPACH/KONSYSTENCJA: Bezzapachowy o konsystencji mlecznej emulsji. DZIAŁANIE: Moim zdaniem średnio oczyszcza i słabo radzi sobie z makijażem. Pozostawia dziwną powłokę na buzi, która ni to ściąga, ni to nawilża skórę... Mam wrażenie, że zapycha mi skórę. Po jego użyciu czuje jakby skóra nie była oczyszczona i muszę mimo wszystko przemyć ją płynem micelarnym. Jet łagodny, nie podrażnia i nie uczula. Ale jego zadaniem powinno być oczyszczanie, a średnio mu idzie. PODSUMOWANIE: Raz na jakiś czas, jak jestem u mamy mogę umyć nim twarz ale na dłuższą metę mi on nie służy. Wręcz jakby delikatnie szkodził mojej cerze.
    Zalety:
    • *opakowanie
    • *cena
    • *dostępność
    • *nie podrażnia
    • *nie uczula
    • *wydajność
    Wady:
    • *nie domywa
    • *jakby zapychał pory
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Nathaliee85
    9 sierpnia 2019 o 11:28
    Nasza dobra Ziaja :)
    Świetny, bezzapachowy, hipoalergiczny żel myjący. Używam po uprzednim zmyciu makijażu płynem micelarnym bądź olejkiem. Plynna konsystencja świetnie oczyszcza zarówno skórę twarzy jak i oczu. Nie powoduje pieczenia oczu co bardzo mi odpowiada w zelach do mycia twarzy, gdyż za jednym zamachem mogę umyć wszystko nie omijając tej delikatnej, wrażliwej skóry wokół ślepi ;P Nie powoduje nieprzyjemnego ściągnięcia cery czy jej wysuszenia, ale przyjemnie ja zmiękcza i wygładza przygotowując twarz na kolejne etapy pielęgnacyjne typu tonik, serum itd... Niska cena w stosunku do jakości to kolejna zaletą produktu. Zresztą, ja bardzo lubię kosmetyki naszej rodzimej marki, rzadko zawodząc się na którymś z nich.
    Zalety:
    • Cena, wygodne opakowanie z pompką, dzialanie
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W aptece

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    LadyYerba
    19 lutego 2012 o 13:43
    5 / 5
    Nie ustępuje Cetaphilowi czy Physiogelowi!!!
    Jest to produkt, który WARTO KUPIĆ, bo: + jest wydajny (mnie na umycie całej buzi starczają dwa "psiki" pompką;) + niedrogi (zapłaciłam w aptece 11,8zł!!! dodam, że było to w Łodzi - apteka Pod Lwem) + delikatnie myje skórę wysuszoną podczas kuracji Izotekiem + działanie identyczne z preparatmi droższymi, np. Cetaphil, Physiogel + jest to delikatna emulsja więc jak ktos szuka czegoś co się pieni to odradzam bo się zawiedzie (zaznaczę, że jak się pieni, to ma mydło, a jak ma mydło to wysusza skórę i narusza naskórek co skutkuje nadmiernym wydzielaniem łoju!!!) - minusów jak na razie nie widzę :)))), no może te klika parabenów w składzie, ale jakoś to się musi "trzymać kupy" Używam tego produktu od: jednego opakowania Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Annaidczak94
    7 marca 2021 o 12:45
    3 / 5
    Może być
    Ma żelową, delikatnie rzadką konsystencję o mlecznobiałym kolorze. Nie posiada zapachu. Łatwo się rozprowadza na skórze i dobrze oczyszcza. Po zmyciu czuć tłustą warstwę na skórze. Zazwyczaj mi to nie przeszkadza, ale tutaj było to trochę niekomfortowe. Nie zapycha i nie podrażnia. Do demakijażu się nie sprawdzi, ale do mycia twarzy może być.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    aAlicja0323
    12 listopada 2020 o 14:46
    5 / 5
    Jestem posiadaczką skóry wrażliwej, alergicznej z AZS. Szukałam produktu, który będzie dobrze usuwał makijaż i , co najważniejsze, nie uczuli mnie. Ten żel, tak jak inne produkty Ziaja Med sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Ma konsystencję rzadkiego kremu/emulsji, jest bazzapachowy. Bez problemu usuwa makijaż, radzi sobie także z wodoodpornym tuszem do rzęs.
    Zalety:
    • - cena
    • - bezzapachowy
    • - nie podrażnia skóry
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa