Braun, Satin Hair 7 SensoCare (Prostownica ceramiczna)

Braun, Satin Hair 7 SensoCare (Prostownica ceramiczna)

Chcąc wyczarować wspaniałą fryzurę często idziemy na kompromis i narażamy nasze kosmyki na uszkodzenie. Prostownica Braun Satin Hair 7 SensoCare gwarantuje maksymalną ochronę włosów dzięki zaawansowanym funkcjom:
- wbudowane w płytki stylizujące czujniki wykrywają poziom wilgotności każdego pasma aż 20 razy na sekundę. Dzięki temu prostownica aktywnie dostosowuje temperaturę do kondycji włosów i zapewnia doskonałą ochronę,
- ciągła optymalizacja temperatury pozwala na dostosowanie temperatury płytek przez cały czas stylizacji,
- informacje zwrotne wyświetlane na ekranie dotyczą wydajności użycia prostownicy po każdym przesunięciu. W trybie SensoCare na wyświetlaczu pokazują się odpowiednie symbole dotyczące prędkości przesunięcia prostownicy po włosach oraz poziomu ich wilgotności,
- płytki ceramiczne NanoGlide zapewniają 3 razy gładsze przesuwanie płytek stylizujących po włosach w porównaniu do płytek zastosowanych w tradycyjnych prostownicach,
- zimna końcówka ułatwia bezpieczne modelowanie włosów. Ergonomicznie zaprojektowana obudowa prostownicy pozwala na jej komfortowe użycie,
- indywidualne ustawienie profilu włosów w prostownicy Braun Satin Hair 7 SensoCare pozwala na zapisanie w pamięci aż 3 spersonalizowanych ustawień uwzględniających ich grubość, długość oraz informację o tym, czy były poddane farbowaniu,
- wielofunkcyjność prostownicy umożliwia wyprostowanie włosów oraz formowanie luźnych loków i fal.
Z wielofunkcyjną prostownicą Satin Hair 7 SensoCare wykreujesz każdą fryzurę, a swoim włosom zapewnisz doskonałą ochronę. Od teraz sprężyste loki, romantyczne fale, czy gładkie uczesanie będziesz mogła układać każdego dnia, a nie wyłącznie na wyjątkowe okazje.

Bardzo dobra prostownica

Prostownica wpadła w moje ręce niecały miesiąc temu. Pierwsze co zachwyciło-design. Prostownica idealnie leży w dłoni, jest poręczna, nie widać na niej śladów użytkowania. Bardzo fajna opcja pozwala na dobranie temperatury do rodzaju włosów. U mnie niestety się nie sprawdziła jednak mam bardzo zniszczona fryzurę. Można także ustawić temperaturę manualnie. Włosy po zastosowaniu prostownicy sa bardzo gładkie ale nie tak zniszczone jak po innych prostownicach. Polecam

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 nowa

A ja pomarudze-przeceniona!

Chcialam swoje wlosy glownie krecic a nie prostowac, chociaz i jedno i drugie da sie zrobic ta prostawnica. Co wiecej prawie kazda! I wcale nie trzeba placic takich strasznych pieniedzy! Nie wiem skad ta cena sugerowana :O Czy ona naprawde tyle kosztuje w PL? Ja kupilam swoja w DE i zaplacilam ok.70€ w Media Markt I tak przeplacilam! Ostatnio nocowaly u mnie kolezanki i jedna z nich miala ze soba prostownice Babyliss za 28€ ktora byla naprawde super, smiem twierdzic ze lepsza niz moja.Nie miala tylu przyciskow ale czy one naprawde sa potrzebne kobietom ktore codziennie korzystaja z prostownicy i dobrze wiedza jak sie nia poslugiwac i z jaka predkoscia po wlosach jezdzic! Ten caly wyswietlacz to bajer za ktory wlasnie nalezy slono zaplacic:( Co wiecej plytki trzeba czesto czyscic bo bardzo szybko sie zabrudzaja i zwyczajnie pala wowczas wlos. Zapach podczas prostowania tez jest jakby intensywniejszy. Jednym slowem szkoda kasy-naprawde. Polysku wiekszego niz przy innych prostownicach nie widze. Moze ja mam jakiegod bubla? Osobiscie nie polecam-sa inne dobre i duzo tansze prostownice takze Brauna!

Używam tego produktu od: 7 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

bardzo dobra

Od niedawna używam tę prostownicę. Testuję ją dzięki wizaz.pl Jestem z niej bardzo zadowolona. Wcześniej używałam zwykłej prostownicy i bez porównania ta prostownica Braun jest rewelacyjna. Fryzura utrzymuje się przez wyczerpującą tanecznie noc. Gładkie przesuwanie się włosów po płytkach ceramicznych daje komfort. Włosy są gładkie i błyszczące. Nie pali włosów. Możliwość zaprogramowania daje wygodę. Wyłączanie się jej po 20 minutach dale komfort i znika stres z obawą czy prostownica jest wyłączona. Prostownica lekka i poręczna. Jestem z niej na 100% zadowolona. Godna polecenia i zaufania.

Używam tego produktu od: od dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: duże

Ideał <3

Wygrałam prostownicę dzięki portalowi wizaz.pl.
Jestem z niej zadowolona pod każdym względem! SensoCare perfekcyjnie rozumie potrzeby włosów, posiada aż trzy różne profile, pod którymi mogę ustawić tryb prostowania włosów. Produkt nagrzewa się w ciągu kilkunastu sekund i jest gotowy do użycia. Specjalne sensory informują o wilgotności i szybkości prostowania włosów. Włosy po użyciu Brauna są miękkie, wygładzone i ładnie się błyszczą. Jedyny minus jaki widzę to wysoka cena, ale prostownica jest tak wspaniała. że warto na nią oszczędzić!

plusy
+ wygodna
+dobrze prostuje
+rozumie potrzeby włosów
+nie niszczy ich

minusy
-cena, ale i tak warto w nią zainwestować!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ujarzmia wszystkie niesforne kosmyki

Nic dodać nic ująć- super prostownica. Idealna zarówno do prostowania jak i kręcenia włosów. Można ustawić osobisty program dostosowany do struktury i długości włosów.
Polecam dla wymagających!

Plusy:
- bardzo szybko się nagrzewa
- lekka i wygodna w trzymaniu
- płytki dostosowane do kręcenia włosów
- ekspresowo radzi sobie z niesfornymi kosmykami

Minusy:
- trzeba ja pozostawić włączoną gdy stygnie

Ilość zużytych opakowań: 1 (całe)

Bez wad

Cudo, nie prostownica :) Inteligentne urządzenie, które dostosowuje temperaturę do kondycji włosów. Efekty widać - włosy są zdrowe, błyszczą się i są idealnie gładkie i proste. Co dla mnie ważne nie niszczy i nie pali włosów - można jej używać codziennie bez obawy o zniszczenie włosów. Bardzo szybko się nagrzewa - kolejny plus. Fajnie, ze ma opcję nie tylko prostowania, ale oferuje również możliwość pofalowania włosów. Jak dla mnie ideał.

Lśniące włosy <3

Poprzednią prostowicę (GA.MA) miałam jakieś 3 lata, więc postanowiłam ją w końcu wymienić. Tą prostownicę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Muszę przyznać, że to był dobry zakup :)

+ Bardzo płynnie przesuwa się po włosach.
+ Dokładnie prostuje, nie trzeba &quot;jeździć&quot; wiele razy po paśmie, wsyarczy raz.
+ Włosy są bardziej lśniące w porównaniu do efektów jakie dawała mi poprzednia prostownica. Testowałam ją również na koleżacne i ona też miała podobne odczucia.
+ Programowanie na różną długość, gętość, kondycję włosów.
+ Szybkie nagrzewanie się.

- Cena.
- Krótki kabel.

Jeśli chodzi o kwestię czy bardzo niszczy włosy... trudno mi właściwie powiedzieć. Ja mam włosy długie i cienkie, do tego miałam rozjaśniane końcówki (błąd!). Po kilku miesiącach stosowania tej prostownicy końcówki nie były w najlepszym stanie, rozdwojone jako takie nie były, ale z tendencją do łamania się owszem. Ale podejrzewam, że to osłabienie (i tak już cienkich) włosów wynikało w głównej mierze z rozjaśniania.

Generalnie polecam, do robienia loków również ;-)

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Polecam gorąco!

Łatwa w użyciu, skuteczna, nie niszczy włosów, nie wyobrażam sobie życia już bez tej prostownicy. Używam jej co najmniej 3 razy w tygodniu, włosy są gładkie i błyszczące.

Niesamowita gładkość

Prostownicę Braun SensoCare kupiłam sobie przed świętami Bożego Narodzenia 2013 i jak do tej pory była mi potrzebna kilkanaście razy. Uważam, że stosowanie najlepszej nawet prostownicy zbyt szkodzi włosom dlatego, aby nadać włosom efekt wygładzenia na co dzień stosuję szczotkę jonizującą również firmy Braun. Obecna prostownica jest zaledwie trzecią w moim życiu i poprzednie bije na głowę. Kupiłam ją zachęcona przede wszystkim bardzo wieloma pozytywnymi recenzjami na wizażu. Stosuję ją sporadycznie, kiedy mi zależy na spektakularnym efekcie.
Prostownicę musimy zaprogramować i na samym początku użytkowania odpowiedzieć na kilka pytań, np. czy włosy są farbowane, jaka jest ich długość czy grubość. Dzięki temu temperatura jest dostosowana do rodzaju i kondycji włosów. Prostownicy mogą używac nawet trzy osoby - tyle profili można zaprogramować.
Prostownica jest zazwyczaj zadowolona z tego jak ją używam, ale czasami jest smutna, a to następuje szczególnie wtedy kiedy za szybko &quot;jadę&quot; po włosach.
Sam wygląd prostownicy jest bardzo elegancki i minimalistyczny. Jest poręczna i lekka, kabel ma obrotowy przewód. Na szczególnę uwagę zasługuje niezwykle czytelne i łatwe w obsłudze menu.
Prostownica idealnie prostuje i wygładza włosy. Po jej zastosowaniu są gładkie, lśniące, lejące się, miłe w dotyku. Efekt utrzymuje się przez cały dzień.
Prostownica bardzo szybko się nagrzewa, ale nie obudowa i nic nas nie parzy przy użytkowaniu. Również włosom nie szkodzi, a przynajmniej wyglądają bardzo dobrze. Nie wiem jak jest przy codziennym stosowaniu, ale jeśli będę miała okazję używać jej częściej to edytuję ten post i zapisze obserwacje. Co ważne wyłącza się automatycznie po 30 minutach.
Jedyny zarzut jaki mam do tej prostownicy, że włosy są nienaturalnie idealnie wyprostowane. Choć to oczywiście nie jest problem:) Prostownica ma jeszcze inne funkcje, których jeszcze nie odkryłam, m.in.: robienie fal. Na pewno bardzo przydatne i mam nadzieję, że już niedługo edytuję tę notkę, aby Wam o tym napisać.
Jestem bardzo zadowolona, że kupiłam akurat tę prostownicę. Również Wam polecam - cena jest dość wysoka, ale działanie utwierdza mnie w przekonaniu, że Braun był wart każdej wydanej złotówki:) Kupiłam ją w sklepie Braun na allegro i kosztowała 322 złote plus koszty wysyłki.

Używam tego produktu od: grudzień 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno:)

Świetna:)

Prostownicę dostałam do testowania. Dodam, że codziennie myję włosy i je albo prostuję albo zawijam, więc potrzebuję czegoś co mi ich nie popali.

Plusy:
-dostosowuje temperaturę do kondycji włosów,
-po każdym przesunięciu widzimy czy wilgotność jest ok i czy dobrze wykonaliśmy prostowanie,
-można zaprogramować ją dla kilku osób
-nie pali końcówek
-po 30 minutach sama się wyłącza, więc raczej nie spalimy mieszkania :)
-pięknie prostuje i zakręca nawet oporne włosy
-jest poręczna i lekka
-dość szybko się nagrzewa, ale nie obudowa

Minusy:
-cena ( choć patrząc na jakość jest względna )
-trochę zbyt wolno studzi się
-brak uchwytu do zawieszenia

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Super!

Prostownica jest świetna tak samo jak jej poprzedniczki (starsze modele).

+ Poręczna, lekka, dobrze leży w dłoni.
+ Nagrzewa się błyskawicznie.
+ Posiada funkcję 3 profili (zapisujemy ustawienia; funkcja uzyteczna szczególnie w momencie gdy z prostownicy korzysta więcej niż jedna osoba)
+ dostosowuje temperaturę do włosów!
+ nie przegrzewa włosów tak jak niektóre prostownice (po prostowaniu nie da się ich dotknąć!)
+ samoczynnie się wyłącza po 30 minutach (dobre dla zapominalskich)
+ obrotowy przewód
+ prostownica &quot;wyraża swoją opinię&quot; czy dobrze czy źle prostujemy włosy- uśmiechnięta lub smutna minka
+ nie szarpie wlosow!

Wlosy po prostowaniu są lśniące i gładkie.

Cena jest wysoka ALE przez kilka lat uzywalam poprzedniczek tego modelu i zdecydowałabym się na kupno, prostownica jest tego warta.

Używam tego produktu od: dwa tygodni/model starsza od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Ja również testuję nową inteligentną prostownicę.
Plusy:
+ ładnie wygładza,
+dobrze leży w dłoni
+nie szarpie włosów
+nie elektryzuje
+zimna końcówka jest zimna
+dobór profili ułatwia stosowanie
+obrotowy kabelek

Minusy - niestety znalazłam:
- brak uchwytu do zaczepienia na haczyk - zazwyczaj te uchwyty są przy kabelku
- zapach - moja emituje dziwny zapach, nie wiem czy to kwestia wypalania sie grzałek etc, ale zapach delikatny jest w tonacji \'ropopochodnej\'
- dziś nie wiem jak, ale podczas stylizacji - robiąc fale, tak złapałam prostownicę że ją wyłączyłam i nawet o tym nie wiedziałam.
- największy minus jak dla mnie - wyłączanie - jestem osobą, która lubi mieć powyłączane rzeczy z gniazdek, ekologicznie i bezpiecznie - niestety producent nie zapewnia w instrukcji, że odłączenie z gniazdka prostownicy podczas studzenia jest bezpieczne i nie uszkodzi prostownicy (komunikat o studzeniu włącza się, jak wybierzemy opcję \'wyłącz\' na wyświetlaczu). Wg mnie minimalny pobór mocy ma, bo jednak wyświetlacz musi jakoś działać. Każdy użytkownik prostownic wie, że po wyłaczeniu prostownica jest gorąca. Uważam więc komunikat\' Studzenie&quot; za zbędny.

Używam tego produktu od: 3tygodni