KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

Boots Ingredients, Coconut & Almond Conditioner Normal to Dry HairOdżywka do włosów

3,5 na 52 opinie

jozephine
    26 grudnia 2013 o 1:32
    4 / 5
    warto wypróbować
    Uważam, że odżywkę warto wypróbować; Jest to kosmetyk niedrogi, a całkiem porządny, nieźle działa na włosy; Plusy: + Niska cena, a duża wydajność; Odżywka wystarczyła mi na prawie dwa miesiące, a używałam jej codziennie; + działanie nawilżające; moje suche włosy stały się gładsze i ładnie nabłyszczone; + nie przetłuszcza włosów; nie obciąża ich; + bardzo ładnie pachnie kokosem; zapach utrzymuje się na włosach; Minusem dla mnie jest zbyt gęsta konsystencja; wolę odżywki z żelową konsystencją, ale ogólnie polecam. Produkt dobrej jakości. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kamila_Blondi
    26 czerwca 2012 o 0:12
    3 / 5
    Nie najgorsza
    Odżywka jak odżywka, ale lepsza od większości siliconowych jakie używałam. Plusy: + zapach kokosa jest obłędny :love: + gęsta konsystencja + włosy dobrze się rozczesują, błyszczą + cena + pojemność + mimo iż zawiera silicony nie mam wrażenia oblepionych włosów jak np. po Elvive. Minusy: - według mnie mało wydajna (starczyła na około 2 miesiące przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu) - włosy po wyschnięciu są trochę sztywne, ale po godzinie robią się miękkie, lejące, miłe w dotyku. Pewnie kupiłabym ją ponownie chociażby dla samego zapachu, ale mam jeszcze dużo innych odżywek do wypróbowania:) - Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej