Delia, Cleaner, Antybakteryjny odtłuszczacz do paznokci

Delia, Cleaner, Antybakteryjny odtłuszczacz do paznokci

Specjalistyczny preparat przygotowujący płytkę paznokcia do nałożenia lakieru. Odtłuszcza paznokcie przed malowaniem. Przeznaczony do używania z lakierami hybrydowymi. Służy do przemywania masy żelowej. Może być używany do przemywania narzędzi. Nie niszczy powierzchni lakierowanych.

inne

Jest spoko.

Odtłuszczacz Delia kupiłam za ok.10 zł w Rosmannie. Kosmetyk ten pachnie ładnie, nie ostro.
Bardzo szybko odparowuje z paznokcia i lakier lepiej się trzyma, nie odpryskuje, na paznokciu robi się błyszcząca tafla. Nie szkodzi na paznokcie, nie wysusza. Jest wydajny w małej plastikowej buteleczce. Otwór do wylewania jest odpowiedniej wielkości.

Delia Cleaner-fajny produkt

Ładnie pachnie i szybko działa. Nie trzeba czekać w nieskończoność aż odparuje. Przygotowując płytkę pod hybrydę dla mnie liczy się czas, więc tutaj dla mnie bardzo duży plus. Dla mnie ważne, żeby produkt tego typu nie śmierdział, tutaj zapach jest ładny, nie chemiczny.
Polecam!

Używam go od kilku lat

Używam tego produktu przed nałożeniem hybrydy. Pachnie ładnie, szybko odparowuje z paznokci. Hybryda dobrze mi się trzyma i mimo, że nie jestem specjalistką w nakładaniu, to paznokcie trzymają mi się około 2 tygodnie. Opakowanie małe ale starcza na długo, ponieważ kilka kropel odtłuszczacza wystarcza aby przetrzeć wszystkie paznokcie.

Daje radę

Jest to mój pierwszy odtłuszczacz bo wcześniej uważałam że takie produkty są zbędne. Mnie wystarczył zawsze zmywacz i lakier.
Od pewnego czasu mój kuferek wzbogacił się o kilka innych produktów m.in. płyń do skórek,oliwki ,bazy i wysuszacze .
Plyn Delia kupiłam za 10 zł w Rosmannie.
Pachnie ładnie,nie ostro a spodziewałam się zapachy podobpodobnego do zmywacza.
Szybko odparowuje z paznokcia i faktycznie kosmetyki nałożone po nim lepiej się trzymają.
Manicure nie odpryskuje tak szybko, widzę różnice kiedy go używam .
Nie wiem czy jest to produkt must have ale się przydaje.
Nie wpływa źle na skórki czy płytkę paznokcia .
Jest wydajny ,a mała plastikowa buteleczki nawet ładnie wygląda.Otwór do wylewania nie jest za duży.

Dla miłośniczek hybryd

Uwielbiam hybrydy. Robię je sobie, a praca z produktem, jakim jest odtłuszczaczem to w zasadzie moja codzienność. Testowałam specyfiki do odtłuszczania wielu firm i choć ich przeznaczenie jest takie samo, to każdy produkt zachowuje się nieco inaczej. W przypadku odtłuszczacza od Delii byłam zachwycona niedrażniącym, wręcz przyjemnym zapachem. Produkt okazał się także bardzo łagodny dla płytki paznokci nawet najbardziej wymagającej. Ładnie ją wytrawił, szybko odparował i pozwolił na nienaganną przyczepność bazy hybrydowej. Poradził sobie także z warstwą dyspersyjną topu nawierzchniowego i pozostawił na gotowych już paznokciach ładny blask. Z pewnością ponownie jego zakup, choć będę szukała większego i bardziej ekonomicznego opakowania.

Hej, wesele!

Kupiłam go na szybko, aby zrobić siostrze paznokcie tuż przed przyjęciem weselnym, skuszona najniższą ceną w okolicznym sklepiku chemicznym. W przypadku tego odtłuszczacza od Delii byłam zachwycona niedrażniącym, a nawet przyjemnym nieco cytrusowym zapachem. Produkt okazał się także bardzo łagodny dla płytki paznokci, wymagającej, bardzo cienkiej w naszym przypadku i szybko odparował. Spowodował świetną przyczepność żelu i bazy hybrydowej. Poradził sobie także z warstwą połyskującego i matowego topu dając oszałamiające efekty. Z pewnością kupię go kolejny raz, jest on wydajny, w trwałej, masywnej i zgrabnej buteleczce.

Bardzo dobry odtłuszczacz

Preparat spełnia swoją funkcję, działa tak jak powinien przy czym nie kosztuje tyle co odtłuszczacze topowych firm od hybryd. Jest wydajny, tani. Opakowanie kolorowe, poręczne. Nie mam niczego do zarzucenia temu produktowi. Używam go bardzo często jestem zadowolona.

Sprawdza się dobrze, a jest dużo tańszy niż "markowe"

Cleaner to żadna filozofia, każdy składa się z generalnie tych samych składników, dlatego zupełnie nie rozumiem dlaczego marki takie jak NeoNail czy Semilac każą sobie tyle za niego płacić :)
Ten jest dwukrotnie tańszy, kosztuje ok. 5 zł za 100 ml. Szkoda, że nie ma większych pojemności.

Dobry produkt za nie wielką cene

Kupiłam ten produkt na początku wakacji i stosuję go raz po raz. Sprawdza się w 100% i gorąco go polecam. Chodź nie ukrywam, że przepłaciłam - w Rossmannie kupiłam go za 7,50 zł, a w Drogerii Natura jest za nie całe 5 zł. Nie sprawdzałam, jak wygląda sprawa w drogeriach online, może być jeszcze taniej