Bourjois, Always Fabulous, Extreme Resist, Full Coverage Sculptor Concealer (Wielofunkcyjny kryjący korektor)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ukryj niedoskonałości, konturuj i rozjaśnij swoją cerę jak prawdziwy paryski artysta z nowym wielofunkcyjnym korektorem Always Fabulous. Ta w pełni kryjąca, kremowa formuła zapewnia długotrwały efekt przez 24 godziny. Korektor kryje cienie, niedoskonałości i modeluje kształt twarzy, zapewniając jednocześnie nawilżenie przez cały dzień i uczucie lekkości. Dodatkowo nawilżająca formuła zawiera kwas hialuronowy i witaminę E.

Ten wielofunkcyjny korektor możesz dostosować do swoich potrzeb i używać go:
- do punktowego zakrywania niedoskonałości lub cieni pod oczami
- do wyrównania kolorytu cery (zastosuj na całą twarz)
- do rozświetlania wybranych sfer (okolica pod okiem, grzbiet nosa, łuk kupidyna)
- do konturowania twarzy

Always Fabulous Wielofunkcyjny kryjący korektor:
- Korektor 3 w 1 do maskowania niedoskonałości, rozjaśniania i wyrównywania kolorytu
- Formuła pełnego krycia zapewnia matowe wykończenie i noszenie do 24 godzin
- Nawilżająca formuła z kwasem hialuronowym i witaminą E
- Wygodny duży aplikator

rozświetlające, kryjące
w pędzelku / w aplikatorze
pod oczy, do twarzy

Trwały, wydajny, dobrze kryjący, ale ...

Korektor kupiłam podczas promocji skuszona bardzo dobrymi opiniami o nim. I przyznam, że potwierdziły się, ale jedna rzecz popsuła cały efekt... Moje opakowanie cieknie. Nie wiem, czy jest to tylko to pojedyncze opakowania, czy też szersza wada, ale niestety zniechęciło mnie to do ponownego zakupu.
Ale nie zmienia to faktu, że korektor bardzo dobrze kryje, nawet cienie pod oczami, a niestety mam bardzo wyraźne. Nie miałam też problemu z doborem koloru. Korektor troszkę zastyga w trakcie nakładania, więc robiłam to na raty i wklepywałam gąbeczki po trochu. Jest bardzo trwały, wytrzymywał naprawdę cały dzień.

Od Zawsze Faworyt kryje na medal

Mój najlepszy korektor . Faktycznie tak jak zapewnia producent - wielofunkcyjny . Gęsta konsystencja ale o dziwo lekka ! Nie zapycha , nie robi efektu ciasteczka , ładnie wtapia się w buzię , tworząc naturalny wygląd zdrowej , świeżej skóry ! I ta Trwałość.... kilka godzin bez poprawek! dobra szczoteczka ułatwia szybką aplikacje. stosowałam również na powieki przed cieniem i pięknie podbija kolor cienia czy rozświetlacza . Dobry też na ciebie pod oczami czy zaczerwienia - kryje na medal !

supertrwały korektor

Korektor używam od kilku miesięcy. Jest to chyba najlepszy korektor do krycia punktowego, krycia blizn, super maskuje także cienie pod oczami. Jak dla mnie jest on jednak zbyt suchy, aby stosować go samodzielnie pod oczy. Jednakże po wymieszaniu z lżejszym korektorem daje radę. Idealnie nadaje się do wyrównania kolorytu skóry. Dobrze wygląda zarówno z pudrem jak i bez. Jest niesamowicie wydajny, niewielka ilość wystarcza na pokrycie naprawdę dużej powierzchni. Łatwo się rozprowadza, ale dość szybko wysycha, więc trzeba dość szybko z nim pracować. Dodatkowym plusem (jak dla mnie) jest duży aplikator.
Jedyną wadą jaką zauważyłam jest zbyt matowe/suche wykończenie, które nie wygląda dobrze pod oczami.

Naprawdę udany produkt

Korektor kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Używam podkładów Bourjois, z których jestem zadowolona, miałam więc nadzieję, że korektor także mi przypasuje.

Korektor ma ładne opakowanie z zakrętką w kolorze różowego złota. Prezentuje się naprawdę elegancko i drogo. Aplikator to standardowe kopytko, wygodnie nakłada się nim produkt.

Sam korektor ma dość gęstą konsystencję, ale mimo to łatwo się rozprowadza. Ma mocne krycie, bardzo dobrze maskuje cienie pod oczami, a także różnego rodzaju przebarwienia. Wiele osób pisało, że nie zbiera się w zmarszczkach pod oczami i ich nie podkreśla. Niestety to nie do końca prawda, aczkolwiek z korektorów, których dotychczas używałam, tutaj i tak ten efekt jest najmniej widoczny. Muszę jednak zaznaczyć, że moja skóra jest naprawdę sucha i podejrzewam, że to jest główna przyczyna. Sam korektor jest też bardzo wydajny i naprawdę trwały. Nawet niewielka ilość zostaje na twarzy do samego wieczora. Nie powoduje podrażnień ani nie wysusza skóry.

Ogólnie szczerze go polecam, szczególnie że przez internet można go kupić w naprawdę niskiej cenie.

Takiego koloru i trwałości szukałam przez wiele lat

Oceniam odcień 100 Ivory.

Kolor tego korektora to coś niesamowitego - jest praktycznie biały z odrobiną łososiowego koloru. Dzięki temu nawet jako baaardzo blada osoba jestem w stanie uzyskać efekt rozjaśnienia pod oczami. I to taki, który jest ze mną do końca dnia, bo korektor ani trochę nie ciemnieje.

Bardzo chwalę też sobie jego trwałość, bo jako osoba o mieszanej cerze, która nosi okulary poszukuję naprawdę trwałych kosmetyków do twarzy. I on faktycznie taki jest, cały dzień mam go pod oczami w niezmienionej formie. Poza tym dobrze się sprawdza jako baza pod cienie - po przypudrowaniu makijaż przetrwał mi ostatnio całe wesele. Takie w listopadzie.

Niestety ma też dwie wady - jedną z nich jest bardzo szybkie zastyganie. Da się jednak do tego przyzwyczaić, bo po prostu nakładam go "na raty" i od razu przyklepuję gąbeczką bez czekania. Ale opakowanie jest kompletnie zepsute. Bo cieknie i korektor musi stać. A gdy zabieram go w podróż musi trafić do chusteczki, inaczej całą zawartość kosmetyczki ma na sobie ślady korektora.

Nie zmienia to faktu, że takiego koloru i trwałości szukałam przez wiele lat. Na pewno kupię go ponownie i to nie raz. Zawartość tego cieknącego opakowania jest naprawdę świetna.

Super kryje cienie pod oczami oraz wszelkie niedoskonałości

Korektor posiada średnio gęstą konsystencję, która dobrze rozprowadza się na skórze. Nie obciąża delikatnej skóry pod oczami. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości, przebarwienia i zaczerwienienia na skórze. Krycie określiłabym jako pełne. Uwielbiam go za lekką formułę i wydajność.

Niezawodny korektor o pięknych odcieniach

"Always Fabulous Concealer" doskonale kryje niedoskonałości, jednocześnie nie podkreślając suchych miejsc na twarzy. Dzięki gładkiej i kremowej konsystencji łatwo się rozprowadza, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia, bo często nakladam go na twarz w dniach treningowych, i makijaz utrzymuje sie bardzo dobrze. Posiadam cere sucha i wrazliwa i jestem bardzo zadowolona.
Szczegolnie tez podoba mi sie gama kolorystyczna, cieple odcienie bardzo pieknie sie zlewaja z moja cera. Polecam.

pomarańczowy

Produkt jest bardzo kryjący, ale odcienie jakie są dostępne w drogeri są bardzo skrajne. W trakcie kupowania sprawdziłam oddcien najjaśniejszy, ale był on bardzo różowy. Natomiast kolejny dostępny odcień jest bardzo pomarańczowy. Muszę przyznać, że korektor bardzo dobrze kryje niedoskonałości i można krycie budować, ale bardzo szybko zasycha więc trzeba bardzo pracować z produktem bardzo sprawnie. Jak zaschnie to już nie da się go wyblendować mimo spryskania. Kolejny problem polega na tym, że nieważne jak dobrze się utrwali makijaż wystarczy lekko zachaczyć i od razu widać dziurę w bazie i bardzo ciężko sytuacje naprawić potem, bo ani blendowanie ani nałożenie produktu ponownie nie pomaga.

Mocne krycie i równocześnie lekka konsystencja

Opakowanie eleganckie, minimalistyczne. Produktu jest aż 11 ml.
Aplikator miękki. Zapach przyjemny.

Korektor jest zastygający, suchy w dotyku, trzeba go szybko wklepac i w małej ilości bo jest wydajny. Zastyga do matu. Może wysuszać delikatną okolice pod oczami więc zalecam użyć wcześniej treściwy krem pod oczy. Korektor nie obciąża skóry. Mam kolor najjaśniejszy, który jest wręcz biały.
Delikatnie podkreśla suche skórki przez swoje suche wykończenie.

Krycie ma naprawdę mocne. Jest bardzo wydajny. Wystarczy mała ilość.
Używam go do maskowania przebarwienia tzw. melazmy w okolicy czoła i wklepany delikatnie zakrywa doskonale. Później daje na niego podkład i wygląda to ok.

Dobry

Bardzo trwały i dobrej jakości korektor. Wystarczająco dobrze rozjaśnia okolicę pod oczami i ma mocne krycie - jak dla mnie nieco zbyt mocne. Dobrze wtapia się w skórę i nie obciąża nadmiernie okolicy pod oczami. Nie wysusza skóry. Ogólnie jest w porządku, ale właśnie jak na moje oczekiwania trochę zbyt mocny, za bardzo kryjący i za bardzo widoczny.

Trwały, nie wchodzi w zmarszczki, nie obciąża skóry

Korektor jest bardzo trwały i ma dobre mocne krycie. Jest przy tym lekki, bo nie obciąża skóry. Dobrze wygląda przypudrowany. Nie wchodzi w zmarszczki. Daje na twarzy bardzo ładne wykończenie. Używam go zarówno do okolic oczu jak i na zmiany trądzikowe na skórze. Sprawdza się świetnie o każdej porze roku.

Nie dla mnie

WIELOFUNKCYJNOŚĆ
Ten korektor sprawdza się zarówno pod oczy, na wypryski, jak i nałożony na całą twarz zamiast podkładu.

DZIAŁANIE
Jest bardzo kryjący.

Nałożony na całą twarz jako podkład zakryje wszystko i stworzy nam idealne płótno pod kolejne kosmetyki kolorowe. Jest bardzo kryjący, solidny, zdecydowanie lepszy dla osób, które mają dużo niedoskonałości i potrzebują mocnego krycia. Po przypudrowaniu potrafi dać efekt maski, dlatego unikam nakładania na niego pudru. Czasami w ciągu dnia ściera się w okolicach nosa, ale głównie dlatego, że noszę okulary. Nie wytrzymuje również częstego korzystania z chusteczki do nosa.

Pod oczami kryje sińce, chociaż tu bardzo ważny jest kolor korektora - mój jest zbyt jasny, przez co moje sińce czasami przebijają i są widoczne.
I tu muszę szczerze powiedzieć, że po pomalowaniu się tym korektorem pod oczami wyglądam na starszą i bardziej zmęczoną. Jego konsystencja i struktura po zastygnięciu jest dla mnie zbyt kredowa, za gruba, za sucha. Nawet nałożony w małej ilości, ten korektor nie wygląda na mnie dobrze, a wręcz wyglądam lepiej bez niego.

Korektor bardzo fajnie zakrywa niedoskonałości. Do tego celu nakładam go na wypryski i przebarwienia malutkim pędzelkiem (pędzelkiem do ust, do brwi lub do korektora), a nie za pomocą aplikatora z opakowania. Nie dość, że świetnie kryje, to trzyma się cały dzień i daje mi pewność, że moje niedoskonałości będą idealnie zakryte aż do wieczora.

DO JAKICH PODKŁADÓW SIĘ NADAJE
Używam tego korektora pod oczy rzadko, tylko wtedy, kiedy mam na sobie kryjący podkład dający efekt maski typu Maybeline SuperStay 24h.
Do podkładów delikatniejszych, średniokryjących (np. Loreal Infallible, Max Factor Facefinity All Day Flawless) i kremów BB nie pasuje, bo jest zbyt widoczny na skórze i się od nich odcina. Oczywiście na upartego można go stosować do mniej kryjących podkładów, ale naprawdę w minimalnej ilości.

WODOODPORNY, TRWAŁY
To naprawdę trwały i wodoodporny kosmetyk. Nie wchodzi w zmarszczki, nie wymaga przypudrowania, zastyga po kilku chwilach od nałożenia i trzyma się cały dzień. Sprawdza się, kiedy idę na basen albo nakładam makijaż z samego rana i zmywam go dopiero późnym wieczorem.

PODSUMOWANIE
Nie uważam go za zły produkt ani za bubel, ale na pewno go więcej nie kupię. Dla mnie lepsze są lżejsze, bardziej naturalnie wyglądające korektory.