Christian Dior, 5 - Colour Iridescent Eyeshadow (Lśniące cienie do powiek)

Christian Dior, 5 - Colour Iridescent Eyeshadow (Lśniące cienie do powiek)

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5

Pojemność 6 g
Cena 220,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Dzięki rewolucyjnej technologii Wet Reflect legendarne `piątki" Diora trwają jeszcze dłużej i lśnią niespotykanym blaskiem.
Cienie Christian Dior 5 - Colour Iridescent Eyeshadow są fantastycznie jedwabiste i zapewniają całkowicie unikalny efekt od przejrzystego do intensywnie metalicznego.
Lśniące cienie do powiek Christian Dior 5 - Colour Iridescent Eyeshadow są dostępne w wielu zestawieniach kolorystycznych.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 105

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,2 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Ładne opakowanie

Mam w swojej kosmetyczce 2 cienie, niebieski i fioletowe. Są one ładne, ale tylko ladne, Cienie sa perłowe, dośc fajne, natomiast mam wrazenie ze do ciezszych makijazu juz sie nie nadają. lekko się osypuja, nie blenduja sie tak ladnie jak inne cienie firm o wiele tanszych. Spróbuje im dac jeszcze jedna szanse i zobaczycy co z tego wyniknie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Cudowne (nr 677)

Mam paletę nr 677 i uważam, że to najlepsza i najładniejsza z nich wszystkich, zwłaszcza dla niebieskich oczu. Niestety to ta z limitowanej edycji na jesień (chyba 2017) i teraz ciężko byłoby ją dostać. Kolory cudownie napigmentowane, trwałe, bardzo dobrze się rozprowadzają. Można bardzo ładnie podkreślić oko - są cienie ciemniejsze, jest jeden złoty brokatowy i jeszcze bardzo ładny bordowy kolor. Wyglądają cudownie.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Ideał.

Jedne z najlepszych cieni jakie posiadałam.
+ ELeganckie, solidne opakowanie.
+ 2 aplikatory w wersji mini w środku.
+ Lusterko.
+ Konsystencja - cienie nie zbierają się w załamaniu powieki w ciągu dnia, nie brylują, mają dobre napigmentowanie.
+ Wydajność - maluję się już nimi 6 miesięcy i końca nie widać :)

- Cena.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 5

Mam starą wersję

Wiosenne porządki odkryły zapomniane cienie do powiek. Kiedyś lubiłam je, ale odstawilam na rzecz kredek.
Znalezienie ich przypomniało mi moje młode lata i nakładanie paluchem na całe oko... Prawie pod brew :)
Mimo tylu lat, są w idealnym stanie. Oburzenie wywolam ale... Nalozylam je i pokochalam od nowa. Mimo moich tłustych powiek i wysokiej temperatury wytrzymały 6 godzin. Nie lada wyczyn... Bez bazy... Bez niczego. Ot tak nalozylam, i myślałam że się coś stanie, więc szykowalam się do starcia. Później niestety sprawdzałam nowy podkład i dostało im się. Wy też tak macie? Jak coś kupicie... To nie możecie wytrzymać??? :)
Wracając do cieni. Kolory są mega błyszczące. Tworzą piękna tafle. Blenduje się że sobą świetnie. Nie robią dziur i się nie osypuja. Są już wypuszczone nowe formuły i opakowania.... Więc nie wiem czy to będzie to samo. Mój biedak ma tyle lat, że boję się o konserwatora zabytków - czy nie położy na nim łapy.
Minusem jest cena, ale jak dobrze poszukam... To może jakas e-drogeria ma w atrakcyjnej ofercie.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Inna drogeria

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 5

kolorystyka cudna, niestety się osypują...

Kocham cienie Diora za kolorystykę, efekt końcowy, sposób podania i opakowanie ze sporym lusterkiem. Cena jest zaporowa ale zawsze człowieka kusi ;-)
Makijaż jaki zapewniają te cienie to od subtelnego po najświeższe trendy z wybiegu. Miałam razem z pięć różnych palet wszystkie są cudowne z jednym ale- osypują się niemiłosiernie także polecam wykonywać makijaż metodą odwróconą- najpierw oczy potem twarz tak żebyśmy miały możliwość posprzątania tego co się osypało.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Isa Dora jest porównywalna

Do tej pory używałam wyłącznie cieni Isa Dora. Skusiłam się opiniami na Wizażu i postanowiłam spróbować z Diorem. Kolor paletki nr 156 jest wspaniały. Kolory ładnie ze sobą współgrają. Cienie się nie osypują.

Jednak te cienie mają też swoje minusy i związane są one z dość częstą potrzebą poprawiania ich. W ciągu jednego wieczoru zdarza mi się je poprawiać. Co prawda może to być spowodowane tym, że nie używam specjalnej bazy pod cienie, która pomaga zapewne w utrzymaniu ich trwałości.

Opakowanie:
+ dobre lusterko
+ dwa patyczki do nakładania z różnymi końcówkami (np. eyeliner)
+/- ochronka plastikowa na cienie by się nie osypywały i nie brudziły lusterka wpływają na ogólną estetykę opakowania, ale są niewygodne jeśli ktoś używa cieni często
+/- woreczek na cienie. Jak dla mnie gadżet firmowy. Zbędny, ale rozumiem że przy tej cenie produktu wymagany.

Zalety:
+ piękne kolory
+ boxy z cieniami mają ich dużo (starczy na 2 lata używania przy stosowaniu co kilka dni spokojnie)
+ dobrze się nakładają palcami
+ nie osypują się
+ mają intensywny kolor jeśli nałożymy ich więcej

Wady:
- szybko się zużywają na powiece, trzeba je poprawiać bo kolor się zjada/wchłania
- nie są tak wydajne jak się spodziewałam, że będą. Cienie za 50 zł są porównywalne jakościowo.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dior ah dior...troszke mnie rozczarowałes

Dior od dawna kusił mnie swoja paleta cieni az wkoncu zakup padł na 808 pink design.
Cienie te posiadaja bazę i kremowy eyeliner.
Zacznę od bazy - mało wydajna, niewygodna w nakładaniu, kruszy sie , ale ładnie wygląda na oku :)
Eyeliner - ciezko sie roprowadza bardziej słuzy do podkreslenia kreski na dolnej powiece i w kacikach oczu.
Cienie - kremowa konsystencja, ładnie sie rozprowadzaja na powiece, nie osypuja się, długotrwały efekt ( jedyny minus, szybko sie zużywają).
Nabłyszczacz - efekt po nałozeniu jest cudny,tylko znowu...bardzo szybkie zużycie mimo stosowania tylko od okazji.

Podsumowujac:
Zalety
- kremowa konsystencja cieni
- długotrwałe
- nie osypują się
- łatwe w nałozeniu
- intensywny kolor
- pięknie sie mienią ( nabłyszczacz)
- cudne opakowanie

Wady
- mało wydajne
- słaba baza pod cienie
- cena zbyt wygórowana co do jakości

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

609 Earth Reflection

Dopiero zaczynalam wtedy swoja przygode z cieniami i byla to moja pierwsza paletka.

+Kolory, bardzo jasny bez, jasny zimny roz, dosc jasny bezowy, srednio ciemny cieply braz i ciemny braz
+Konsystencja, sa bardzo maselkowate, miekkie
+Nie osypuja sie
+Latwo nalozyc na pedzelek
+Trwalosc
+Nie roluja sie, chyba, ze na bardzo tlustych powiekach ale wtedy primer latwo sobie z tym radzi
+Wydajne
+Piekne opakowanie

-Cienie sa bardzo bardzo lsniace, wrecz \'frosty\', trzeba takie cienie lubic, a ja jednak wole satynowe/matowe na swoich powiekach
-Male aplikatory sa bezuzyteczne

Używam tego produktu od: Okolo trzech lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

NR 034 Gris-Gris <3 <3 <3

Moja ulubiona obecnie paletka , metaliczne cienie od strebrnej bieli, 3 odcienie szrości o różnych fakturach do czerni z drobinkami. Z tej najnowszej serii mam jeszcze zestaw cieni niebiesko-granatowych ( ich nr nie pamiętam) , zajmuja drugie miejsce po Gris Gris . Sprzed 14 lat mam jeszcze takią paletkę w odcieniach fioletów a sprzed 10 lat niebiesko-granatowych matów , ktore nadal nadają się do użyku i nie wykazują objawów przeterminowania. Wszystkie paletki moge polecić każdemu z czystym sumieniem. Nie są może jakieś mega trwałe, w tym ustpeują nr cieniom Bobbi Brown czy Smashbox, ale 5-tki Diora sa nr 1 jezeli chodzi o bajery jakie można nimi robić na powiekach. Pieknie się rozcierają, mieszają, cienują, metaliczne odcienie pieknie lśnią na powiekach dając efekt tafli. Jednocześnie są stonowane , ładnie stapiaja się z odcieniem skóry i wygladają bardzo elegancko. Taki efekt trudno uzyskac kolorami w zimnej tonacji a 5-tki Diora dają radę. Po kilku godzinach trzeba je lekko poprawic gdyż lubią nieznacznie znikać. Nie osypują sie, nie migruja, nie utleniają. Bradzo wydajne. Bardzo dobrze napigmentowane Pacynki dołaczone do zestawu są wg mnie takie sobie. Paletka + tusz = cały makijaz oczu.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ogromne rozczarowanie

Muszę przyznać, że bardzo mnie te cienie rozczarowały - mam odcień 409 tropical light. Po 2 godzinach cienie zbierają się w załamaniach powieki. Uważam, że jest to niedopuszczalne biorąc pod uwagę ich cenę!!!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Paleta Dior 841 totalna klapa

Cienie zbierają się w załamaniu powiek po około 2-3 godzinach
co więcej po około 5 godzinach znikają z powiek, zostają jedynie jakieś resztki w kąciku oka
nie trzymają się lepiej nawet przy użyciu bazy
kolory strasznie jasne- prawie ich nie widać na powiekach
totalna masakra! ja swoje cienie oddałam po tygodniu do perfumerii sephora i byłam wściekła, że sprzedają taki badziew

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nic dodać, nic ująć

Mam zestaw zdaje się limitowany - 841 Garden Roses - centralnie fiolet, naokoło dwa odcienie różu - cieplejszy i chłodniejszy, jaśniutki lila i srebrzysty szary. Kolorki cudne, trafione idealnie (świetne do delikatnego, świetlistego makijażu dla &quot;zgaszonego lata&quot; ), ale nie o to przecież w recenzji chodzi :).

Cienie są po prostu bardzo dobre. Lekko kremowe, dobrze się nakładają, nie osypują, trzymają się dzielnie aż do późnego wieczora (kiedy to w końcu zaczynają się nieco rolować), mają fanastyczny rodzaj połysku - nie jakaś staropanieńska perła, tylko subtelny, lekko mokry &quot;migot&quot; ;).

Opakowanie urocze - już dawno nie kupowałam cieni Diora (właśnie patrzyłam po swoich recenzjach i widzę, że chyba od 2002 roku ;) ) i bardzo podobają mi się te nowe opakowania z &quot;CD&quot; prześwitującym przez lekko przejrzysty granat. Bardzo eleganckie rozwiązanie. Cóż jeszcze mogę dodać - jestem z nich po prostu bardzo zadowolona :).

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    342
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1199
    pochwał

    9,33

  3. 3

    0
    produktów

    4
    recenzji

    1128
    pochwał

    8,86

Zobacz cały ranking