EuroProfit, Cleansing Lotion (Tonik oczyszczający)

EuroProfit, Cleansing Lotion (Tonik oczyszczający)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 250 ml
Cena 3,99 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Oczyszczający tonik do twarzy.

Skład: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl, Betaine, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Tetrasodium EDTA, Parfum, Linalool, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Triethylene Glycol, Sodium Hydroxide, Citric Acid.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 4

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kiepski

Kupiłam ten tonik bo lubię testować nowe kosmetyki.Wypróbowałam go i nie zauważyłam żadnego działania na moją skórę.Nie rozumiem zachwytu wcześniejszych recenzentek nad tym tonikiem.Zapach ma jakiś taki chemiczny,mydlany.Jak przemywałam skórę wacikiem czułam jakby się pienił.Nie kupię już go więcej,wrócę do tonika z ziaji.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

średni

Miałam nadzieję, że tonik będzie jakościowo równie dobry co mleczko, ale się rozczarowałam. Jest taki zwykły;) Trochę łagodzi ściągnięcie skóry, ale tylko na chwilę. Specjalnie nie oczyszcza i tak po mleczku muszę umyć twarz żelem. Mało wydajny. Taka woda, która nic nie robi.
Zużyję go, ale więcej nie kupię. Jest wiele lepszych, chociażby toniki Ziaji.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

na piątkę :)

Rzeczywiście - opakowanie może odstraszyć, ale nie mnie ;P.

Same zalety:
- wydajny
- zapach nie drażni
- nie uczula !!!
- przemywam nim też powieki - nie "gryzie" :D
- bardzo tani, do tego bywa czasem w promocjach
- używam go również w lecie do odświeżenia twarzy.

Daję mu 5 gwiazdek, nie widzę sensu szukać czegoś lepszego, ten mi odpowiada. Polecam, nawet na próbę, bo za taką cenę to nie ma wiele do stracenia. Uważam, że gdyby to był ten sam tonik, ale w innym opakowaniu, a jeszcze sygnowany poprzez jakąś bardziej znaną firmę, to byłby bardziej znany

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kończę 2, używałam naprzemiennie z innymi, ale teraz tez zagości u mnie na stałe :)

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Daje radę

Tym tonikiem nie jestem tak zachwycona jak mleczkiem EuroProfit, jest w zasadzie po prostu poprawny, ale biorąc pod uwagę niziutką cenę i dużą pojemność, dam mu 4 gwiazdki. :) Jest łagodny, używam go również do przemywania powiek i nic się nie dzieje. Przyjemnie, delikatnie pachnie, odświeża. Trochę za słabo nawilża w stosunku do moich oczekiwań (i innych toników) - i to jest ten minus. Pomimo tego lubię go używać i polecam do wypróbowania. :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 3 (oczywiście nie pod rząd ;))

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    306
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1060
    pochwał

    9,60

  3. 3

    0
    produktów

    2
    recenzji

    1039
    pochwał

    9,50

Zobacz cały ranking