KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 100% osób
    Iwona_C
    9 sierpnia 2022 o 11:05
    5 / 5
    Innowacyjna szczoteczka która nie dość że odpowiednio pielęnguje zęby to jeszcze jest ekonmiczna, ergonomiczna i ekologiczna.
    Od wielu lat używam szczoteczki sonicznej, ale Change Toothbrush Soft tak mnie zaciekawiła, że od razu przystąpiłam do jej testowania. Wybrałam dla siebie zestaw medium (średnia twardość), jest jeszcze dostępna soft (miękka twardość). W zestawi otrzymujemy jedną rączkę i cztery główki szczoteczki. Wymienne końcówki bezproblemowo można dokupić w paczkach po dwie lub więcej sztuk. Kolorystyka w czterech odcieniach: biały, żółty, niebieski i różowy. Produkt wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, a opakowanie z papieru w 100% wytworzone z papieru pochodzącego z makulatury. Dodatkowo nie musimy wyrzucać szczoteczki wystarczy wymiana główki dzięki czemu zaoszczędzamy 82% plastiku, dbamy nie tylko o nasz portfel ale i o środowisko. Szczoteczka ma poręczny kształt, dobrze leży w dłoni, nie ślizga się i nie przesuwa pod wpływem ruchu. Ma prosty ergonomiczny kształt , wygląda skromnie a zarazem elegancko. Posiada włosie o różnej długości dzięki czemu precyzyjni oczyszcza zęby, bo dociera w najmniej dostępne zakamarki. Różna długość włosia ma różne kolory co nadaje wyglądowi główki dodatkowej atrakcyjności. Zmiana główki szczoteczki jest banalnie prosta , nie wymaga siły, czasu ani wzmożonego myślenia. Zakładamy ją poprzez delikatne wciśnięcie na rączkę, słychać wówczas charakterystyczny :klik" , a przy jej ściąganiu ciągniemy główkę od rączki i mimo że wyskakuje bardzo szybko to podczas mycia zębów nic się nie luzuje. Szczoteczka jest delikatna zarówno dla dziąseł jak i szkliwa ale bardzo dobrze dba o odpowiednie oczyszczenie zębów. Włosie jest miękkie, nawet po wielu użyciach nie odkształca się, nie wypada i nie ma negatywnego wpływu na stan uzębienia. Zęby po myciu z użyciem Jordan Change są gładkie, śliskie co wyczuwalne jest przy przejechanie po nich językiem. Po każdorazowej pielęgnacji uzębienia z tym produktem miałam uczucie że są one dobrze wymyte, pozbawione wszelkiego osadu, mój oddech jest świeży i przyjemny dla otoczenia. Jordan, Change Toothbrush Soft to bardzo prosty produkt a zarazem bardzo pomysłowy dzięki któremu mamy możliwość dbania nie tylko o środowisko, ale i nasze wydatki na utrzymanie jamy ustnej w odpowiedniej kondycji nas nie zaskoczą. Rękojeść szczoteczki jest trwała, wkłady bezproblemowo dostępne i łatwe w wymianie, a zęby odpowiednio oczyszczone. Polecam:)
    Zalety:
    • *szczoteczka wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu
    • *opakowanie w 100 % wykonane z makulatury
    • *wymiana główki oszczędza 82% plastiku,
    • *łatwa i intuicyjna wymiana końcówek
    • *różne długości i kolory włosia docierają w każdy zakamarek
    • *bardzo dobrze oczyszcza zęby, usuwa osad
    • * włosie nie odkształca się, nie wypada i nie ma negatywnego wpływu na stan uzębienia
    • * cztery wersje kolorystyczne
    • * dwie twardości włosia do wyboru -soft i medium
    • *świetna jakość wykonania
    Kupił/a w:Inna drogeria

34 osób uznało tą opinię za pomocną
    joanna_ola
    3 sierpnia 2023 o 15:13
    5 / 5
    Ta szczoteczka do zębów zostanie ze mną na dłużej - super miękka, wytrwała i co najważniejsze ekologiczna
    Już od jakiegoś czasu staram się szukać bardziej ekologicznych rozwiązań, jeśli chodzi o szczoteczki do zębów. Wcześniej używałam drewnianych, ale przy nich jednak też musiałam je często kompletnie wymieniać. W przypadku szczoteczki od Jordan, wymieniamy tylko główkę. Zaczynając od kwestii wizualnych, to szczoteczki do zębów Jordan Change są bardzo ładnie zaprojektowane. Minimalny wygląd w czterech różnych kolorach. Ja posiadam dwa zestawy kolorystyczne (różowy i niebieski, bo mam zawsze drugą szczoteczkę do zębów w torebce). Szczoteczki są bardzo wygodne. Jeśli chodzi o włosie w wersji soft, to jest ono rzeczywiście bardzo miękkie, jednocześnie bardzo dobrze wchodzi we wszystkie zakamarki. Przy tej szczoteczce czuję, że nie podrażniam sobie dziąseł, ale jednocześnie dobrze wszystko oczyszczam. Szczoteczka sprawdza się świetnie, jednak najbardziej ją cenię ze względów ekologicznych. Kupując "startowe" opakowanie szczoteczki (które swoją drogą jest wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu), dostajemy produkt z 4 wymiennymi główkami. Czyli tak naprawdę płacąc ok. 20 zł (w cenie regularnej ale polecam kupić na promocji za ok. 16zł) kupujemy 4 szczoteczki! Dodatkowo, zarówno plastik w rączce, jak i w główce pochodzi w 100% z recyklingu. Jeśli chodzi o wytrzymałość, to praktycznie nie widzę różnicy z innymi szczoteczkami do zębów. Wymieniam główkę co 1,5 miesiąca, czyli tak samo, jak kiedyś bym wymieniała całą szczoteczkę. Ten produkt zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej! CUDO!
    Zalety:
    • + delikatne włosie, które dobrze oczyszcza
    • + wymienne główki
    • + plastik pochodzi w 100% z recyklingu
    • + ekologiczne opakowanie kartonowe
    • + bardzo ekonomiczne rozwiązanie - kupiłam szczoteczkę za 16 zł, która zawierała 4 główki, dokupienie opakowania z samymi główkami to ok. 8zł
    • + wytrzymałość podobna do "klasycznych" szczoteczek do zębów
    • + ładny minimalistyczny design + przepiękne kolory
    Wady:
    • - brak

24 osób uznało tą opinię za pomocną
    AgataTrawa
    9 sierpnia 2022 o 11:37
    Super rozwiązanie
    Jestem teraz w posiadaniu tej szczoteczki (dokładnie niebieska-medium). Od razu polubiłam tą szczoteczkę . Genialne rozwiązanie z wymiennymi końcówkami pozwala zaoszczędzić materiały,czas i pieniądze. W dodatku wymiana końcówek jest łatwa i intuicyjna . Włosie jest idealne, dobrze czyści , jest sztywne i ,,nie ucieka'' . Polecam każdemu. Wydaje mi się ,że to fajne rozwiązanie na podróż.
    Zalety:
    • +ekologia
    • +wydajność
    • +cena
    • +wygoda
    • +dostępność
    • +jakość
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    goha80
    23 grudnia 2023 o 13:58
    Jedna z moich ulubionych
    Od lat staram się używać szczoteczki elektrycznej lub sonicznej, jednak z jakichś powodów moja ręka równie często sięga po zwykłą szczoteczkę. Nie wiem czy to wgrane od dziecka przyzwyczajenie, ale tak właśnie jest. Dlatego zawsze jakaś stoi obok. Moimi ulubionymi od lat są najzwyklejsze taniutkie super soft z Rossmanna. Kiedyś jednak kupiłam przypadkiem miękką i bardzo gestą szczoteczkę której nazwy nie jestem sobie w stanie przypomnieć. No i gdy jakiś czas temu szukałam jej na półce że szczoteczka i mój wzrok padł na tą właśnie od Jordan. Przy braku tamtej ta wydała mi się dość podobna jeśli chodzi o włosie. Nie myliłam się. Odczucia przy myciu są podobne. Dobrze i dokładnie, a przy tym delikatnie czyści. Nie podrażnia ani zębów, ani dziąseł. Do tego jest ekologiczna, co już zupełnie ujęło moje serce. Wybrałam wersję w kolorze ciemnego różu więc jest to też ładny dziewczyński gadżet. Na pewno zostanie ze mną na zawsze bo na dzień dzisiejszy jest ideałem.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Pestka2012
    10 listopada 2023 o 9:06
    Najlepsza szczoteczka manualna
    Przerobiłam różne szczoteczki do zębów, ale z firmą Jordan spotkałam się pierwszy raz. Pierwszy i nie ostatni. Szczoteczka jest bardzo miękka i poręczna. Dobrze leży w dłoni ( nie wszystkie mi w tym aspekcie pasują ). Proces mycia zębów przebiega bez zastrzeżeń. Bez problemu docieram nią do wszystkich zakamarków. Dbanie o higienę jamy ustnej ze szczoteczką Jordan to czysta przyjemność. Kupiłam taką córce i poleciłam mamie. Wszystkie jesteśmy zachwycone. Na duży plus zasługuje możliwość wymiany samej główki i dobra cena.

6 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne