KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 33% osób
    Ida*
    5 lutego 2006 o 20:08
    ****
    Przyjemny lakier do paznokci za 6 zł. Lakier ma napawdę ładny połysk, łatwo aplikuje się go na paznokcie - wytrzymuje około 4 dni w dobrym stanie. No i najważniejsze znalazłam kolor jaki szukałam od dawna 925.Pędzelek, opakowanie - nie mam nic do zarzucenia.

Sabrin
    6 lutego 2004 o 19:26
    Tani i jednocześnie dobry
    Tani i jednocześnie dobry! Lakier bardzo dobrze się nakłada. Ma przyjemną delikatną konsystencję (w porównaniu z innymi lakierami)szybko wysycha co napewno jest zaletą i nie odpryskuje. Lakier naprawdę długu się trzyma. Na moich paznokciach cztery dni. Poza tym lakiery mają ładne kolorki, takie naturalne. Narazie kupiłam tylko jeden, to zgaszony róż naprawdę ładny. Z pewnośćią nie będzie to ostatni lakier, bo poco kupawać inne z i nadodatek przepłacać większymi pieniędzmi jeśli można zaopatrzyć się w naprawdę dobry i tani lakier.

Amelianna
    11 czerwca 2003 o 8:39
    najlepszy
    mam dwa: jeden matowy beż- b. naturalny i perłowy-zgaszony róż. Lakier ma dobry pędzelek, ładnie się rozprowadza (nie jest za gęsty), nawet bez smug (ten matowy). Szybko wysycha co jest dla mnie ważne.Jedna warstawa -wyglada naturalnie, dwie - zdecydowanie ładniej-kolor jest wyrazisty.Pomalowane paznokcie są gładkie i błyszczące (pomalowane nawet tym matowym). Trwałość na moich paznokciach świetna -mam już czwarty dzień i dalej się trzyma. Nawet nie starł się na końcach. Przypuszczam, ze wytrzyma jeszcze 2 dni. Troszkę mało takich ekstrawaganckich kolorów do wyboru, raczej same naturalne.