KWC LogobyWIZAŻ logo

flame1 hit!
29% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Sensai Triple Touch Compact kompaktowy puder z korektorem 3 1 odcień TC 01 Light 15 g
141,51  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 29% osób
    TerraMare
    22 marca 2011 o 10:36
    5 / 5
    Bardzo dobry produkt do cery z niewielkimi problemami
    Kosmetyki kolorowe marki Kanebo mają to do siebie, że bardziej spełniają rolę pielęgnacyjną. Upiekszająca ich rola nie jest drastycznie ograniczona ale zwolenniczki maksymalnego krycia czy też widocznych od razu efektów mogą być nieco rozczarowane. Moim zdaniem triple touch compact jest produktem do cery mało wymagającej. Baza będąca w zestawie delikatnie wygładza. Informacja producenta, że wygładza zmarszczki jest delikatnym nadużyciem. Mnie akurat to nie przeszkadza, gdyż wiem doskonale, że jedynie co pomaga wyprostować zmarszczki to botox albo kwas niestety. Nie wierzę w cudowne właściwości kremów i innych tego typu podobnych mazi, co to mają nagle z mojej buzi zrobić taflę lodową. Kolejną częścią zestawu jest korektor. Nie jest on bardzo kryjący ale w zupełności jego konsystencja wystarcza na skrygowanie drobnych niedoskonałości. Przy cerach ze sporymi problemami może faktycznie być zbyt delikatny. Kolor tego specyfiku w tzw. "całości" faktycznie sprawia wrażenie niedopasowanego do kolorystyki pudru ale po zastosowaniu go miejscowo i pokryciu pudrem wszystko wygląda ok. Nie wiem jak sprawdza się jako korektor pod oczy, gdyż tą część buzi raczej rozświetlam aniżeli tuszuję. Prasowany puder to trzecia część zestawu. Jest satynowy, niezwykle delikatny. Po nałożeniu na buzię delikatnie ją rozświetla, nadaje gładkości cerze, nawilża. Ponoś ma właściwości pielęgnacyjne, co w przypadku kosmetyków Kanebo podejrzewam nie jest kłamstwem. Nie jest kryjący więc jeżeli ktoś oczekuje od niego takich właściwości to mocno się rozczaruje. Generalnie produkt niezwykle delikatny, wręcz eteryczny. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze na cerach dojrzałych (nie tworzy machy i nie wchodzi w zmarszczki), bądź takich które nie potrzebują super idealnego krycia. Pojemność 15 gram (całość) może wydawać się mała ale produkt jest dość wydajny. Używam 1 opakowania od końca grudnia i najpradwopodobniej dopiero na początku kwietnia kupię kolejne. Opakowanie plastikowe (może trochę odstraszyć "gadżeciary":) ale przyznam, że wolę aby producent zainwestwał bardziej w specyfik aniżeli w kolorowe puzderko, którego wygląd w kosmetyczce jest jedynym jego plusem:) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:miesiąc

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    KuNu
    11 stycznia 2012 o 19:00
    4 / 5
    Ciekawy
    Na pewno wart przetestowania. Wygodna forma 3 produktów zamkniętych w jednej kosmetyczce.Mam 02 jest to sredni beżyk w ładnym odcieniu.Kosmetyk(a własciwie wszystkie trzy) mają bardzo delikatne konsystencje ,są lekkie i bardzo przyjemne w użyciu.Jedyne co mnie troche drażni w tym kosmetyku to baza,nie za bardzo wiem jak ja nakładac,miejscowo czy na cała buzie próbowałam na dwa sposoby jednak chyba najbardziej sprawdza sie gdy nakładam ja w miejscach w których zamierzam uzyc korektora. Puder kryje raczej lekko wiec polecam głownie osobom bez wiekszych problemów z cerą,ponieważ ładnie ujednolica,nie tworzy maski.Dużym plusem jest łatwośc poprawek w ciągu dnia,nie tworza sie smugi,ciezko go przedawkowac:) Idealny w podróży.
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Fish1977
    21 września 2019 o 16:49
    3 / 5
    Zestaw na każdy dzień
    Produk jak najbardziej potrzebny,zawierający wszystko czego kobieta potrzebuje na każdy dzień w pracy, na zakupach, na spacerze z mężem czy dziećmi. Zawsz gdy potrzebna jest mała korekta makijażu mamy wszystko pod ręką w jednym opakowaniu.
    Zalety:
    • -wydajność
    • -ładny zapach
    • -praktyczność
    Wady:
    • -cena
    Szczegóły:

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Dziadova1
    10 kwietnia 2024 o 15:51
    5 / 5
    Odcień Dark to skarb dla oliwkowej cery
    Dwa korektory i puder to mój zestaw obowiązkowy do torebki, na co dzień. Bardzo cieszy mnie, że odcień Dark jest naprawdę głębszy i złoty, bo miewam problemy ze znalezieniem odpowiedniego koloru. Korektora ,,kolorowego" używam głównie pod oczy, gdzie dzięki bardzo delikatnej, niewysuszającej formule spisuje się doskonale, a bezbarwny nakładam na nos i okolice, by zmniejszyć nieco widoczność porów (i tutaj efekt jest, ale nie tak spektakularny jak po specjalnych bazach). Puder - wiadomo - do utrwalenia podkładu albo zmatowienia strefy T. I to właśnie puder jest moim ulubieńcem. Cóż to jest za przyjemna formuła! Delikatny, niesamowicie miękki i miałki, matujący do aksamitnego matu, ale niemalże niewidoczny na twarzy. Z racji koloru sam trochę kryje, co szczególnie przydaje mi się w okolicy oka. Trzyma się twarzy całkiem nieźle i wyciera po ok. 3 godzinach, schodząc z klasą, nie wałkując się i nie zbierając w drobnych zmarszczkach. Wydajność również jest całkiem niezła. Podsumowując: bardzo dobre trio w rozsądnej, jak na Sensai, cenie.
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    MarFruz
    19 sierpnia 2014 o 21:41
    4 / 5
    Zestaw do poprawek w ciagu dnia
    Zacznę od tego ze w douglasie doradzono mi kolor medium, który okazał się za ciemny. Co mnie dziwi - że korektor jest ciemniejszy niż puder! Zacznę od pudru - jest rzeczywiście jedwabisty, krycie bardzo lekkie, najbardziej nadaje się do utrwalania " kamuflażu " który zrobiliśmy za pomocą dwóch pozostałych składowych zestawu. Przezroczysty korektor to dla mnie rodzaj bazy wygladzajacej. Skończył się jako pierwszy. Drugi korektor jak już pisałam jest dosyć ciemny ale cienie pod oczami ładnie kryje, zastosowany na przezroczysty korektor nie gromadzi się w zmarszczkach i faldkach skóry. Drogi zestaw nie wart swojej ceny. Z zestawu został mi tylko korektor :/ Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną

Zobacz także inne Palety do makijażu