KWC LogobyWIZAŻ logo

kokoszanel84
    24 kwietnia 2015 o 14:40
    4 / 5
    całkiem, całkiem
    zalety: - ładnie kryje a ma przy tym lekką konsystencję, skóra oddycha, pomimo nałożonego podkładu, - nie ciemnieje po nałożeniu, - jest wydajny wady: - po kilku godzinach zaczynał spływać mi z twarzy

othecat
    6 sierpnia 2012 o 14:44
    5 / 5
    5 z plusem
    mam bzika na punkcie podkładów i często zmieniam/testuje i ciagle szukam ideału. Matis prawie go osiągnął. Zawsze do niego wracam:) Ma bardzo lekką formułę, bardzo ladnie kryje to co ma ukryć - choć do większych zmian z pewnością bedzie konieczny korektor. Wygładza buzię i rozświetla. Twarz wygląda promiennie i świeżo przez cały dzień. Jedyne za co moge odjąć punkcik to za to że ciężko go dostać. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: trzy
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kala91kala
    24 lutego 2012 o 13:22
    5 / 5
    Polecam serdecznie
    Świetny produkt! Delikatny, lekki, długo się utrzymuje. Do tego bardzo wydajny chociaż wolę podkłady w opakowaniach z pompką. Stosowałam razem z sypkim transparentnym pudrem z Matis i sprawdziły się świetnie w duecie:) Produkt dobry na lato i w sumie na każdą porę roku. Dobrze kryje niedoskonałości i zaczerwienienia. Szkoda, że taki drogi!

Jombusiowa
    30 maja 2011 o 18:45
    3 / 5
    Taki średniak
    Polecono mi go, jako taki odpowiednik Clique, że jest to kosmetyk na takiej samej "stopie". Na szczęście dostałam sporą próbkę i tak: kolor 2-myślałam,że ciut za jasny,ale po chwili fajnie wtapia się w skórę. Podkład bardzo lekki, prawie niewidoczny, na naczynka musiałam połozyć go więcej a i tak nie zatuszował ich (podkład cliniqua dla porównania krył od razu mimo lekkości). Mam cerę normalną, ale zaczął się dość szybko świecić i pod koniec dnia wygląda jakoś niefajnie.Fakt, jest dość ciepło,ale inne podkłady jakoś lepiej się zachowywały. Chyba nadaje się dla cery idealnej, no i trzeba go wykończyć jakimś sypkim pudrem,żeby wytrzymywał dłuzej. Używam tego produktu od: Paru dni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

ruksana
    3 kwietnia 2010 o 23:34
    3 / 5
    Nie dla skóry mieszanej
    Po pierwszych użyciach byłam zachwycona - fantastycznie się rozprowadza, bardzo dobrze stapia ze skórą i dobrze kryje nawet większe niespodzianki. Jednak po pewnym czasie okazało się, że zatyka pory, co skutkuje pojawieniem się mało przyjemnych zmian na twarzy, a nawet na szyi, gdy rozpędziłam się w zacieraniu konturów na żuchwie :( Mam wrażenie jakby lekko przyduszał moją skórę, bo oprócz tego, po mniej więcej 2 godzinach zaczynam się fatalnie świecić... Co więcej, po pewnym czasie spływa z twarzy - zwłaszcza w strefie T (nos!!!). Reasumując - nie razdzi sobie z moją mieszaną skórą, a już szczególnie latem. Może lepiej poradzi sobie ze skórą suchą, ale ja do niego już więcej nie wrócę. Za to wszystko dałabym dwie gwiazdki, ale dorzucę trzecią za wydajność - jedno opakowanie zużywam już rok przy prawie codziennym stosowaniu. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie