Vichy, Dermablend Correcteur Teint SPF 30 (Podkład korygujący)

Vichy, Dermablend Correcteur Teint SPF 30 (Podkład korygujący)

Średnia ocena użytkowników: 2,8 /5

Pojemność 6 g
Cena 14,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Podkład korygujący mający za zadanie ukryć nawet najbardziej rozległe zmiany skórne, takie jak: zaburzenia barwnikowe, naczyniaki, bielactwo, trądzik, blizny, przebarwienia, a nawet tatuaże. Zawiera 40% kryjących pigmentów. Najlepiej działa w połączeniu ze specjalnym pudrem utrwalającym tej samej marki (Vichy Dermablend Setting Powder).
Producent obiecuje trwały efekt utrzymujący sie 16 godzin.
Podkład jest dostępny w ośmiu odcieniach.
Produkty marki Dermablend są znane w USA od 20 lat. Od jesieni 2003 r. ich dystrybucję poza Stanami przejęła firma Vichy.

Recenzje 27

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 2,8 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

średniak

Mam cerę trądzikową i mieszaną. Potrzebuje zarówno mocnego krycia, jak rownież odpowiedniego nawilżenia. ciężkie podkłady powodują, że szybciej się błyszczę i musze wykonywać częstrze poprawki w ciągu dnia. Lekka formuła pudru mineralnego (a z drugiej strony obietnica mocnego krycia) zachęciły mnie do wyboru tego produktu.

+ pudrowe wykończenie
+ lżejszy niż podkład z tej samej serii
+ mocne krycie

- mały wybór kolorów
- może to kwestia złego wyboru odcienia, ale byłam po nim pomarańczowa...
- podkreślał suche skórki
- trudna aplikacja

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

rewelacja!

Idealny do mojej cery z problemami.
Wygładza niedoskonałości skóry
Maskuje drobne naczynka
Kryje wypryski
Mimo tych właściwości ma dodatkową zaletę- nie robi z twarzy jednolitej maski
Nie odnotowałam wad.


Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 5 próbek

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zwykły bubel

Gdybym mogła dać punkty ujemne to bym je z chęcią dała. Jeszcze takiego dziadostwa nie miałam.
Twarz sie po tym świeci jakbym ją smalcem posmarowała, do tego brudzi ubranie i uwydatnia zmarszczki, na dodatek wysusza.
Odradzam wszystkim ten podkład, jak i resztę produktów z Vichy, bo nie są warte swojej ceny

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

SUPER to jest moje KWC!

Jak dla mnie ten korektor to totalne KWC!!! Stosuję go miejscowo i spisuje się świetnie, jest taki jakiego potrzebowałam tylko trochę drogi jak na moją kieszeń. Warto jednak na niego odłożyć.
Wiadomo to korektor, nie smaruje się nim całej buzi. Jednak jeśli ktoś ma naczynka i inne niedoskonałości on to pokryje jak żaden inny!
Ja mam raczej gładką cerę, mankamentem u mnie są lekkie cienie pod oczami i głównie widoczna żyła pod jedym okiem (od urodzenia), on pięknie rozjaśniał mi skórę pod oczami, krył tą żyłę, SUPER, jak do tej pory to dopiero drugi korektor który dał radę ją zakryć! pierwszy był z Yves Roche.
Jak byłam malować się na studniówkę to nawet kosmetyczka powiedziała, "nic pani tej żyły nie zakryje" - a ja pomyślałam sobie że ta kosmetyczka jakaś chyba słaba, nie znała tego właśnie produktu, tylko jakieś diory i tego typu markowce :)

malowałam się nim pod oczy a resztę buzi zwykłym podkładem. Często jesnak wychodziłam tylko z nim pod oczkami i bez żadnego podkładu więcej :)


+mocno kryjący
+nie wygląda sztucznie
+ miałam bardzo dobry kolor, w sam raz
+ miły zapach
+ fajna konsystencja
+ trzyma się około pół dnia czyli tyle ile trwają wykłady lub praca. jeśli się dotyka paluchami to szybciej zejdzie to logiczne..

- trochę za drogi(ale warto!)
- to fakt, jeśli się ma zmarszczki to on je jakby podkreśla - gdy się za dużo założy - wystarczy wtedy palcem przejechać wzdłuż zmarszczki i znika.

Polecam wszystkim kto ma coś do ukrycia :) jak dziewczyny mówią do zadań specjalnych.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1,5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dla mnie bomba !

A ja naprawdę nie rozumiem tych niektórych, strasznie negatywnych opinii. Swego czasu chorowałam na trądzik. Miałam strasznie brzydkie policzki, których niczym nie dało się przykryć. Do tej pory mam jeszcze brzydkie blizny - ciemniejsze płaty skóry na policzkach i gdyby nie ten puder nie wiem jak bym się pokazywała w pracy. Nakładam go rano i z powodzeniem przez cały dzień moje brzydkie poliki są niewidoczne. Zgadzam się, że skóra się przy nim trosze męczy, ale nie można mieć wszystkiego. ;-)

Używam tego produktu od: ok 2ch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

do zadań specjalnych

Podklad bardzo trudno dostepny w polsce :|
Nie chcieli mi go nawet sprowadzic na specjalne zamowienie w aptece. A szkoda !

Gdy mialam bardzo wielkie, malinowe wykwity na twarzy- byl to JEDYNY puder, po ktorego nalozeniu nie widac bylo tych wszystkich tradzikowych okropienstw. ZAKRYL WSZYSTKO !!! Lacznie z pieprzykami ;)
Naklada sie rewelacyjnie, jest mega wydajny, ma jasne odcienie w swojej gamie kolorow, wiec bez problemu znalazlam odpowieni dla siebie kolor (G12) co naprawde jest nie lada wyzwaniem!- do tego jego trwalosc naprawde powalala na kolana- trzymal sie pieknie caly dzien.

Niestety, byly tez i wady, dlatego wlasnie nie dostal 5*.
- skora sie pod nim strasznie meczyla = nadprodukcja sebum
- 5 min po nalozeniu strefa T nadawala sie do pudrowania
- podkresla suche skorki, zmarszczki, wloski

Ale jak ktos ma powazne problemy typu blizny, czy bielactwo- produkt okaze sie nieoceniony !

Używam tego produktu od: ***
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mocno kryjący

Pierwsze kontakt z tym produktem nie był zbyt udany. Po ok. 2 h od nałożenia cera strasznie się świeciła. Jednak gdy zmieniłam krem, to od razu zauważyłam różnicę. Cera już się nie świeciła. Podkład zapewnia mocne krycie i na pewno nie jest to produkt na lato.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań:2

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

do zadań specjalnych

Jako podkład na całą twarz faktycznie trudno zaakceptować. Ale jako korektor miejscowo to nie ma lepszego. Drogi, fakt ale niesamowicie wydajny. Najpierw miałam opakowanie z apteki, później próbki z allegro. Taka próbka starczała na bardzo długo. Rewelacyjne, naturalne kolory, trwałość to kolejne zalety. Nawet w najwieksze upały, jak dzisiaj nie spływa z twarzy tylko jest niezawodnie tam gdzie trzeba. Należy stosować naprawdę malutką ilość i to wystarczy.

Używam tego produktu od:0k 3lat
Ilość zużytych opakowań:1 całe plus próbki

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ideał

jest wspanialy do cery problemowej, sesji zdjeciowych, cieni pod oczami
kryje lepiej niz wszystkie korektory, ktore do tej pory testowałam
utrzymuje sie na twarzy caly dzien
jest super wydajny
szkoda tylko, ze tak trudno dostepny
mimo konsystencji dobrze sie rozprowadza
nie utlenia sie, nie zmienia koloru, nie jest ani za rozowy ani za zolty, bardzo fajna paleta, rowniez do modelowania twarzy

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ok choć trudny do nałożenia

Podkład jest dobry dla mnie kolorki są ok :)
Podkład jest ciezki do nakładania ja nakładałam go palcami a topiłam suszarka :P wtedy był fajny i płynny, jest dość ciężki i troszkie tworzy maskie napewno dobrze kryje niedoskonałości i nie świeci się na twarzy trzymał mi się do 6/7 godz. bez poprawek (choć ja dawałam na niego puder utrwalający) ogólnie polecam go dla kobiet z problemami skóry.




Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie polecam - dla odważnych:)

Co prawda mam tylko próbkę, ale kilka razy go użyłam, w pierwszej chwili się nim zachwyciłam. Ale po kilku godzinach nie był już taki rewelacyjny.

ZALETY:
- wydajny
- fajnie kryje niedoskonałości,

WADY:
- o kilku godzinach twarz strasznie się świeci
- wysusza skórę,
- jest dość widoczny, i uwydatnia zmarszczki
- bardzo brudzi uranie,


Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: na szczęście tylko próbka

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Porażka !

Myślalam,ze Vichy to solidna firma.Ten podkład to jakies nieporozumienie.

*efekt maski,strasznie sztucznie to wyglada
*nie wchłania sie wogóle
*niesamowicie brudz ubrania,rece,wszystko czym dotknie się twarzy


Używam tego produktu od:kila razy uzyłam
Ilość zużytych opakowań:

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    1
    produktów

    78
    recenzji

    25
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    667
    pochwał

    9,63

  3. 3

    0
    produktów

    36
    recenzji

    1052
    pochwał

    8,10

Zobacz cały ranking