KWC LogobyWIZAŻ logo
Szczotki do włosów

Tangle Teezer The Original Detangling HairbushSzczotka do włosów

4,2 na 51908 opinii

42,90  zł
Szczotka Do Włosów - Tangle Teezer The Original Pink Flizz Brush
44,74  zł
hairstore.pl
Tangle Teezer Original Pink Vibes, szczotka do włosów
45,59  zł
Superpharm
Tangle Teezer Thick & Curly Azure Blue - szczotka do włosów gęstych i kręconych 1 szt.
49,99  zł

Kupi ponownie: 67% osób
    aduskaaxd
    16 maja 2019 o 21:06
    5 / 5
    Mój numer jeden w walce z bałaganem na głowie
    Zacznę od tego, że mam dość długie i cienkie włosy, stale je podcinam do ramion jednak one w błyskawicznym tempie rosną i od zawsze moją najbardziej znienawidzoną czynnością po kąpieli, było ich rozczesywanie (chyba, że ktoś inny za mnie to robił, jednak jak wiadomo nikt nie jest chętny do rozplątywania istnego armagedonu na włosach). Jednak odkąd dostałam w prezencie to cudeńko, znacznie polubiłam tą czynność i mimo że dalej za nią nie przepadam, to z tą szczotką o wiele łatwiej jest mi okiełznać bałagan na głowie i zaczęłam się zastanawiać: jak ja mogłam wcześniej bez niej funkcjonować? :D Ale od początku. Pierwsza rzecz, jaka zrobiła na mnie wrażenie to jej niewielkie gabaryty. Jest bardzo mała, poręczna, dzięki czemu bez problemu możemy ją zabrać w podróż, do pracy bądź szkoły. Ma bardzo fajny kształt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się, a dodatkowo bardzo łatwo jest ją utrzymać w czystości (wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą). Ja swoją szczotkę używam kilka razy dziennie już od ponad dwóch lat i jedyne co w niej zauważyłam, to to że 'włoski' potrafią się wyginać, jednak mimo tego, uważam, że naprawdę jest ona solidnie wykonana i spokojnie jeszcze rok mi posłuży. Jeśli chodzi o jej działanie, to nie mam jej absolutnie nic do zarzucenia. Genialnie sprawdza się zarówno przy rozczesywaniu mokrych, jak i suchych włosów, robiąc to bardzo delikatnie, szybko i bezboleśnie. Ja zawsze rozczesuje włosy po umyciu i doskonale radzi sobie z naprawdę splątanymi włosami, bez ich szarpania, ciągnięcia, mocnego wyrywania czy łamania. Oczywiście, cudów nie ma i zawsze trochę włosów zostanie wyrwanych, ale w porównaniu do innych szczotek, wyrywa ich znacznie mniej, a co najważniejsze - wyrwane włosy pozostają na szczotce, a nie 'fruwają' wszędzie dookoła. Dodatkowo mamy zapewniony bardzo przyjemny masaż głowy. Jeśli chodzi o rozczesywanie suchych włosów, to również nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, doskonale je rozczesuje i wygładza. Pomimo, że szczotka wykonana jest w całości z plastiku, to nie zauważyłam, żeby elektryzowała włosy bądź je puszyła, co z pewnością zasługuje na ogromny plus. Odkąd używam tego cudeńka, nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłej szczotki bądź grzebienia i szczerze polecam ją każdej z nas, zwłaszcza, że jej cena jest jak najbardziej adekwatna w stosunku do jakości i działania.
    Zalety:
    • -poręczna, dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się,
    • -bardzo łatwo jest ją utrzymać w czystości,
    • -doskonale sprawdza się przy rozczesywaniu zarówno suchych, jak i mokrych włosów,
    • -jest bardzo delikatna dla włosów, szybko i bezboleśnie je rozczesuje,
    • -nie szarpie, nie ciągnie, nie łamie włosów,
    • -w porównaniu do innych szczotek, wyrywa znacznie mniej włosów,
    • -wyrwane włosy pozostają na szczotce,
    • -przyjemnie masuje skórę głowy podczas czesania,
    • -nie elektryzuje, ani nie puszy włosów.
    Wady:
    • -po jakimś czasie (w moim przypadku ponad dwa lata), 'włoski' zaczynają się wyginać.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

75 osób uznało tą opinię za pomocną
    vintagestar
    4 września 2023 o 19:17
    Mój mały klasyk
    Szczotki używam od bardzo długiego czasu i miałam przyjemność mieć ją już w różnych kolorach. Do moich włosów sprawdza się bardzo dobrze - nie szarpie włosów i ich nie wyrywa, a wręcz dobrze rozczesuje. Jest mała, dzięki czemu poręczna i zawsze mam ją w swojej torebce.
    Zalety:
    • Dobrze rozczesuje włosy
    • Nie wyrywa włosów i ich nie szarpie
    • Na plus duża gama kolorystyczna

28 osób uznało tą opinię za pomocną
    SYLWCIA188
    8 czerwca 2019 o 18:44
    5 / 5
    Bardzo dobra szczotka, delikatna dla włosów.
    O szczotce Tangle Teezer pierwszy raz usłyszałam na YouTube oglądając kanał Stylizacje, gdzie youtoberka Karolina polecała tą szczotkę. Kupiłam ją także ze względu na starszą córkę, ponieważ zawsze był problem z rozczesaniem jej włosów. Obecnie mam dwie sztuki jedną fioletowo-różową i czarną. Produkt jest przyjemny w użytkowaniu, lekki dobrze leży w dłoni dzięki zagłębieniu. Szczotka jest plastikowa, ma gęsto ułożone wypustki o dwóch długościach, krótszych i dłuższych. Świetnie radzi sobie z rozczesaniem mokrych włosów, bez zbędnego wyrywania. Włosy są wygładzone, nie elektryzują się. Jest to najlepsza szczotka jaką miałam.
    Zalety:
    • Wygląd produktu.
    • Dobrze rozczesuje.
    • Wygładza włosy.
    • Nie wyrywa włosów.
    • Nie szarpie jest delikatna.
    • Lekka i przyjemna w użytkowaniu.
    • Masuje skórę głowy.
    • Higieniczna w utrzymaniu.
    Wady:
    • Trwałość jest niezła jednak zbiegiem czasu (2 lata intensywnego użytkowania) plastikowe wypustki czeszące wykrzywiają się.
    Kupił/a w:Drogeria Natura

25 osób uznało tą opinię za pomocną
    Stylianou
    26 kwietnia 2024 o 9:05
    Niepozorna szczotka
    Nie do końca wierzyłam w jakieś magiczne właściwości, co nowego można wymyślić w szczotce do włosów? Ale ten produkt mnie mile zaskoczył, radzi sobie świetnie z kołtunem i rozczesywaniem włosów (moich i dzieci). Do formy musiałam się przyzwyczaić, ale teraz już nie używam niczego innego do rozczesywania włosów.
    Zalety:
    • Skuteczność
    • Dobrze rozczesuje
    Wady:
    • Cena
    • Kształt może nie przypaść do gustu
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Nataliakap123
    25 kwietnia 2024 o 22:15
    Moja ulubiona
    Od wielu lat kupuje Tangle Teezery. Przeżyłam już w swoim życiu kilka sztuk . Zawsze na bardzo długo mi wystarczaja . Jedyna szczotka , która potrafi poradzić sobie z moimi włosami po umyciu . Świetna w codziennym użytku . Bardzo poręczna , jest mała więc zmieści się w prawie każdej torebce .

1 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne