Bourjois, Oh Oui ! Brow Fiber (Maskara do brwi)

Bourjois, Oh Oui ! Brow Fiber (Maskara do brwi)

notino.pl

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 6,8 ml

Niepełnym brwiom mówimy au revoir! Bourjois Brow Fiber Oh Oui to wielofunkcyjna maskara do brwi, która nadaje efekt intensywnie podkreślonych, a zarazem naturalnie wyglądających brwi. Dzięki mini szczoteczce o stożkowym kształcie umożliwia bezbłędną, wyjątkowo precyzyjną aplikację – już za jednym pociągnięciem nadaje brwiom kształt, wypełnienie i kolor. Jest tak prosta w użyciu, że można by ją aplikować z zamkniętymi oczami! Maskara utrzymuje się przez całą dobę i jest łatwa w demakijażu. Powiedz „Oh oui!” pełnym brwiom, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. - Formuła ułatwiająca bezbłędną aplikację utrzymuje się przez całą dobę - Doskonale rozprowadzający się żel za jednym pociągnięciem nadaje brwiom kształt i wypełnia je kolorem -Mini szczoteczka o stożkowym kształcie sprawia, że aplikacja jest prosta i precyzyjna -Produkt dostępny jest w trzech uniwersalnych kolorach pasujących do wszystkich odcieni brwi.

żele do brwi

Podczas sporych promocji w ostatnim czasie skusiłam się między innymi na coś do makijażu brwi. Ostatnio miałam okazję wypróbować maskarę do brwi Bourjois, Oh Oui ! Brow Fiber i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów – świetnie sprawdza się w codziennym makijażu.

Maskara do brwi Bourjois Oh Oui ! Brow Fiber jest zapakowana w eleganckie opakowanie, które łatwo mieści się w kosmetyczce. Aplikator jest precyzyjny, z małą szczoteczką, która umożliwia dokładne nałożenie produktu na brwi. Szczoteczka jest idealnie zaprojektowana, aby uchwycić nawet najmniejsze włoski, co pozwala na równomierne rozprowadzenie maskary.

Formuła maskary jest lekka i nie klei się, co sprawia, że aplikacja jest bardzo przyjemna. Kosmetyk pomaga wypełnić brwi, nadając im pełniejszy wygląd. Kolor maskary jest naturalny i doskonale komponuje się z moimi brwiami, dodając im głębi i definicji. Co więcej, maskara dostępna jest w kilku odcieniach, dzięki czemu łatwo znaleźć odpowiedni kolor dla siebie.

Po nałożeniu maskary Oh Oui ! Brow Fiber moje brwi wyglądają na pełniejsze i bardziej zdefiniowane. Produkt doskonale wypełnia luki między włoskami, nadając brwiom naturalny i zadbany wygląd. Maskara utrzymuje się na brwiach przez cały dzień, nie rozmazuje się ani nie osypuje, co jest dużym plusem. Trwałość produktu jest imponująca. Maskara utrzymuje brwi w ryzach przez cały dzień, nie wymagając poprawek.

Pomimo długotrwałego efektu, maskara jest łatwa do usunięcia podczas demakijażu. Nie wymaga intensywnego pocierania ani specjalnych środków do demakijażu, co jest korzystne dla delikatnej skóry wokół oczu.

Bourjois Oh Oui ! Brow Fiber to doskonały produkt dla osób, które chcą uzyskać pełniejsze, bardziej zdefiniowane brwi w naturalny sposób. Lekka formuła, precyzyjny aplikator i trwałość sprawiają, że jest to jeden z najlepszych produktów do stylizacji brwi, jakie miałam okazję używać. Jeśli szukasz maskary do brwi, która zapewni Ci naturalny, ale efektowny wygląd przez cały dzień, zdecydowanie polecam wypróbowanie Bourjois Oh Oui ! Brow Fiber.

Najjaśniejszy odcień

To mój pierwszy barwiący żel do brwi i trochę miałam obawy czy sobie poradze i czy kolor jest dobry, bo zamawialam przez internet. Wszystkie obawy rozwiały się po pierwszym użyciu. Szczoteczka mała i precyzyjna, nie nabiera za dużo produktu, łatwo można kontrolować ilość i intensywność koloru jaki chcemy uzyskać.
Brwi są też utrwalone. Jak dla mnie fajny produkt w dobrych pieniądzach.

Wszystko super, ale odejmuję gwiazdkę za utrwalenie

Przez ostatnie miesiące upodobałam sobie robić makijaż brwi jedynie maskarami do tego przeznaczonymi. Moje brwi są dosyć gęste i wymagają jedynie lekkiego przyciemnienia, ułożenia oraz utrwalenia. Tusze są do tego celu idealne.

Opakowanie jest bardzo ładne. Starannie wykonane, z dobrej jakości plastiku. Napisy się nie ścierają, plastik się nie ukruszył. Zakrętka skutecznie zabezpiecza produkt przed wysychaniem. Opakowanie jest poręczne, niewielkie i bardzo wygodnie leży w dłoni. Ma ładny, czekoladowy kolor. Całość zawiera 6,8 mililitrów.
Tusz posiada aplikator w kształcie szczoteczki. Jest ona naprawdę nieduża, ale bardzo zgrabna i precyzyjna. Z łatwością można nią dotrzeć nawet do tych najcieńszych włosków. Bardzo dobrze je rozczesuje.

Posiadam kolor 003 brun/brown. Jestem szatynką o jasnej karnacji i doskonale do mnie pasuje. Nie wybija rudymi tonami. Zapach produktu jest typowo tuszowy, ale nie drażniący i czuć go tylko podczas aplikacji. Konsystencja taka raczej suchawa, ale nie utrudniało mi to nakładania. Formuła nie skleja włosków. Jest to bardzo wydajny produkt. Wystarczył mi na naprawdę bardzo długo, kilka miesięcy. Cena jest dość wysoka, raczej nie polecam kupować go bez promocji.

Jest to produkt na solidną czwórkę. Na pochwałę zasługuje trwałość. Nałożony na włoski i skórę nie zmazuje się. Niestraszny mu pot ani wilgoć. Nie grudkuje się, nie skleja włosków. Bardzo łatwy podczas demakijażu, spokojnie daje mu radę najzwyklejszy płyn micelarny bądź żel do mycia twarzy. W zasadzie nie podoba mi się tylko jedna rzecz, ale jest dość ważna, więc odejmuję całą gwiazdkę. Mianowicie nie utrwala włosków. Ja lubię takie mocno wyczesane, a te po chwili od aplikacji wracają na swoje miejsce. Choćbyśmy nie wiem jak się napracowali nad nadaniem włoskom innego kształtu, na nic to się zda. Szkoda, że tego zabrakło. Fajny produkt, ale raczej nie kupię ponownie, będę szukać czegoś lepiej utrwalającego.

Wow

Kupiłam, ponieważ nie było w drogerii dotychczas używanego tuszu do brwi (Eveline), no i jestem zachwycona.

Wybrałam najciemniejszy kolor do moich delikatnych brwi. Super łatwe nakładanie, świetny kolor, bardzo długo utrzymuje się na brwiach.

Nie spodziewałam się tekiego efektu.

Idealna szczoteczka

Używam od kilku lat odcienia Blonde gdy nie chce mi się malować brwi pomadą. Ten produkt jest idealny głównie za sprawą szczoteczki która jest idealnie wyprofilowana i umożliwia nabranie wystarczającej ilości produktu. Odcień również jest idealny i wygląda naturalnie. Numer 1 wśród tego typu produktów.

Delikatna maskara do brwi

Posiadam odcień chestnut, który jest dobry dla blondynek lubiących odrobinę ciemniejszą oprawę oczu.

Uważam, że to dobry kosmetyk do brwi, ale raczej tych bez większych problemów do naprawienia. Daje bardzo naturalny efekt zagęszczenia, jeśli gdzieś mamy drobne prześwity i w sumie to tyle.

Bardzo fajny naturalny efekt

Produkt kupiłam na bardzo dużej promocji, nie jestem do końca pewna czy jest wart swojej regularnej ceny. Efekt jest bardzo naturalny, nieprzerysowany. Utrzymuje się na brwiach cały dzień. Nie robi plam. Szczoteczka bardzo dobrze działa i i rozprowadza się po całych brwiach.

Utrwala i daje naturalny efekt

Maskara do brwi spełnia moje oczekiwania. Długotrwałe utrwala włoski, nie sklejając ich i dając bardzo naturalny efekt. Odcień Blonde to neutralny jasny brąz, który jest idealny do mojej jasnej karnacji i włosów. Szczoteczka jest mała i poręczna. Nie nabiera za dużej ilości produktu. Produkt jest wydajny. Tylko cena bez promocji jest dość wysoka.

Zamiennik dla Benfit

Dotąd używałam żelu do brwi Benefit. Był ok, ale szukałam tańszego zamiennika. Ten naprawdę mu dorównuje. Równie dobrze utrwala włoski, daje naturalny efekt makijażu brwi, ma dość mocny pigment, dzięki czemu brwi są dobrze podkreślone. Jest dość wydajny. Używam go już kilka miesięcy. Mam najciemniejszy kolor i polecam go wszystkim brunetkom.

Idealny - przynajmniej dla jasnego blondu

Od jakiegoś czasu to mój prawdziwy ulubieniec po którego sięgam codziennie. Smukłe opakowanie w trzech kolorach, które wskazuje na odcień maskary do brwi. Niewielka, precyzyjna szczoteczka, którą idealnie można podkreślić wszystkie włoski jest naprawdę świetna. Moje brwi są bardzo jasne, a produkt podkreśla je w delikatny sposób. Niestety nie używam go tutaj w całkowitej samotności ponieważ raczej by się nie sprawdził. Świetnie wypełnia brwi, ale po wcześniejszym wyrysowaniu konturu kredką.

Cena przystępna na serwisach aukcyjnych, w drogerii raczej polecam szukać na promocji, ponieważ w cenie regularnej jakoś nie jest adekwatna do dość wygórowanej ceny.

Kurczę nie wiem

Z jednej strony produkt mi się podoba. Solidne opakowanie które nie pęka, napisy się nie ścierają. Malutka szczoteczka jest z jednej strony wygodna z drugiej ma bardzo krótkie i zbite włoski przez co jest tak oblepiona produktem że nie pokrywa dokładne pojedynczych włosków w brwiach. Maskara jest niesamowicie trwała, chyba najtrwalsza że wszystkich, które miałam. Niestety potrafi pozlepiać włoski, czasem mam wrażenie że wygląda niechlujnie. Kolor momentami wydaje mi się za ciemny.
Podsumowując nie wiem co o nim myśleć. Może jaśniejszy odcień i dłuższe włoski w szczoteczce ułatwiające aplikacje sprawiłyby że to produkt idealny.
Co do zapachu to jest delikatny chemiczny, po paru miesiącach od otwarcia zaczął mocno śmierdzieć.

Oczekiwałam więcej

Jestem nieco rozczarowana maskarą do brwi od Bourjois, ale zdaję sobie sprawę z tego, że mogę posiadaćwadliwy produkt. Głównym aspektem, który mi w niej nie pasuje, jest jej suchość i za mała ilość produktu, która nabiera się na szczoteczkę. Maskarę kupiłam przez Internet, więc nie wydaje mi się, aby ktoś ją przede mną otwierał, co mogłoby poskutkować taką suchością, ale - kto wie.
Szczoteczka jest malutka, co pozwala na precyzyjne nałożenie produktu na brwi. Jest spiralna i całkiem nieźle rozczesuje włoski, choć znam lepsze szczoteczki do brwi. Trwałość jest na zadowalającym poziomie, choć mogłaby być lepsza - czasem nie wytrzymuje nadmiernej produkcji sebum. To, co jest największym plusem tej maskary, to bardzo dobry efekt zagęszczenia brwi.
Ogólnie jednak, tak jak wspomniałam, jestem rozczarowana. Jest to produkt dość drogi, a nie spełnił moich wymagań.