KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 75% osób
    marrypop
    16 sierpnia 2023 o 12:04
    4 / 5
    Dla fanek wanilii w ciepłej, puszystej odsłonie.
    Zapach ciepły, miękki i otulający. Czuć w nim lekką słodycz, która nadaje mu pazura. Wanilia jest w nim puszysta, bez ostrych kantów. To mgiełka, która nie dominuje aromatem otoczenia. To taki zapach, który tworzy przytulną atmosferę. Osoba ją nosząca daje otoczeniu sygnał, że lubi intymną, kameralną aurę. Znakomicie sprawdzi się w zimniejsze wieczory lub chłodną porę roku. Spokojny, harmonijny zapach. Wanilia, która nie specjalnie się wyróżnia, ale jest komfortowa i po prostu ładna. Trwałość raczej średnia. Nie jest to moja najtrwalsza i najbardziej ekspansywna mgiełka.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ola1419
    5 listopada 2018 o 13:58
    Hit!
    Boska! Otrzymałam ją w prezencie jakiś tydzień temu i nie mogę się od niej oderwać. I choć nie przepadam za wanilią i w ogóle słodkimi zapachami, to tu słodycz jest idealne wyważona. Cukier i wanilię lekko przełamuje kokos, który orzeźwia, dodaje lekkości. Ceny widziałam, że nie są fajne, ale będę polować na okazję, gdy zużyje to opakowanie, a kolejne będą na pewno, b oprócz zapachu mamy fajny nawilżacz.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Rumcykiewicz
    28 kwietnia 2023 o 12:26
    3 / 5
    Victoria's Secret ma lepsze
    Kupiłam dwie mgiełki z BBW na promocji: 2 w cenie 1. Miałam wcześniej kosmetyki pod prysznic o zapachu Vanilla Sugar, więc doskonale wiedziałam jaki to będzie zapach, JEDNAK nie do końca. Wady: -cena regularna tych mgiełek -mimo wszystko - jak na mgiełkę - mało trwały zapach, zdecydowanie bardziej polecam VS -na początku bardzo mocno czuć alkohol - na szczęście dość szybko mija Zalety: -częste promocje na BBW -ładne opakowanie -dobry atomizer -duża pojemność
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Inna drogeria

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Milenana
    3 maja 2022 o 21:57
    Słodkie ciasteczko
    Mgiełkę mam w wersji mini ale już zamówiłem kolejną! Jej zapach jest obłędny, zwłaszcza jeśli lubicie słodkie cukrowe zapachy. Nie pachnie taką typową wanilią, bardziej świeżo upieczonym ciastem. Wanilia jest tutaj mimo słodkości delikatna i nienachalna. Zapach też jak na mgielkę trzyma się całkiem długo, około 5 godzin ale w przypadku mgiełek i tak średnio zwracam na trwałość uwagę, ponieważ noszę je przy sobie. Polecam serdecznie zwlaszcza, że na stronce producenta często są fajne promocje! Nie zużyłam jej od razu tylko dlatego, że mam mnóstwo innych mgiełek do testowania na półce!
    Zalety:
    • Zapach
    • Trwałość
    • Słodkość
    • Oryginalność
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ata77
    11 września 2019 o 19:44
    Zjem ją
    Cudownie słodka, smaczna, ciasteczkowo-waniliowa mgiełka. Lubię zapachy z kategorii gourmet. Słodkie (ale nie ulepne), jadalne. Ta mgiełka to dla mnie zapach ciasta waniliowego. Nie jest migrogenna, nie powoduje bólu głowy, wręcz przeciwnie to delikatna wanilia. Minusem jest trwałość. Wszak to tylko mgiełka. Mamy za to dużą pojemność, a kupiona w promocji (częste promocje) jest dobrym zakupem. Opakowanie solidne, piękne wykonanie. Wiem za co płacę.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie