KWC LogobyWIZAŻ logo

flame3 hity!
75% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Biocosmetics Glinka biała do cery suchej normalnej dojrzałej szarej i wrażliwej 100 g
8,95  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,5 na 5
Kupi ponownie: 75% osób
    Onaaa95
    5 grudnia 2020 o 12:09
    Bez zastrzeżeń
    To moje pierwsze podejście do glinki jakiejkolwiek. Nie mogę jej porównać z innymi, ale ta konkretna sprawdza się przy moim użytkowaniu. Mam wrażliwą cerę oraz skórę głowy dlatego do peelingu skalpu postanowiłam kupić najdelikatniejszą glinkę. Raz na dwa tygodnie dodaję ją do szamponu i w ten sposób robię peeling skóry głowy. Nigdy mnie nie podrażniła, a skóra wydaje się być oczyszczona. Nie próbowałam jej jeszcze na twarzy, ale zacznę ją stosować również w taki sposób. Cena niska, glinka bardzo wydajna, polecam ????

laylastacy
    28 lutego 2020 o 12:23
    Sypka i delikatna glinka
    Zainteresowałam się tematem białej glinki. Chciałam kupić o wiele tańszą glinkę od fitokosmetyk, ale pojawiło się kilka opinii, że zdarzają tam się ostre, szorujące krawędzie. Dlatego dołożyłam to 5zł i kupiłam powyższą glinkę. Podoba mi się opakowanie, a samą jakość glinki oceniam jako bardzo dobrą - jest gładka. Nie wiem czy będę stosować glinkę w codziennej pielęgnacji twarzy, ale na pewno zagości w mojej pielęgnacyjnej rutynie. Zobaczymy jak sprawdzi się jako dodatek do szamponów.
    Zalety:
    • Wygodne, higieniczne opakowanie
    • Gładka konsystencja
    • Cena
    Wady:
    • Dostępność
    Używa produktu od:tydzień

paulakow0809
    29 października 2019 o 13:25
    Glinka biała
    O właściwościach białej glinki dowiedziałam się dzięki oczyszczaniu manualnym u kosmetyczki. Po zabiegu Pani kosmetologia nałożyła mi maseczkę na twarz. Dzięki niej moja zawsze bardzo czerwona skóra wróciła do swojej barwy. Oczywiście było znać miejsca gdzie było wyciskane. Jeśli ktoś był na takim zabiegu to wie o czym mówię. Zawsze moja twarz była jakby spuchniete i czerwona, a gdzieki maseczce z bielej glinki twarz się uspokoiła i szybciej zregenerowala.
    Zalety:
    • Lagodzi
    • Regeneruje
    • Odzywia
    • Niweluje zaczerwienione skórę
    • Nawilża
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

Poli6996
    6 października 2017 o 19:54
    5 / 5
    moja faworytka wśród glinek!
    Glinki (jak i inne maseczki) stosuję często. Z tą firmą też już się znam dobrze i lubię jej produkty. Glinka po odpakowaniu ma w środku zamknięcie, które doskonale chroni przed wysypaniem się produktu i przed dostaniem się do niego wilgoci. Na opakowaniu mamy też najważniejsze informacje o produkcie. Ja 1,5 łyżeczki glinki mieszam z wodą lub aktywatorem a Nacomi a czasem dorzucę jeszcze kapsułkę węgla aktywnego i nakładam pędzelkiem na twarz. Trzymam około 20 minut, pilnując by nie wyschła na twarzy - po prostu spryskuję ją wodą wlaną do buteleczki z atomizerem. Po zmyciu czuję, że moja skóra jest oczyszczona, lekko napięta (ale nie ściągnięta). Produkt mnie nie wysusza, ale profilaktycznie nakładam potem jakiś nawilżający krem. Stosowana regularnie redukuje wydzielanie sebum i wysypy pryszczy. Glinka jest bardzo tania i wydajna, dobrze łączy się z wodą. Ma bardzo delikatny zapach kredy (oczywiście to jej naturalny zapach), który jest przyjemny. Polecam każdej osobie, która ma cerę tłustą i/lub problemową jako zamiennik glinki zielonej lub jej uzupełnienie.
    Zalety:
    • + cena i wydajność
    • + opakowanie - zabezpiecza produkt przed dostaniem się do niego wilgoci
    • + oczyszcza i napina skórę
    • + nie wysusza
    • + redukuje wydzielanie sebum
    Wady:
    • + dostępność
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

xxoxxo
    9 lutego 2017 o 11:21
    2 / 5
    Nic nie robi...
    Używam jej od 3 miesięcy, sporadycznie - raz na tydzień, czasem dwa razy w tygodniu. Nie zauważyłam żadnych zmian. Zachęcona kupnem po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Mam nierównomierny kolor cery oraz drobne przebarwienia. Nie liczyłam na spektakularne efekty ale chociaż na małe zmiany. Niestety nie zauważyłam żeby robiła coś nadzwyczajnego. Jedynie cera po niej jest lekko nawilżona i gładka w dotyku.
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

Produkty podobne