KWC LogobyWIZAŻ logo

Lilithiel
    16 lipca 2016 o 19:27
    1 / 5
    Nie dla mnie.
    +Dłuższe rzęsy I to chyba tyle z plusów ponieważ minusów jest znacznie więcej. - podrażnione powieki -pogorszony wzrok -wysuszone oczy -rzęsy stały się bardzo tkliwe co za tym idzie nie mogłam ich malować bo mnie bolały - posiada pochodną bimatoprostu, która też jest szkodliwa dla wzroku. - stały się nieziemsko niesforne (jak przestały mnie boleć u nasady to ponownie zaczęłam je malować i... musiałam przestać. Po prostu robiły mi się pajęcze nóżki. Niezależnie od użytego tuszu zawsze koniec był taki sam, przez co nie malowałam ich ponad 4 miesiące i dopiero teraz zaczynają powracać do swojego uprzedniego stanu- na szczęście) Minęły od kuracji cztery miesiące i powieki nadal mam podrażnione i nie mogę nic na to poradzić. Rzęsy powolutku wracają do stanu sprzed, już nie zbijają się w kupki, stały się... dziwne. Nigdy nie miałam tak fatalnych rzęs i jestem totalnie zawiedziona ponieważ nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Nie zużyłam odżywki całej dlatego, że podczas kuracji (mimo że nakładałam niewielką ilość na powieki) zaczęłam mieć duże problemy ze wzrokiem.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:W aptece

Anniee_x33
    21 marca 2017 o 16:10
    1 / 5
    Koszmar
    Na początku wachlarz rzęs-efekt naprawdę wow! Moje rzesy z natury były piękne i gęste, ale stwierdziłam, że ta odzywka im nie zaszkodzi-myliłam się. Efekt po używaniu utrzymywał się przez około 2 miesiące chociaż z dnia na dzień był coraz słabszy. I nagle buuum!- nie mam rzęs. Myślałam ze po miesiącu wrócą do naturalnego stanu jednak bardzo sie myliłam. Ich kondycja jedynie trochę sie poprawiła. Skończyłam używać w kwietniu zeszłego roku i w lipcu moje rzesy juz były tragiczne. Dziś mamy marzec i w rzęsach dalej są dziury, dlatego nie wierze, że skoro dziury po takim czasie (9 miesięcy) nie zniknęły to kiedys sie uzupełnia. Zniszczyłam sobie naturalne rzesy które miałam znacznie lepsze. Dlatego nie polecam, producent nie uwzględnił tego że rzesy po tym oduczają się rosnąć.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

errola
    3 kwietnia 2017 o 14:01
    2 / 5
    nic nie robi
    Używam codziennie, ale efektu nie widać. W sumie to nie wiem po co go używam. Nie jestem fanką tego serum, mimo, że u mnie nie zaobserwowałam podrażnienia czy uczulenia. Po prostu nie robi nic. Nie sądziłam, że ma takie negatywne opinie, bo raczej spotykała się, że jest to wybitny kosmetyk. Dla mnie jest nijaki.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Inna drogeria

joasiaw10
    10 kwietnia 2020 o 22:48
    5 / 5
    odżywka Lashvolution
    Jak dla mnie kapitalna sprawa! Rzęsy widocznie zwiększyły swoją objętość i to po niedługim czasie. Przetestowałam kilka odżywek, ale ta nie miała sobie równych. Szkoda, że została wycofana.
    Zalety:
    • szybkość działania, widoczny efekt
    Wady:
    • brak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    anitkaaaaa
    3 listopada 2019 o 13:45
    4 / 5
    Dobre serum
    Podczas kuracji nie miałam żadnego problemu z uczuleniem, łzawieniem czy też czerwoną linią w miejscu nałożenia odżywki. Bałam się, że po odłożeniu zauważę ubytek rzęs, ale na szczęście nic takiego się nie stało - może dlatego, że staram się co kilka dni nałożyć trochę produktu. Byłam przekonana, że do końca kuracji nie wystarczy odżywki. Jednak jest jej naprawdę sporo, i tak jak wspominałam, do dziś co jakiś czas jej używam. Moje rzęsy wydłużyły się, lekko zagęściły oraz przyciemniły. Nie jest to efekt wow, ponieważ z natury są dosyć długie. Dużo osób natomiast pyta mnie czy są naturalne, czy sztuczne, więc sądzę, że przeznaczenie odżywki zostało spełnione. Myślę, że osoby, które mają krótsze rzęsy niż ja, będą bardzo zadowolone, bo produkt naprawdę działa.
    Zalety:
    • Działanie
    • Brak skutków ubocznych
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną