Indigo Nails Lab, Straciatella Top Coat (Matowy top coat hybrydowy z czarną drobiną)

Co powiesz na delikatne urozmaicenie dla matowego wykończenia paznokci? Stracciatella Top Coat wzbogacony czarną drobiną zachwyci Cię dyskretną elegancją, a Ty w prosty i szybki sposób urozmaicisz każdą stylizację!

przedłużające trwałość lakieru, matujące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe
lakiery nawierzchniowe, lakiery hybrydowe

Uwielbiam.

Ten top coat poznałam, gdy jeszcze chodziłam na paznokcie do mojej tipsiary, która w salonie używa tylko produktów Indigo i wszelkie nowości ma raz dwa. Pierwszy mani ze Straciatellą miałam jakoś koło świąt wielkanocnych i od tamtej pory sięgam do niego regularnie i często.

Uwielbiam ten efekt czarnej drobiny na paznokciach. Do tego mat, no rewelacja. Zwykła, jednokolorowa stylizacja dostaje kopa. Mat jest naprawdę matowy a nie satynowy, czarna drobina jest nieregularna, jest jej dużo. Baza lakieru jest gęsta, nie spływa z paznokci i świetnie się rozprowadza.Dzięki temu, że drobinek jest dużo, nie ma problemu z ich równomiernym ułożeniem na płytce paznokcia.
Jedyny minus to zapach top coatu - nie będę ukrywać, że kosmetyk ten śmierdoli, jak inne tego typu produkty. Zapach znika po utwardzeniu, więc tragedii nie ma, ale jedna podczas malowania daje to pewnie dyskomfort.

Polecam, bo to fajny sposób na urozmaicenie nudnej paznokciowej stylizacji :)