Nivea, Deodorant, Pure Invisible Roll-on

Nivea, Deodorant, Pure Invisible Roll-on

Średnia ocena użytkowników: 3,3 /5

Pojemność 50 ml
Cena 11,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Antyperspirant Nivea zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem i redukuje pozostawianie białych śladów na skórze i braniu. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji Nivea.
Nie zawiera alkoholu i barwników, przebadany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Isoceteth-20, Butylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Isostearate, Parfum, PEG-150 Distearate

Cena: ok. 11zł / 50ml

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 100

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,3 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

coś okropnego.....

Fuuj cos paskudnego-zapach tego czegos(nie mozna go nazwac nawet dezodorantem)jest tak okropny ze na sama mysl robi mi sie niedobrze.Horror.Wyobrażcie sobie grubego faceta,ktory nie mył sie 3dni tylko biegał w upał heheh czujecie to??Chodzi o zapaszek jaki ten Pan wytworzył,własnie taki jest wtym dezodorancie-czysty zapach potu.Tfuuu ,jak mozna wogole tego uzywać?!Boże widzisz anie grzmisz...Gdy go uzyłam,po paru minutach tak własnie smierdziałam.Okropnośc.:[Nie chroni nawet 15 minut....Nigdy więcej.Trzymajcie sie dziewczyny z daleka od tego dezodorantu:[

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:1 raz uzyte i trafiło do kosza

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Okropny.

W ogóle nie spełnia swojego zadania.

+ W miarę wydajny.
+/- Ma ładny zapach, ale utrzymuje się bardzo krótko. Dezodorant miesza się z potem, co daje naprawdę nieprzyjemny zapach.
- W ogóle nie chroni przed potem.
- Ma dziwną, lepką konsystencję.
- Schnie bardzo długo.
- Zostawia ślady na ubraniach.

Nie polecam.


Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

moze byc

Ze jest to szklana butelka juz sie przyzwyczailam i mi to nie przeszkadza.Dobrze sie rozprowadza,nie pozostawia sladow na ciemnych ubraniach,ma delikatny zapach ktory mi odpowiadal gdyz stosowalam go razem z ulubionymi perfumami.Nie dominowal perfum wrecz przeciwnie prawie nie bylo go czuc.Czulam tylko lekki dyskomfort tuz po nalozeniu gdyz troche sie lepił pod pachami.Na pewno nie wytrzymuje 24 godzin wedlug mnie 4-5 godzin a potem trzeba go zaaplikowac ponownie.Nie leje sie a kulka sie nie zacina co zdarzalo mi sie przy innych dezodorantach.

Używam tego produktu od: od miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno zuzyte

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Słaby.

Plusy ;
- Niska cena. Ja kupiłam swój za niecałe 8 zł.
- Nie podrażnia.
- Nie uczula.
- Nie zostawia śladów na ubraniach.
- Zapach nie drażni.

Minusy ;
- Dziwna, lejąca konsystencja przypominająca niewiadomego pochodzenia mazidło.
- Długo schnie.
- Lepi się.
- Nie daje rady w sytuacjach stresujących czy w cieplejsze/upalne dni (nie wspominając już o uprawianiu sportu czy ćwiczeń).
- Szklane opakowanie. Nie sprawdza się w podróży (może się zbić i jednak trochę waży, szczególnie jeśli ma się do dyspozycji 1 torebkę).

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Taki ot

Kupiłam i więcej do niego na pewno nie wrócę.
Po 1 przez lepkość pod pachami, która była nie do zniesienia (bardzo, bardzo długo się wchłania)
Po 2 nie ma po nim długiej ochrony - po paru godzinach można wyczuć woń potu

Są lepsze.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: nieskończone 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Skuteczny

Jeżeli chodzi o antyperspiranty, to jestem wymagającą osobą. Bardzo długo szukałam czego opowiedniego dla mnie i Nivea słuzy mi już od lat.
Nie wyobrażam sobie zmiany kosmetyku na inny.

Naprawdę chroni przed nadmiernym poceniem się, nie podraznia skóry (to ważne bo często zaraz po depilacji musze go użyc i wyjsc z domu)

Jedyny minus to to że:

- mimo wszystko moim zdaniem zostawia trochę
białego śladu na ubraniach (tylko ciemnych), ale radzi sobie chyba najlepiej z wszystkich rzeczy, których użyawałam
- w gorące dni albo w warunkach silnie stresowych czasem wysiada, ale nie wiem czy istnieje rzecz które mogłaby nas wtedy ochronic na 100% przed wilgocią

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

Bardzo dobry antyperspirant!
Plusy:
+ skutecznie chroni przed poceniem się (w lecie jest z tym delikatnie gorzej, ale jeśli już się spocę, to przynajmniej nie czuć nieprzyjemnego zapachu)
+ ładnie, bardzo delikatnie pachnie, nie gryzie się z perfumami
+ nie zostawia białych śladów na ubraniach
+ bardzo szybko się wchłania! :)
+ jest łagodny, nawet na ogolone pachy mogę go śmiało nakładać
+ kulka nie zacina się, przyjemnie się używa kosmetyku

Jedyne czego się przyczepię, to szklane opakowanie, które jest dosyć ciężkie, poza tym mógłby stać do góry nogami, bo pod koniec używania ciężko go postawić "na głowie" na tym okrągłym korku.

Polecam wszystkim :)


Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zbyt delikatny, mało skuteczny

Trudno mi ocenić ten produkt. Ma jeden poważny plus i jeden poważny minus.
Plus za to, że pierwszy raz spotkałam się z antyperspirantem, który rzeczywiście nie zostawia białych śladów! Pod tym względem nie może się równać z Adidasem, Rexoną, Lady Spidstick... które bardzo brudziły a już najbardziej te w sztyfcie.
Wszystko było dobrze dopóki nie poszłam na siłownię. Już po 1o min miałam mokre pachy i koszulkę z plamami pod pachami. Było mi wstyd, bo wcześniej używałam innych antypersprantów, które sobie radziły w takich sytuacjach. Poza tym dało się wyczuć trochę zmieniony zapach. Jednak potrzebuję czegoś mocniejszego. Jeśli na siłowni się nie sprawdził to myślę, że latem też nie.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dla mnie w sam raz :)

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Swego czasu był to mój ulubiony antyperspirant (dopóki nie zniknął i dopóki nie odkryłam antyperspirantu Ziaja Soft :) )

Plusy:
+ nie zostawia absolutnie żadnych śladów na ubraniach (największy plus!),
+ raczej szybko schnie,
+ niedrogi,
+ wydajny,
+ skuteczny (w moim przypadku wystarczyło użyć go rano; w upalne dni oczywiście zdarzało się, że nieco częściej).

Minusy: osobiście żadnych nie znalazłam, ale piszę to jako osoba, która skąpo się poci - dla wielu osób ten antyperspirant może okazać się za słaby.


Używam tego produktu od: używałam przez jakieś 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie polecam.

Zapach ma ładny, ale jak go już użyje to zapach się utrzymuje bardzo długo (to w sumie dobrze), ale i tak jest mokre na bluzce. Poręczne opakowanie jak dla mnie.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy chyba.
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie zmieniam, bo działa ;D

Spróbowałam, po jedny opakowaniu zmieniłam na inny, ale szybko wróciłam do tego produktu.
Stosuję na co dzień, a raz na jakiś czas wieczorem Etixil do skóry wrażliwej... i mam problem nadmiernej (i wręcz krępujacej) nadmiernej potliwości z głowy.
Plus za zapach i cenę.
Wydajny i nie plami ubrań.
Nie mam po co szukać innego, bo ten w 100% spełnia moje wymagania.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

mi odpowiada.

zapach nivea pure najbardziej mi się spodobał. nie mam większych problemów z poceniem się, więc u mnie sprawował się dobrze. jest łagodny i w miarę szybko wysycha. opakowanie mogłoby być lżejsze. generalnie jestem zdziwiona, dlaczego akurat nivea pure nie ma w sztyfcie, bo obecnie używam dezodorantów w sztyfcie. mimo wszystko pewnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Było dobrze, ale się skończyło

Po raz kolejny trafiam na produkt, który zwyczajnie zniżył swoje loty. Na początku sprawdzał się w każdych warunkach, jednak przy kolejnych opakowaniach, zwłaszcza w ostatnim roku jakość spadła. Teraz ładnie pachnie tylko w butelce, bo na skórze już po godzinie czuć woń potu. A szkoda, bo był tym nielicznym, który nie mordował bezlitośnie czarnych bluzek.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 10? dużo.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    21
    recenzji

    349
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    101
    pochwał

    9,45

  3. 3

    0
    produktów

    3
    recenzji

    231
    pochwał

    8,53

Zobacz cały ranking