KWC LogobyWIZAŻ logo

kashka
    21 sierpnia 2021 o 10:25
    2 / 5
    Dziwny
    Wyczuwam w nim nuty roślinne i yerbamate. Dla mnie ten zapach jest bardzo dziwny, taki ... japoński ;). Na pewno nie można odmówić mu oryginalności. Flakon również mnie nie zachwycił.
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Perfumeria Douglas

KlaudiaMJ30
    29 października 2020 o 13:01
    Delikatne i trwałe
    Japonia - kojarzy mi się właśnie z tym zapachem. Delikatny, kobiecy i zmysłowy. Bardzo trwały, u mnie utrzymywał się całymi dniami aż do wieczora. Sprawdza się też na romantyczny wieczór. Jest świetny. Ta delikatność zapachu zachwyca.
    Zalety:
    • -zapach
    • -trwałość
    Wady:
    • -brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Perfumeria Douglas

Finka2L
    19 lipca 2018 o 17:19
    4 / 5
    Japońska wiosna
    Zapach wpasowujący się w klimaty Japonii. Delikatny, świeży bez cienia słodyczy. Jest jak białe kimono,czysty i gładki. Piżmo z kwiatem lotosu i herbatą, która wydaje mi się biała. Jeśli chcecie spokojnego, relaksującego zapachu na wiosnę i lato, który nie męczy to to będzie dobra propozycja.
    Zalety:
    • ładna butelka
    • cena
    • zapach uniwersalny, spokojny, wyważony
    Wady:
    • trwałość
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

TrinitiPaula
    6 stycznia 2011 o 14:24
    Delikatny i trwały
    Zapach jest delikatny...a jednak trwały.Niby typowo letni zapach...a jednak nadaje się także na zimę dla osób,które nie lubią ciężkich ani słodkich zapachów.Duży plus za piękny oryginalny flakon.Mały minus za to,że występuje tylko w dużej pojemnośći i raczej trudno zabrać go do torebki.Zapach jest niepowtarzalny...choć już wielkie przetestowałam,żaden nie jest do niego podobny. Używam tego produktu od: 4miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 duże
    Używa produktu od:rok lub dłużej

marleska
    12 grudnia 2010 o 11:54
    piekny
    Daje tak wysoka ocene poniewaz uwazam ze produkt jest trwalym zapachem ,lekkim przyjemnym na codzien, niedrazniacym, swiezym zapachem.Trzeba tez brac pod uwage ze testery ktore sa w perfumeriach one stoja przy oswietlonych miejscach gdzie jest mega goraco a to szybciej powoduje jelczenie zapachu i takie ososy ktore dostaja w probkach uwazaja ze to smierdzacy zapach i sie nie dziwie.
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Produkty podobne