KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Tołpa Huminea Strefa T, Maska korygująca (do cery trądzikowej, z niedoskonałościami)

3,6 na 527 opinii

serduszkooo22
    15 lutego 2011 o 21:48
    5 / 5
    naprawde dziala
    ta maseczka jest super w rossmanie na promocji skuszona niska cena (4,7o zł) wzielam jedna i wyprobowalam ...dziala jak powinna tak maseczka spełnia wszystkie obietnice producenta. ladnie matowi,krostki i zaczerwienienia znikaja:) Używam tego produktu od: 1 tydzien Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

paspartu
    14 września 2009 o 14:56
    3 / 5
    Może być
    Jedyne, co zauwarzyłam po stosowaniu tej maski: -wysuszała niemiłosiernie buźkę -wygładzała buzię, taka miękka się robiła -dobrze oczyszczała Co prawda ten produkt jest wporządku, ale spodziewałam się o wiele więcej po nim. Używam tego produktu od: jakiś czas Ilość zużytych opakowań:1
    Używa produktu od:nie określono

Camarilla
    30 grudnia 2008 o 11:39
    4 / 5
    Dobry zkaup.
    Jak dla mnie maseczka bardzo fajna. Raczej spełniła moje oczekiwania. Właśnie skończyłam "tygodniową kurację". Efekty: skóra jest bardziej miękka, gładka, rozjaśniona, wygląda na bardziej wypoczętą. Ogólnie na plus. Chociaż mam problemy z trądzikiem-może nie jakieś ogromne ale zaskórniki, troche przebariweń i tutaj raczej nie zauważyłam wielkich zmian.. może troche rozjaśnione rpzebarwienia.. Cieżko mi samej ocenić. Bbyłam zaskoczona jej konsystencją, dosyć rzadka, inna niż pozostałych maseczek, problemów w aplikacji raczej nie było. Faktycznie szybko zasycha ale zawsze można spryskać twarz wodą termalną tak jak przy maseczkach z różnego rodzaju glinek i wszystko ok. SKóra była trochę napięta po zmyciu ale zaraz nałożony krem i efekt fajny. Jestem w trakcie pierwszego opakowania stosowałam w tygodniowej kuracji, codziennie
    Używa produktu od:nie określono

inesska000
    8 października 2008 o 16:47
    4 / 5
    OK
    Jak dla mnie jest ok,dobra cena. Efekty: + ma przyjemna konsystencje + leczy krostki-wypryski + wyrownuje koloryt skory, umnie zniknely zaczerwienienia + sztbko zasycha przy czym sciaga skore Po prostu jestem zadowolona :) Używam tego produktu od: 1 roku Ilość zużytych opakowań: 2

szaramieta
    6 lipca 2008 o 20:24
    3 / 5
    Średnia
    Kupiłam maseczkę z nadzieja, że pomoże leczyć trądzik albo przynajmniej świecenie się skóry. W pierwszym przypadku - nie działa. Ściąga skórę, używanie jest dość nieprzyjemne. Producent zaleca trzymać ją na twarzy przez 10-15 minut, niestety po 5 minutach maseczka totalnie zasycha mi na twarzy, później trudno jest ją dokładnie zmyć. Jeśli chodzi o ograniczenie świecenia się skóry to minimalnie pomaga. Stosuję ją 2 razy w tygodniu, jednak kiedy używałam jej codziennie przez tydzień zauważyłam, że cera mniej mi się świeci, a w lecie to dla mnie bardzo ważne. Mimo ogranicznia świecenia się skóry, mały komfort używania, mała dostępność i brak poprawy stanu skóry sprawiły, że będę szukać czegoś lepszego. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1