KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Eau Thermale Avene High protection Lotion SPF 25 (Emulsja dla skóry nadwrażliwej i dzieci)

2 na 53 opinie

aaliyah83
    5 sierpnia 2008 o 8:25
    2 / 5
    NIE!
    Prawdopodobnie posiadam to mleczko, tyle że zakupione w tym roku, oprawa graficzna opakowania odrobię inna i pojemność 100 ml za ok 70 zl ale skład i szczegóły działania takie same. Mleczko kupiłam do używania na ciało. Rozsmarowanie go jest bardzo czasochłonne i bardzo trudne, skóra jest biała do końca dnia- mimo że kolor ma beżowy niestety na ciele biel.Lepi się i jest ciężkawy. Trudno go zmyć, nawet po długiej kąpieli. Plus za ideę(filtr mineralny- zdrowszy i lepszy dla wrażliwej skóry) i za to, że uzyskuje się po nim nawet ładną delikatną opaleniznę.Bardzo wydajny. Ale użytkowanie jest tak nieprzyjemne, że już nigdy nie użyje, zniechęciłam się do wszelkich mineralnych filtrów. Używam tego produktu od:2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    fuksjaa
    22 sierpnia 2007 o 9:29
    1 / 5
    okropna.
    Bogu dziękuję, że miałam tylko miniaturkę a nie całe opakowanie, bo chyba bym pękła ze złości wydając tyle pieniędzy na taki beznadziejny produkt. To teoretycznie powinna być emulsja, w rzeczywistości dla mnie to gęsty, toporny krem (o ile nie pasta). Nakładając ją na twarz miałam efekt gejszy z masłem na twarzy - strasznie bieli i niemiłosiernie się świeci. Co gorsza, zupełnie nie chce się wchłaniać. Dla mnie beznadziejny produkt, który niestety trochę zniechęcił mnie do Avene. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: miniatura

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    201608040942
    4 lipca 2004 o 19:31
    3 / 5
    bo ja wiem
    dam mu 3 gwiazdki bo jednak dla wrazliwcow sie nadaje, ale sadze ze te osoby ktore maja mieszana i tlusta cere nie beda zachwycone. Kremik sie moze lepic, ja to odczulam jako blysk. Co prawda nie swiecilam sie mocno, ale tak z lekka. Jesli ktos lubi czuc krem na skorze i nie lubi calkowitego matu, bedzie zadowolony. Krem ze wzgledu na konsystencje polecam osoba o suchej skorze lub tym co lubia tresciwe kremy...

0 osób uznało tą opinię za pomocną