KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 67% osób
    ev1336
    19 października 2019 o 21:35
    Uwielbiam
    Wciąż szukam idealnego żelu do brwi, jednak to Maybelline Brow Drama jest jak na razie moim ulubionym. W końcu kupiłam już aż 3 opakowania i obecnie wykańczam ostatnie. Dotychczas używałam odcienia Medium Brown, jednak chce jeszcze przetestować wersję transparentną. Żel dobrze utrzymuje się na brwiach. Utrwala włoski, które cały dzień utrzymują się na miejscu. Nie jest to największy mur beton, ale daje radę nawet w najbardziej problematycznym u mnie miejscu czyli zewnętrznego kącika, więc ma ogromny plus. Świetnie spisuje się na innych produktach np na kredce, ale uwielbiam używać go też samego. Daje ładny kolor, delikatnie przyciemnia i wygląda bardzo naturalnie. Jest wygodny dzięki swojej zaokrąglonej szczoteczce, którą dokładnie dociera się w każde miejsce. Jak dla mnie minusem jest cena, która jest jedną z wyższych w kategorii drogeryjnych żelów, ale online często daje się go kupić na promocji coś koło 13-16zł więc okej. Nie podoba mi się jeszcze fakt, że żel szybko wysycha w opakowaniu przez co szybciej się kończy - jedno opakowanie starcza mi jedynie na max 3 miesiące codziennego stosowania.
    Zalety:
    • - dobrze utrwala
    • - gama kolorystyczna
    • - wygodna i precyzyjna szczoteczka
    • - świetnie radzi sobie solo jak i z innymi produktami
    • - wygląda bardzo naturalnie
    Wady:
    • - mało wydajny, starcza mi jedynie na jakieś 2/3 miesiące
    • - cena drogeryjna
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    April11
    23 marca 2018 o 21:18
    Mocno utrwala
    Kupiłam ten żel około rok temu, z polecenia jednej z moich ulubionych blogerek. I to był strzał w dziesiątkę. Mam kolor Medium Brown i na początku wydawał mi się odrobinę za jasny w porównaniu do poprzedniego, ale szybko się przyzwyczaiłam i go pokochałam. Bajecznie łatwo się nim maluje i daje świetny efekt - trzyma brwi w ryzach i są one podkreślone w naturalny sposób. Mocno utrwala brwi, kiedy zaschnie, ciężko je ruszyć i efekt trzyma się aż do wieczora. Dosyć ciężko się go przez to zmywa, ale jestem w stanie znieść tą małą niedogodność, bo produkt ma mnóstwo zalet. Trzeba też uważać na ilość wyciąganego szczoteczką żelu, aby nie posklejać nieestetycznie włosków.
    Zalety:
    • - bardzo mocno utrwala
    • - nadaje naturalny kolor
    • - pięknie podkreśla brwi
    • - łatwo się nim maluje
    • - trwały
    • - nie wykrusza się
    • - wydajny - wystarczył na rok używania
    Wady:
    • - ciężko się go zmywa
    • - trzeba uważać przy nakładaniu, aby nie posklejać włosków
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    milenix233
    24 kwietnia 2019 o 10:51
    4 / 5
    warto kupić
    Nie jestem wielką fanką tego typu produktów, ale jak dla mnie jest całkiem okej. Nie ma mocnego koloru, więc idealnie pokrywa się z brwią. Pogrubiona na końcu szczoteczka - wiele pomaga w dokładnej stylizacji. - zbyt wysoka cena - mało wydajny
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    MoniczQ89
    1 lutego 2023 o 22:46
    9/10
    Jak dla mnie to bomba. Nie rozmazuje się, nie kruszy, nie znika z brwi w ciągu kilku godzin, ładnie rozczesuje. Duży plus za kolorystykę. Wg mnie nie ma sensu robić sobie brwi za ponad kilkaset złoty i ciągle je pielęgnować. Lepiej mieć swoje naturalne, wyregulować i używać tej maskary. Ja się nie zawiodłam na produkcie. Polecam!
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ann9555
    19 sierpnia 2022 o 8:48
    4 / 5
    Fajny ale ta szczoteczka
    Tusz jest bardzo trwały. Brwi trzymają się na miejscu spokojnie cały dzień. Ładny chłodny odcień. Nie pozostawia grudek. Jednak ta szczoteczka (ja mam troszkę inną wersję, bez tej kulki ale też jest większa na końcu) dla mnie jest niewygodna i za duża. Nie da się przez to precyzyjnie pomalować całych brwi.
    Wady:
    • za duża szczoteczka
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania