Braun, Depilator Silk-épil SoftPerfection 3270

Braun, Depilator Silk-épil SoftPerfection 3270

Pozwala usunąć włoski wraz z cebulkami. Wyjątkowy system SoftLift depiluje jeszcze dokładniej pozostawiając skórę idealnie gładką. A 4-kierunkowa ruchoma nasadka łagodząca ból sprawia, że depilacja staje się delikatniejsza.
Dzięki specjalnym nasadkom przeznaczonym do pach i okolic bikini oraz zestawowi do twarzy SoftPerfection idealnie nadaje się nie tylko do depilacji nóg, ale również do całego ciała i twarzy.
A jeżeli depilujesz się po raz pierwszy zestaw startowy SoftPerfection pomoże ci przystosować skórę do depilacji.
Cechy:
- 20 podwójnych par pęset dla usunięcia większej ilości włosków za każdym razem,
- Zintegrowany system SoftLift podnoszący włoski podczas depilacji;
- Zasilanie sieciowe;
- Rękawica chłodząca redukująca podrażnienia skóry
- Dwie prędkości pracy.
Dodatkowe akcesoria dostarczane z depilatorem:
- 4-kierunkowa nasadka masująco - relaksująca
- Nasadka Efficiency/Pro
- Głowica goląca z nasadką OptiTrium skracającą włoski
- 12 czyszczących chusteczek
- Etui i szczoteczka

Wspaniały :)

Zakupiłam ten produkt w zeszłym tygodniu i dzisiaj miałam okazję używać go po raz pierwszy. Wcześniej używałam jednego z najstarszych modeli brauna silk-epil (nie wiem nawet jaki model konkretnie bo nie mam już od niego pudełka) i przy porównaniu Silk-Epil 3 wypada dużo dużo lepiej. Jest bardzo dokładny, wystarczy raz przejechać depilatorem w danym miejscu i od razu usuwa 99% włosów, przy poprzednim depilatorze takich "przejechań" musiało być conajmniej trzy. Opcja ze światełkiem też jest bardzo przydatna gdyż nawet wieczorem, przy sztucznym świetle jest możliwe wydepilować się dokładnie. Poziom bólu jest też mniej odczuwalny niż przy poprzednim, może dlatego, że usuwa większość włosków od razu i kolejne "przejechania" już nie bolą. Nie szarpie i nie urywa włosków. Jest dosyć hałaśliwy ale ja zazwyczaaj depiluję się z muzyką więc dobre głośniki lub po prostu słuchawki na uszach są w stanie go zagłuszyć. Golarkę również polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Swietna cena i swietny produkt.

Kupilam go kilka lat temu za niewiele ponad 100 zlotych. Uzywam go regularnie co mniej wiecej tydzien. Jest ladny i poreczny, ma dwie predkosci i dwie opcje depilacji, golarka i depilator. Wiadomo, ze wyrywanie wloskow nie jest przyjemne ale to sie tyczy wszystkich depilatorow wiec nie uwazam tego jako wade. Jedyny minus tego urzadzenia to, ze jest strasznie glosny, ten dzwiek jest bardzo nieprzyjemny, przy kazdym stosowaniu przechodza mnie ciarki. Ale ogolnie jestem z niego bardzo zadowolona, choc nie ukrywam, ze kiedy ten przestanie dzialac kupie sobie inny :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 4

niezawodny

cóż po długim czasie uzywania kremów do depilacji i wosków na sucho- które mi w zasadzie nie odpowiadały ale zdecydowanie wolałam niz golenie maszynką, postanowiłam zaiwestować w depilator

zakupiłam ten i nie żałuję żadnej wydanej złotówki :)

super że ma też trymer do przycinania włosków- okolice bikini i pachy nie cierpią przy woskowaniu :)

dokłądnie depiluje- po latach jego używania, moje włoski na nogach są praktycznie niewidoczne- tzn. ja je widzę ale jak stane nawet po miesiącu nie depilowania nóg przy kimś innym wygladam jakbym dopiero co ogoliła nogi :D

włosy są znacznie słabsze i jaśniejsze juz od długiego czasu, z przyzwyczajenia stosuję raz na 3 tygodnie

łatwo się czyści, nie psuje się, nie ma żadnych awarii, pęsetki wciąż chodzą jak trzeba, włoski nie wrastają- wyrywa całe wraz z cebulką- no chyba że za płytko się chwyci- ale to mus się omsknąć podczas depilacji głwica

dla mnie niezastąpiony, gdyby mi padł mogłabym kupić taki sam, ale wiadomo postep techniczny idzie na przód i zobaczymy ;)

póki co niezawodny i mam nadzieję że będzie słuzył jak najdłużej :)

Używam tego produktu od: sierpnia 2009
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwszy

raczej nie wyrywa wraz z cebulkami :/

hmm zniechecilam sie do niego :/

Plusy:
+ estetyczny wyglad depilatora
+ 2w1 ... fajnie ze to zarazem depilator i golarka
+ depilacja nie jest az tak nieprzyjemna, skora sie szybko przyzwyczaja :)
+ 2 stopniowa zmiana predkości usuwania wloskow lub przycinania-scinania

+/- cena ... mozna go wychaczyc czesto w swietnej cenie :)
+/- dosc dlugo nalezy jezdzic w miejscu depilacji gdyz nie wszystkie wloski dokladnie chwyta ale da sie to przezyc
+/- skora jest podrazniona, ale po kilku godz to mija

Minusy:
- nie usuwa wszystkich wloskow z cebulka! dlatego wloski nierowno odrastaja!
- wloski raz dwa po jego uzyciu odrastaja
- dosc ciezko sie 3ści
- wydaje straszny dzwiek :/ buczy jak kosiarka do trawy...
- brak etui

Nie polecam :/ Posiada tylko fajny wyglad no i opcje 2w1 ... ale niestety nie wyrywa dokladnie wlosków :/ a wlasnie temu ma sluzyc by przedluzyc gladkosc nog ! Zreszta raz dwa wloski odrastaja!

Używam tego produktu od: uzywalam około 2 miesiacy temu
Ilość zużytych opakowań: jeden depilator

Godny polecenia

Depilator Brauna kupiłam 2 lata temu i do tej pory go używam. To jest mój pierwszy depilator i nie mam porównania z innymi, jednakże uważam że spełnia swoje zadanie.
Goli w miarę dokładnie, ale nieraz trzeba przejechać kilka razy żeby wyrwał wszystkie włoski. Co 3 dni używam go do poprawek, tam gdzie włosy zaczęły odrastać. Do pach i do ud nie używam, ból niesamowity jak dla mnie. Jest głośny niczym traktor, ale można się przyzwyczaić. Nie używam nakładki rolującej, bo zmniejsza efekt depilacji. Po miesiącu stosowania moja skóra się przyzwyczaiła do depilacji i już nic nie boli. Gdyby się zepsuł pewnie bym kupiła nowy, nie wiem czy ten jest jeszcze w sprzedaży, ale na pewno wzięłabym Brauna.
Ogólnie polecam, na +4 :)

Ilość zużytych opakowań: jeden i nadal działa

NAwet nawet

To mój pierwszy i jak na razie jedyny depilator, mój jest w kolorze różu. Dałam za niego 170zł - 4 lata temu.

Głowica - golarka sprawowała się dobrze, ale popsuła się i urywa zamiast golić włoski. Ale wszsytko ma prawo się zepsuć po jakimś czasie więc wiadomo.
Depilatora samego w sobie używałam głównie w okresie wiosenno - letnim, wyrywał włoski, jedynie co 3 dni musiałam znów poprawiać, ale to przynajmniej nie codziennie tak, jak przy maszynkach.

trochę głośny i nie do końca dokładny, ale jednak w porządku.

Ogólnie na plus, nie wiem czy kupię jeszcze keidyś depilator, może. NA razie testuję pastę cukrową:))

Używam tego produktu od: 4lat

Lubię go

Kupiłam go chyba 3 lata temu w promocji z kuponami Gazety Wyborczej. Używam go dość sezonowo, bo zimą golę nogi maszynką, ale na wiosnę-lato jest niezastąpiony.

Co prawda nie jest najdokładniejszy na świecie - trzeba kilkakrotnie przejechać w jednym miejscu, by wszystkie włoski zostały wyrwane, a i tak po poświęceniu dziesięciu minut na jedną łydkę muszę \'doczyścić się\' maszynką. Nie używam nakładki masującej, bo według mnie zmniejsza skuteczność depilacji, a ból w wersji \'podstawowej\' nie jest tak straszny. Po depilacji koniecznie trzeba zastosować krem nawilżający, poza tym w ciągu kilku godzin pozostają czerwone kropki po wyrwanych włoskach. Po depilacji Braunem mam spokój na co najmniej dwa tygodnie. Nie nadaje się jednak do depilacji bikini, za ostry.
Trochę ciężko się go czyści.
Hałasuje, ale można przeżyć przez te kilkanaście minut.
Cena regularna jest okej, natomiast można go dorwać w różnych promocjach, albo taniej na allegro.
Jeśli mi się kiedyś zepsuje, kupię pewnie Brauna, choć może jakiś inny model.

Ilość zużytych opakowań: 1 urządzenie

Idealny depilator

+dokładnie wyrywa wszytkie włoski
+nasadka masująca spełnia swoją rolę - jej kłucie odwraca uwagę od bólu wyrywanych włosów
+tani-kupiłam za 95zł na allegro

+\\- trochę hałasuje, ale mi to w ogóle nie przeszkadza :)

Używam tego produktu od: miesiąć

Spoko

To mój pierwszy depilator, chociaż używałam wcześniej innych. Kupiłam go, ponieważ zachwycił mnie starszy model Brauna. Depilator ma bardzo estetyczny, ładny wygląd, a dla mnie się to liczy :). Jest niedrogi. Kupiłam go na Allegro za 100zł ;). Mam wersję z nasadką masującą oraz głowicą golącą. Depilator nieźle spełnia swoje główne zadanie: depiluje. Mimo, że mam bardzo wrażliwą skórę to nie odczuwam tak bardzo bólu, po chwili nogi przyzwyczajają się do szczypania. Nasadka masująca zmniejsza ból, wg mnie nie zmniejsza efektywności depilacji, aczkolwiek przy depilacji włosów na kolanach ją zdejmuję, żeby wszędzie "dotrzeć". Efekt po depilacji średnio długotrwały, muszę co tydzień robić poprawki. Mam bardzo mało włosków, są jaśniutkie i delikatne. Na minus to, że urządzenie jest głośne, często nie wyrywa włosa, tylko urywa. Dla mnie jest dobry. Nie kupię ponownie, ponieważ, gdy za kilka lat zdecyduję się go wymienić, będą już dostępne różne inne cuda techniki ;)
Polecam depilator każdej kobiecie, która chce w końcu mieć spokój od maszynek, kremów i częstego golenia.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 wciąż ;)

Przyjemna depilacja

Zaznaczam, ze jest to moj pierwszy depilator. To urzadzenie ma tylko jedna wade - halasuje. ALe da sie przyzwyczaic do tego dzwieku. Sama depilacja raczej mnie nie boli - nasadka masujaca sie sprawdza! DZieki niej depilacja jest jeszcze mniej bolesna. Wloski sa wyrywane, a nie urywane. Urzadzenie jest poreczne. Latwo sie czysci. Szkoda, ze ma tylko 20 par peset, bo depilator bylby dokladniejszy. Efekt starcza na okolo 2 tygodnie. Kupilam go za ok 110 zł, wiec jest tani. Urzadzenie jest wytrzymale, dlatego zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie go kolejny raz.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:.

Mam ten delipator juz jakiś czas i zaznaczam ze to moj pierwszy.
Plusy:
- wyrywa a nie urywa
- tani (kupilam go za 138 zł) - cena w opisie przedawniona chyba :]
- poręczny i ładny

Minusy:
- no troche hałaśliwy tak jak wspominaly inne uzytkowniczki, ale za taka cene naprawde polecam i nie widze sensu wywalania 400 zl na cos co dziala na tej samej zasadzie.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Depilator nie drogi i dobry. Trochę hałaśliwy, ale da się przyzwyczaic. Na początku myślałam, że będzie bolało, ale depilacja jest bez bolesna. Nie depiluje dokładnie, przez co trzeba kilkanaście razy powtarzac.

Ilość zużytych opakowań:-