Bourjois, Volume Glamour Oh Oui Mascara (Tusz do rzęs nadający objętość)

Bourjois, Volume Glamour Oh Oui Mascara (Tusz do rzęs nadający objętość)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.50/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Maskara, która podkreśla i nadaje rzęsom wyjątkowej objętości. Szczoteczka w kształcie klepsydry umożliwia jeszcze lepszą aplikację na wszystkich rzęsach warstwa po warstwie, aż do uzyskania spektakularnej objętości bez grudek. Formuła z kolagenem pozwala na uzyskanie objętości bez obciążania rzęs.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Bourjois Tusz do rzęs nadający objętość

Marka Bourjois jest moją ulubioną jeśli chodzi o produkty do makijażu. Wiele produktów niezmiennie od lat używam i ciężko znaleźć mi lepsze zamienniki.
Tusz do rzęs Volume Glamour Oh Oui znajduje się w ładnie prezentującym się opakowaniu o pojemności 7 ml. Posiada szczoteczkę, której włókna ułożone są w zygzakowaty kształt, które pozwalają pokryć rzęsy maksymalną ilością intensywnie czarnych pigmentów, a dodatkowo je rozdzielić. Natomiast mikro przestrzenie między włóknami szczoteczki, powodują zwiększenie objętości. Moje uczucia do tego tuszu były bardzo zmienne. Na początku byłam bardzo zadowolona bo tusz pięknie rozdzielał rzęsy, nie wykruszał się i nie brudził górnej powieki. Natomiast przyszedł czas gdzie bardzo sklejał rzęsy co mocno mnie denerwowało i powodowało, że musiałam na nowo wykonywać makijaż. Po pewnym czasie ciągłego używania wszystko wróciło do normy i tusz świetnie radził sobie z rozdzielaniem rzęs i ich wydłużaniem. Dlaczego tak się działo? Nie mam pojęcia ale to spowodowało, że mam mieszane uczucia co do tego produktu, ale może jeszcze kiedyś dam mu szanse.

Nawet precyzyjny z mega objętością

Przyznam , że coś tuszy jestem wybredna , a że mam małe rzęsy i dość rzadkie i krótkie, trudno dobrać coś odpowiedniego. Jednak ten tusz jest dla mnie jednym z tych lepszych . Ma ciekawą szczoteczkę , która niejako wywija do góry rzęsy , dobrze je podkręcając i pogrubiając. Dodatkowo można nią pomalować , nawet te małe rzęski więc jestem z niego naprawdę zadowolona . Nie obsypuje się , nie kruszy nawet przy całym dniu noszenia , nie zjada się ;) Ładnie unosi z zagęszcza rzęsy .

Nie lubię tego tuszu

Bardzo niewygodnie się maluje tą dużą szczoteczką. Za każdym razem mam pobrudzone powieki. Muszę nakładać dwie warstwy, żeby uzyskać znośny efekt. Szczoteczka nabiera bardzo dużo tuszu, który oblepia i skleja rzęsy i muszę się namachac, żeby to ładnie rozprowadzic. Nie jest to ładne pogrubienie. Trwałość też taka sobie, zauważyłam, że rzęsy opadają, a tusz się osypuje w ciągu dnia. Nie jestem z niego zadowolona

Specyficzny

Tusz ten nie każdemu przypasuje ale jedni będą piac nad nim z zachwytu.
Szczoteczka tuszu jest duża, niesilikonowa, nabiera dużo tuszu i tutaj właśnie jest problem- może nawet za dużo. Natomiast ja się wprawiłam i już nie przeszkadza mi to. Pogrubia, trochę może wydłuża, trochę się kruszy po całym dniu albo i wcześniej.
Tusz nie należy do tanich więc oczekuje się od niego efektu Wow.
Dla mnie Wow nie ma ale śmiało stwierdzam, że jest to dobry tusz, ponieważ oszczedza mi czas, wystarczy jedna dawka tuszu na szczoteczce by pomalować oko a czasem nawet i półtora oka. : D
Jednak za tą cenę nie wiem czy go kupię, preferuje tańsze tusze.

Nie dla mnie

To moja pierwsza mascara od Bourjois i ewidentnie wybór był niestety nietrafiony. Zbyt gęsta i kleista konsystencja plus dziwny kształt szczoteczki, coś musiało pójść nie tak. Tusz sporo pogrubia i wydłuża rzęsy, jednak potrzeba wprawy by odpowiednio go nałożyć. Poza tym zostawia grudki, klei rzęsy i czuć ciężkość tej dziwnej konsystencji produktu.

Najlepszy tusz do rzęs jaki miałam

Tusz ma przepiękne opakowanie, a jego działanie jest jeszcze lepsze.
Szczoteczka- bardzo przyjemny kształt, dużo włosków, bardzo dobrze rozdziela rzęsy i je wydłuża.
Sam tusz jest intensywnie czarny i w ciągu dnia w ogole się nie obsypuje, co jest bardzo dużym plusem! Super trwałość i cena też jest w porządku.

nie polecam

Nie polecam. Szczoteczka oblepiona tuszem niczym pastą do butów. Nie da się używać tego tuszu. Nawiasem mówiąc produkty typu tusze do rzęs powinny być pakowane w sposób uniemożliwiający otwieranie przy regale sklepowym ( być może trafił mi się taki...)

NIGDY WIĘCEJ

W Rossmanie był przeceniony z 70 zł na 35zl. A pracuje się nim tragicznie. O wiele lepsze efekty rozczesania, wydłużenia, pogrubienia dają zwykłe tusze eveline za 12 zł. Mogłam w tej cenie mieć 3 i cieszyć się fajnym makijażem rzęs pół roku... Jestem zawiedziona

Mega rzęsy

Tusz do rzęs znajduje się w ślicznym opakowaniu w kolorze czerwieni. Posiada wygodną szczoteczkę, w kształcie klepsydry, którą bardzo wygodnie aplikuję się tusz i rozdziela rzęsy.
Kształt szczoteczki doskonale dociera do wszystkich rzęs, ładnie je unosi i pogrubia.
Tusz ma głęboki czarny kolor, nie rozmazuje się i nie osypuje. Rzęsy stają się dzięki niemu wyraziste i mocno pogrubione. Tusz nie uczula. Jest łatwy w demakijażu. Bardzo się z nim polubiłam. Daje spektakularny efekt spojrzenia.

No i gdzie ta spektakularna objętość??

Maskara rzeczywiście zwraca uwage na drogeryjnej półce. Krwisto czerwony kolor wygląda w kosmetyczce wręcz luksusowo. Tusz bardzo ładnie rozdziela, ma głęboki kolor i na pewno nie robi grudek, czego nienawidzę, więc to na plus. Ale do spektakularnego efektu to mu raczej daleko. Mam rzęsy nawet długie, ale cienkie i proste, więc zależy mi na pogrubieniu. Tutaj go nie ma niestety ... Spodziewałam się czegoś więcej.

Dobry tusz

Tusz przede wszystkim zwrócił swoją uwagę wyglądem, z daleko rzuca się w oczy piękne i kobiece.

Tusz ma bardzo wygodną szczoteczkę, która nabierając tusz bierze odpowiednią ilość tzn nie bierze za dużo z czego mogły by powstać grudki.

Tusz dobrze wydłuża i podkręca rzęsy, pogrubia również co daje zdecydowanie efekt większej objętości.

Tusz nie kruszy się oraz po pomalowaniu rzęsy tusz nie odbija się od górnej powieki.

Tusz nie podrażnia oczu

boska, rzęsy są wspaniałe

Maskara jest wspaniała. Polecam wszystkim kobietom, które chcą wydłużyć i pogrubić rzęsy w bardzo widoczny sposób. Zero grudek. trzyma się 24h. Głęboki czarny kolor.