KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 93% osób
    Elizeum
    2 grudnia 2022 o 0:54
    Masujący jeżyk
    Chyba każdy wie, jakie pozytywne skutki niesie za sobą masaż ciała. Jednak masaż głowy to zupełnie inne uczucie i niektórym jeszcze nieznane, a zrelaksowana skóra głowy to lepsze samopoczucie. Korzystałam już z masażera w kształcie szczypiec/ ośmiornicy (?), a z takim z kolcami spotkałam się pierwszy raz za sprawą nagrody dla Recenzentki Miesiąca. Posiadam szczotkę w kolorze pudrowego różu, choć występują też inne kolory, gadżet jest naprawdę przyjemny dla oka. Posiada plastikowy uchwyt, dzięki któremu można stabilnie trzymać produkt w trakcie masażu. Powierzchnia masująca to gumowe kolce równomiernie rozłożone po całym kształcie koła. Masażera używam do rozprowadzania wcierek i sprawdza się tutaj doskonale, pozwala dotrzeć w każdy zakątek owłosionej skóry i nie plącze włosów. Próbowałam też używać szczotki do mycia włosów, ale na bardzo mokrych włosach trochę gorzej sobie radzi, ale być może przy rozczesanych przed myciem włosach byłoby lepiej, ja tego raczej nie robię. Można też w awaryjnych sytuacjach spróbować produktem rozczesać włosy, ale gdy ja tak zrobiłam to tylko kilka wyrwałam, albo wyczesałam te, które i tak miały już wypaść. Nie jestem pewna, czy kolce nie są trochę zbyt twarde albo jest ich za mało. Nie czuję poprawy krążenia w trakcie masażu, ale byc może wynika to z tego, że kładę nieodpowiedni nacisk na głowę. Czasem jednak lubię pomasować głowę tym produktem nawet w przerwie między kuracjami wcierkowymi. Po kilku miesiącach nie zauważyłam żadnych śladów zniszczenia, guma z kolców nie rozwarstwia się, więc szczotka godna polecenia.
    Zalety:
    • - poręczny uchwyt
    • - design produktu
    • - wybór kolorów
    • - pomaga w aplikacji wcierek czy peelingów
    • - dociera w każde miejsce skóry głowy
    • - nie plącze włosów
    • - rozluźnia skorę głowy
    • - dobre wykonanie produktu
    Wady:
    • - może nie radzić sobie przy mokrych włosach
    • - dla mnie zbyt twarde kolce
    • - rozkład kolców mógłby być gęstszy, może producent pomyśli o takim rozwiązaniu i stworzy nową szczotkę
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

44 osób uznało tą opinię za pomocną
    karolinap_
    7 listopada 2023 o 11:54
    5 / 5
    Taki masażer to zdecydowanie must have każdej włosomianiaczki (i nie tylko ;)
    Masażer zakupiłam w drogerii internetowej, ponieważ znalazł się wówczas na promocji, a dodatkowo potrzebowałam tylko kilku złotych, aby uzyskać darmową dostawę, więc znalazł swoje miejsce w moim koszyku zakupowym. Cena, którą zapłaciłam za niego, wynosiła około 15 zł. Moje doświadczenie z tym produktem rozpoczęło się rok temu, kiedy właśnie zaczynałam moją przygodę z pielęgnacją włosów, stając się prawdziwą pasjonatką dbania o ich zdrowie. Masażer szybko stał się nieodłącznym elementem mojej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji włosów. Przede wszystkim muszę podkreślić, że ten produkt spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Jest niesamowicie stabilny, a po roku regularnego użytkowania, igiełki nadal są w doskonałym stanie, nie wyginają się, co świadczy o jego trwałości. Uwielbiam wykorzystywać ten masażer do wcierania różnych preparatów, takich jak wcierki, wodę rozmarynową, lotiony stymulujące porost włosów, i praktycznie wszystko, co ma pozytywny wpływ na zdrowie skóry głowy i włosów. To narzędzie doskonale ułatwia aplikację produktów na skórę głowy, co jest niezwykle ważne, szczególnie gdy dba się o gęste włosy. Niezależnie od gęstości moich włosów, masażer nie plącze ich, co jest ogromnym atutem, a równocześnie skutecznie i delikatnie przekłada się przez nie na skórę głowy, tworząc przyjemny masaż. Po regularnym stosowaniu tego narzędzia, moja skóra głowy jest wyraźnie pobudzona, co przekłada się na przyspieszony wzrost włosów, co było moim głównym celem. W związku z tym, z czystym sumieniem polecam ten masażer każdemu, kto dba o zdrowie swoich włosów i skóry głowy. To naprawdę skuteczne narzędzie, które może zrewolucjonizować Twoją rutynę pielęgnacyjną.
    Zalety:
    • +Stabilność - masażer jest niesamowicie stabilny, co oznacza, że nie łamie się ani nie ulega uszkodzeniom nawet po długotrwałym użytkowaniu.
    • +Uniwersalność - masażer doskonale sprawdza się do wcierania różnych preparatów do pielęgnacji włosów, takich jak wcierki, woda rozmarynowa, lotiony stymulujące porost włosów oraz inne produkty.
    • +Łatwość aplikacji - narzędzie ułatwia aplikację produktów na skórę głowy, co jest szczególnie ważne przy gęstych włosach.
    • +Pobudzenie skóry głowy - po regularnym stosowaniu masażera skóra głowy jest widocznie pobudzona, co przyczynia się do przyspieszonego wzrostu włosów.
    • +Skuteczność - to narzędzie jest niezwykle skuteczne w pielęgnowaniu zdrowia włosów i skóry głowy, co sprawia, że jest doskonałym dodatkiem do rutyny pielęgnacyjnej.
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

33 osób uznało tą opinię za pomocną
    blondeinbeauty
    28 września 2023 o 23:09
    5 / 5
    Odkąd świadomie dbam o włosy oraz o moją skórę głowy, staram się nie zapominać o tym, jak ważne jest regularne stosowanie różnego rodzaju wcierek oraz wykonywanie masażu skalpu. Nie tylko sprawia to, że włosy rosną mocniejsze i w lepszej kondycji, to dodatkowo pomaga to szybciej zapuścić zdrową i gęstą czuprynę. Zawsze staram się mieć w swojej kolekcji różnego rodzaju masażery do skóry głowy. Kiedyś stosowałam do masażu jedynie wcierki i swoje palce, jednak taki zabieg przy użyciu odpowiedniego narzędzia jest znacznie bardziej skuteczny. Tym razem wybrałam dla siebie propozycję od marki Ecocera, którą zakupiłam na stronie jednej z drogerii internetowych. Bardzo podoba mi się fakt, że kosmetyk dostępny jest w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Ja posiadam tę w odcieniu przygaszonego różu. Dodatkowo na produkcie umieszczone zostało logo producenta. Kosmetyk ma dobrze wyprofilowaną rączkę, która ułatwia jego stosowanie, a także kilka grubych ząbków ułatwiających masaż. Cena regularna szczotki wynosi około trzydziestu pięciu złotych, co wcale nie jest aż tak mało, natomiast jest to kosmetyk, który absolutnie się nie niszczy, więc może nam starczyć na naprawdę wiele lat. Jest bardzo trwały i solidnie wykonany, łatwo także daje się go umyć. Dodatkowo ułatwia nam zrobienie sobie naprawdę przyjemnego masażu skóry głowy. Nie wyrywa włosów i nie plącze ich. Ważne jest także to, że nie rani naszego skalpu. Masażer/szczotka do skóry głowy od marki Ecocera zdecydowanie sprawdza się przy aplikowaniu wcierek. Jest bardzo pomocny i doskonale wykonany. Jak najbardziej warto jest mieć ją przy sobie, zwłaszcza, jeżeli chcemy zapuścić długie i gęste włosy.
    Zalety:
    • Design
    • Cena
    • Jakość wykonania
    • Przyjemność stosowania
    • Nie rani skóry głowy
    • Nie plącze i nie niszczy włosów
    • Ułatwia stosowanie wcierek
    Wady:
    • Brak
    Kupił/a w:Drogeria Cocolita.pl

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    1mzmzmz1
    21 stycznia 2024 o 12:54
    Namiastka spa
    Super masaż głowy, jak w spa. Szczotka jest delikatna ale zrobi taki masaż jaki lubisz. To namiastka przyjemności w twoim domu, za każdym razem to dla mnie odnowa a do tego zauważyłam, że im częściej masuję skórę głowy to tym lepiej rosną mi włosy. Libię jej ergonomiczny kształt i wypustki.
    Zalety:
    • - fajna namiatka przyjemności prosto ze spa
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Natura

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    misskartis
    12 grudnia 2023 o 18:41
    4 / 5
    Byłam sceptycznie nastawiona a jednak
    Byłam co do takich produktów sceptycznie nastawiona , bo myślałam że co taka szczotka t zadziała . Ale jak zaczęłam używać tej , moje włosy jakby odżyły . Przede wszystkim jest dobra z wszelkiego rodzaju wcierkiami - pobudza włosy i to hit są nowe baby Hair! I to ile ! Masaż samą szczotką bez niczego również jest bardzo odprężający .
    Zalety:
    • Efekt pobudzenia włosów
    • Przyjemny jako masaż odprężający
    • Wygląd
    Wady:
    • Dostępność
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

0 osób uznało tą opinię za pomocną