KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 54% osób
    justka19870
    23 listopada 2017 o 16:49
    1 / 5
    Za dużo roboty za mało efektu
    Przy klasycznym goleniu zajmuje to chwilę ale efekt jest na chwilę, przy depilacji IPL zajmuje to sporo czasu ale efekt mamy na długo a przy tym kremie mamy dużo zabawy i efekt na chwilę...gar nie warta świeczki. Tym bardziej że nie zgolił mi nigdy 100% włosów i musiałam poprawiać maszynką....więc pytam PO CO? Nie dla mnie....
    Szczegóły:

LaraInOtherlands
    17 października 2017 o 1:21
    4 / 5
    Daje radę.
    Jest spoooko. Ale jest bardzo małao wydajny. Mi jedna tuba wystarcza na dwa, góra trzy razy... Zapach nie jest jakiś intensywny. Jeśli chodzi o krem, jest też bardzo delikatny w dotyku. Ja zawsze rozsmarowuję go rękami... Tak, wiem, że nie można. Po prostu jestem niecierpliwa, bo nakładanie kremu tą szpatułką trwa wieczność. No i z tego, że na opakowaniu jest napisane, że nie dłużej niż (chyba) 6 minut trzymać nie można... też nic sobie nie robię. Po prostu krótki czas nie działa na moje włoski. A są bardzo delikatne i jasne. Muszę trzymać powyżej 10 minut. Warto dodać, że muszę nakładać naprawdę grubą warstwę produktu, żeby zaczął działać... Lubię używać kremu podczas lata, kiedy chcę mieć pewność, że każdy fragment mojej skóry na nogach będzie gładki. I daje radę. Lubię ten efekt "śliskich nóg", jak to któraś napisała :) Ale efekt utrzymuje się tak ok tygodnia.
    Zalety:
    • -rozpuszcza włoski,
    • -miła konsystencja,
    • -delikatny zapach,
    • -nie podrażnia,
    Wady:
    • -mało wydajny,
    • -trzeba posmarować grubą warstwę produktu,
    • -działa powyżej 10 minut na skórze,
    Szczegóły:

rennnatka
    18 stycznia 2015 o 8:50
    5 / 5
    a ja go lubie
    Stosowałam już wiele i ten moim zdaniem jest najlepszy. Co prawda nie mam dużo włosów, wiele lat stosowałam depilator elektryczny. Jak dla mnie plusy: Super nawilża skórę- a mam ją bardzo suchą, nigdy nie muszę stosować kremu po nim. Uwielbiam ten efekt po, nogi są bardzo gładkie, aż się ślizgają ;) Efekt się utrzymuje długo, po tygodniu już widze odrosty. Krem bardo wydajny. Ja go zwykle rozsmarowuje na sucha skóre jak krem, czekam chwile, wchodze pod prysznic, jak zaczyna lekko szczypać splukuje, potem jade maszynką lub szorstką gabką. Minus: zapach ale i tak go lubie i kupuje co lato ;) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: duuuuzo
    Używa produktu od:nie określono

Rumcykiewicz
    18 marca 2014 o 22:04
    1 / 5
    to chyba żart
    Wszystkie możliwe kremy Veet nie są po prostu dla mnie. Bardzo mocno podrażniają moją skórę, mimo, że trzymam najkrócej jak mogę. Ale też jeśli trzymam najkrótszy możliwy czas - nie do końca depiluje włoski. Potrzymam dłużej - skóra raka. Bardzo wysusza, koniecznie balsam po! Podrażnia i śmierdzi. Drogi - starczy MAKSYMALNIE na 4 razy. Jedyne co faktycznie włoski odrastają wolniej i są słabsze. Ale ten krem to jedna wielka chemia, skóra aż piszczy jak go nakładam. Nie dla mnie. Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 tubka
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

llolitka1
    18 grudnia 2013 o 15:51
    4 / 5
    Średnio
    Powiem tak. Ładnie pachnie, dokładnie po 3 minutach faktycznie mogę ten krem usunąć wraz z włoskami, ale odrastają niewiele wolniej niż po zwykłej maszynce. Z pewnością ten sposób usuwania włosków jest przyjemniejszy i nie podrażnia skóry, ale efektów oczekiwałam bardziej spektakularnych niż te, których doświadczyłam. Dochodzi do tego długość aplikacji. To nie jest szybki sposób na pozbycie się włosków. Jednakże polecam tym, którym wrastają włoski po używaniu maszynki oraz tym, które mają nadmiar czasu. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie
    Używa produktu od:nie określono