KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Kolastyna Moisture 20+, Rozświetlająco-nawilżający 24h krem na dzień i noc do cery suchej

4,6 na 55 opinii

Serena12345
    25 sierpnia 2016 o 18:41
    3 / 5
    Taki sobie
    Krem nawilżał całkiem nieźle, ale zostawiał strasznie błyszczący filtr na skórze i miałam uczucie, jakby do końca się nie wchłaniał:) Kupiłam na jakiejś promocji. Plus za ładny zapach i szklany słoiczek. W końcu zużyłam go do smarowania nóg po depilacji.
    Szczegóły:
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

• 5 / 5
    Wspaniały!
    Używałam wersji do CERY NORMALNEJ i tą będę oceniać. Byliśmy razem całą zimę i troszkę był za słaby, bo mam cerę bardzo przesuszającą się. Wybrałam go, bo bałam się, że ten do cery suchej mnie zapcha. Ale już wiem, że nie ma się czego bać. Zacznę od tego, że nie wiem skąd podana cena. Ja swój kupiłam za 8 zł bez żadnej promocji - jak już go znalazłam, co wcale nie jest łatwe. Zaskoczył mnie szklany słoiczek (czego nie spodziewałam się w tej cenie) i bardzo mnie tym urzekł na dzień dobry, gdyż nie lubię tych wszystkich plastikowych... Po okręceniu okazało się, że jest wspaniały i pięknie delikatnie pachnie, świetnie się rozprowadza i ma odpowiednią konsystencję. Radził sobie z moją buzią bardzo dzielnie. Nie zapychał mnie, mimo, że czasem smarowałąm się po 2-3 razy. Jedynym minustem jaki mogę u niego znaleźć, to to, że pod koniec słoiczka (czyli po pół roku) zaczął już brzydko pachnieć. Nie znam się na składach kosmetyków, ale podejżewam, że miał mało konserwantów (a to przecież dobrze) i bakterie zaczęły robić już swoje. Ale po takim czasie nie można go za to winić. Pewnie następnym razem kupie go na lato, bo jest bardzo lekki. Dzięki niemu zaczęła się moja przygoda z kremami do twarzy Kolastyny. Teraz mam inną Kolastynkę, dlatego, że nie mogłam go drugi raz dostać. Ale ten kolejny jest jeszcze lepszy! ZALETY: - estetyczny, szklany słoiczek - przyjemny delikatny zapach - bardzo dobrze nawilża w zimie - nie zapycha - poprawia kondycję cery - nie zostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy - ma odpowiednią konsystencję i dobrze się rozprowadza - dobry pod makijaż - bardzo wydajny - ma niską cenę WADY: - Po otwarciu, po upływie długiego czasu użytkowania zaczyna brzydko pachnieć. Ale tak jak pisałam wcześniej, podejżewam, że to zasługa naturalego składu. - w Lublinie ciężko go dostać Idealny krem do codziennej pielęgnacji! :) Używam tego produktu od: Ponad pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 całe

antonina_bielska
    22 stycznia 2015 o 20:43
    5 / 5
    Na ten moment największy przyjaciel
    Dostałam go od przyjaciółki do testu - ona używa innych marek i od razu polubiłam ten krem. Nadaje się pod podkład, dobry do stosowania zarówno rano i na noc, nie zapycha mnie jakoś nadzwyczajnie, ma świetny zapach. Cena i wydajność również na plus. Na pewno będę go stale używać.

katarzyna_bb
    13 stycznia 2015 o 13:37
    Dobry krem
    Bardzo dobry krem. Świetnie nawilża suchą skórę. Ma dobrą konsystencję, która szybko wchłania się w skórę. Krem bardzo uniwersalny - dobry na dzień i na noc. Wart swojej ceny. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

usuahaha
    23 grudnia 2014 o 21:54
    5 / 5
    jak my bardzo się lubimy
    Wpadliśmy na siebie przypadkiem. Robiąc zakupy w internecie mignęła mi jego miniaturka, że w przecenie, że jakiś gratis też ma. Skusiłam się. Kupiłam. Krem ten ma dosyć gęstą konsystencję. Rozsmarowuje się bardzo dobrze. Wchłania błyskawicznie. Nie zapycha. Nie uczulił mojej skłonnej do podrażnień i alergii cery. Bardzo dobrze nawilżył. Jest też bardzo wydajny, bo trzeba go niewiele, żeby posmarować i twarz i szyję. Uwielbiam też jego zapach. Wg mnie to winogrona. Całkiem niespotykany jak na krem. Zdecydowanie polecam i jak tylko wykończę swoje kremowe zapasy to wrócę do niego na pewno. Używam tego produktu od: ponad miesiaca Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze