Wet n Wild, Fast Dry, Nail Color (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Wet n Wild, Fast Dry, Nail Color (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Pojemność 13,5 ml

Lakier do paznokci, który zasycha w około 60 sekund. Pozwala to na wykonanie szybkiego oraz przy okazji efektownego manicure w każdych warunkach.
Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych jak również jako top coat ozdobny.

Efekt
brokatowe
lakiery do paznokci, lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające, przedłużające trwałość lakieru

Posiadam "Party Of Five Glitters", który jest przedstawiony powyżej na zdjęciu z kolorowymi drobinkami i przyznam szczerze, że jestem zadowolona z zakupu. Jest to faktycznie lakier szybkoschnący, ale czy zsycha w 60 sekund to ciężko mi powiedzieć, bo tak czy siak daję lakierom więcej czasu, żeby wyschło dokładnie.

W tym przypadku jest to lakier bezbarwny w którym jest mnóstwo drobinek. Na początku miałam lekkie obawy, bo konsystencja jest bardzo płynna i wszystkie drobinki będą z tego pędzelka uciekać, ale w sumie te obawy były niepotrzebne, bo tak czy siak bardzo dobrze pędzelek te drobinki zbiera. Lakier szybko zasycha, nadaje bardzo ładny efekt, a same drobinki podczas usuwania zmywaczem również szybko schodzą.

Pędzelek jest bardzo wygodny w użyciu, bardzo łatwo można nałożyć cały lakier w dwóch ruchach i pozostawić do wyschnięcia.

Traktuję ten lakier jako mój mały top coat i faktycznie przyznam bez bicia, że trochę przedłuża trwałość lakieru, który nałożę pod spodem, mimo, że to nie jest jego funkcja. Jednak należy uważać, bo to co używam jest bezbarwne i czasami trudno stwierdzić na takim bezbarwnym kolorze jak szybko on odpryskuje, więc na temat nie wyrażę się.

Jednak jeśli chodzi o to co ja zakupiłam to jestem jak najbardziej zadowolona, cena jest również przystępna, a jeśli chodzi o dostępność to w Naturze widziałam wiele opcji kolorystycznych i właśnie takich bezbarwnych zdobiących.