KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Phlov by Anna Lewandowska My Hair Will Go On, Szampon do włosów przetłuszczających się

5 na 51 opinię

agniesiczka2
    17 grudnia 2021 o 11:07
    5 / 5
    Porządny szampon
    Zacznę od tego, że jestem posiadaczką włosów ciemnych, cienkich, w naturalnym kolorze z tendencja do przetłuszczania i oklapu. Ten szampon wyrwałam jeszcze przed promkami na BF gdzie można było dorwac te szampony - 50%. Szampon zamknięty jest w poręcznej i higienicznej tubie z minimalistyczną grafiką. Jego konsystencja przypomina mi wszystkie odżywki w saszetkach z Agafii, taki jakby mus. Zapach jest bardzo delikatny, orzeźwiający ale przyjemny. Niewiele go potrzeba żeby zacząć się porządnie pienić. Szampon jest bardziej z serii tych lekkich acz dobrze oczyszcza. Używam go około 4 razy w tygodniu co jakiś czas przemywając włosy czymś mocnym. Po użyciu tego szamponu włosy są dobrze oczyszczone, nie są obciążone, dobrze się rozczesują. Z racji tego, że myje włosy codziennie (już taka fobia) to ciężko mi stwierdzić czy rzeczywiście przedłuża świeżość włosów. Mogę tylko przyznać, że przy niektórych szamponach włosy tłuste u nasady mam już po 20h a przy tym szamponie po całej dobie i jeszcze nocy były wciąż świeże i przyjemne. Jedyny minus to dostępność i cena. Póki co są tylko dostępne online na phlov.pl gdzie wchodzi w grę jeszcze koszt wysyłki.
    Szczegóły:
    • Wydajność: