KWC LogobyWIZAŻ logo

Veroncia
    2 stycznia 2015 o 21:35
    5 / 5
    Najlepsza odzywka ever!
    Ta odżywka jest genialna, nie ma sobie równych. Używam jej już dość długo i efekt jaki mi daje jest genialny. - Paznokcie są bardzo mocne - Nie rozdwajają się - Wyglądają pięknie i zdrowo - Są długie - Nie łamią się - Szybko rosną - Cena również korzystna - 5.99zł :) Czyli to co powinna dawać odżywka. Nie mam zamiaru jej zmieniać, raz zmieniłam na eveline i nie mogłam sobie poradzić z paznokciami. Wszystkim polecam!
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Dzika_Rzeka
    18 października 2016 o 6:00
    5 / 5
    Wybawienie dla trudnych paznokci!
    Przyznam, że był moment, że się załamałam stanem moich paznokci i tym, że nic im nie pomagało. Trudno zliczyć, ile razy przeklinałam moment, gdy zdecydowałam się na tipsy na "wielkie wyjście". Dwa lata je po tym odbudowuję. Przetestowałam masę odżywek. Części już nawet nie pamiętam. Zaczęłam szukać tu i trafiłam na tę jedną, jedyną recenzję. Pomyślałam, że co mi szkodzi spróbować, choć zbyt dużych nadziei na cuda nie miałam. No i cud się nie zdarzył, ale.... zaczęłam zauważać stopniową poprawę!!!! Używałam pierwszą buteleczkę regularnie, przez kilka miesięcy. Stopniowo na odżywkę zaczęłam nakładać lakier, bo może ona służyć też jako baza. Jestem teraz w trakcie drugiej buteleczki i uśmiecham się patrząc na moje paznokcie :))) W końcu wzmocniły się i urosły!!!! Jeszcze brakuje im trochę do ideału, ale większość już się nie rozdwaja (jeszcze tylko na dwóch widzę minimalne zarysowania, ale odżywka je zabudowuje). Zatem bardzo dziękuję Veronci za recenzję :* Jest jeden minus: dostępność. Ja kupuję ją przez Allegro. Ale nie jest to jakiś wielki problem przecież, by co jakiś czas kupić kosmetyk wysyłkowo. Podsumowanie plusów: - leczy - przywraca kondycję paznokciom po tipsach - wzmacnia płytkę - niweluje rozdwajanie - stymuluje wzrost - nie uczuliła - może być używana samodzielnie lub jako baza pod lakier - zgrabna, spłaszczona buteleczka, co ułatwia zabranie jej w podróż
    Szczegóły:
    • Wydajność: