Avon, Solutions, Ageless Results, Renewing Day Cream (Krem na dzień przeciwko pierwszym oznakom starzenia)

Avon, Solutions, Ageless Results, Renewing Day Cream (Krem na dzień przeciwko pierwszym oznakom starzenia)

Średnia ocena użytkowników: 3,1 /5

Pojemność 50 ml
Cena 34,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Dzięki zawartej mieszance substancji odżywczych, w skład których wchodzą m.in: wyciąg z soi, peptydy i przeciwutleniacze, krem zapewnia skórze codzienny zestaw składników i innych suplementów. Wygładza drobne i głębsze zmarszczki. Poprawia koloryt i stan skóry. Wyraźnie zmniejsza pory oraz chroni skórę przed starzeniem się.

Cena: 34,90zł / 50ml

Recenzje 17

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,1 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zadowalający

do avonu podchodze bardzo ostrożnie.... ten krem (razem z wersją na noc) dostalam w prezencie i... stwierdziłam, że może być... nie zatyka porów, nie uczula (co dla mnie bardzo ważne), nie podrażnia... cóż chcieć więcej...
bardzo dobrze się wchłania a efektów działania przeciwzmarszczkowego nie zauważylam...może dlatego że zmarszczek nie posiadam ;)
ale ogólnie podoba mi się ten krem i używam go na zmianę z innym :) na pewno nie raz jeszcze go kupię

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

Dobrze nawilża, idealna konsystencja, ładny, przyjemny zapach. Bardzo dobry pod podkład. Dodatkowo wygodne opakowanie z dozownikiem. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie, nie, nie... okropność !

Ten krem jest koszmarny! Twarz po nim świeci się tak że żadnym pudrem nie da się tego zmienić i ten zapach! To nawet nie pachnie, to śmierdzi jak nie wiem co!
A co najgorsze twarz po nim piekła mnie tak strasznie że zaraz musiałam go zmyć.
Jeśli ktoś chce się zdecydować na zakup to proponuje najpierw wypróbować próbkę aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto jak ja to zrobiłam. :(

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pół i na tym koniec!

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mnie nie pasuje

Nie podoba mi się. Moja skóra się błyszczy i czuję się tłusta na twarzy. Nie nadaje się pod podkład. Przy nakładaniu podkładu krem się "zwija w ruloniki". A po kilku godzinach czuję się, aż "mokra" na twarzy jakbym się smalcem wysmarowała.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny

Jeden z najlepszych kremów na dzień, jakich do tej pory używałam. Chociaż w założeniu ma działanie przeciwzamrszczkowe, to świetnie nawilżył moja cerę. Nie miałam żadnych problemów z nałożeniem makijazu. Jedyny minus to to, ze w pierwszych dniach stosowania, miałam zaczerwienioną buźkę.
Kremiku uzywałam w zeszłym roku, ale cały czas myślę o tym, żeby go ponownie nabyć.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ogolnie moze byc

ładnie napina skóre ale tylko na kilka godz
ładnie pachnie
wygodne opakowanie
ladnie skora wyglada
nie niweluje zmarszczek
w miare dobrze nawilza
nie wiem czy polecic

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mój ulubiony krem na dzień!

Nie używam podkładów ani pudrów więc ten krem jest dla mnie. Świetnie wyrównuje koloryt, sprawia że skóra staje się miękka, nawilżona, rozświetlona i wyrównuje się jej koloryt.

Do tego krem jest bardzo wydajny. Ma świetne opakowanie, które bardzo ułatwia mi jego aplikację. Nie trzeba grzebać w pojemniku palcami.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i uważam, że jest warty polecenia!



Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jakis takiś

jakis taki dziwny, tlusty jak na krem na dzien, nie daje zadnych efektów a pozatym co najgorsze po jego nałożeniu niemoge normalnie zrobic makijazu. Flui po zetknieciu z kremem robi mi jakies grudki na twarzy, jakby mi schodzila skóra, no tragedia pod tym wzgledem.


jesli ktos nie stosuje makijazu to moze bedzie odpowiedni,

Krem + fluid= tragedia

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

swietny kremik ;]

dla mnie bomba, znalazlam krem ktory nnawilza ale nie natluszcza, idealny na zime i na lato.

bardzo dobrze nawilza, a mialam z tym problem, szybciutko sie wchlania, przepieknie pachnie i glownie przez ten zapach kupilam ten krem. jestem zachwycona i dopoki nie wyjdzie cos nowego to raczej zostane przy tym

Używam tego produktu od:poczatku roku
Ilość zużytych opakowań:2

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

W miarę

Długo szukałam kremu na dzien w przystępnej cenie i z wysokim filtrem. Ten jest całkiem OK. Nie można go jednak nakładać hojną ręką, bo wtedy roluje się pod podkładem. Jakiegos działania super przeciwzmarszczowego nie zauważyłam, ale jst przyjemny w stosowaniu i mam wrażenie, jakby po nim skóra przez cały dzien się dobrze czuła - po poprzednich kremach nie miałam takiego uczucia. Jest dość gęsty (może nawet trochę za jak na krem na dzień), ale przez to bardzo wydajny - używam go dwa razy mniej, niż kremu na noc. Zapach mi odpowiada, nie jest zbyt nachalny (jesli oczywiście nie zasmaruje się uprzednio całej twarzy :) ). ogóleni bardzo OK, ale mogliby popracować nad konsystencją.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/8 ??

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Najlepszy !!!

Kończe teraz już 3 opakowanie tego kremiku. Wydajny, chociaż dnerwujace jeste to że niewiadomo ile go jeszcze zostało, ponieważ ostatnio skoczył mi się a tydzień temu miałam okazje go zamówić. Ale go teraz mam i jesetem bardzo zadwolona. świetnie zawilża, jest lekki, zapach bardzo przyjemny.Stosuje go na noc i na dzień. Nie zamienię go na inny. Buzia ma ....taki piekny i delikatny wygład. Polecam !!! :-) :-) :-)

Używam tego produktu od : 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 kończe

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Apage! Apage Avonas!

Powielem swoją recenzję, którą zamieściłam pod kremem na noc, bo moja ocena dotyczy całej serii, której używałam kompleksowo. Z resztą konsystencją i zapachem się te dwa okropieństwa też nie różnią. Kremu na dzień nie ratuje nawet higieniczne opakowanie. Higienicznie opakowany gniot, to nadal gniot.
To w ogóle jest krem?!
Pomimo, że tak wygląda, używanie tej dziwnej substancji może przynieść opłakane skutki.
W moim przypadku przyniosło. Skóra traktowana tą serią kosmetyków (krem na noc, na dzień i pod oczy) stała się szara, oklapła i pojawiły się na niej zmarszczki, jakich nigdy przedtem nie miałam.
Myślałam nawet, że oto nagle i gwałtem przygniotła mnie starość i przyjdzie mi rychło sczeznąć jako pomarszczona mumia, ale na szczęście po kilku miesiącach moja sąsiadka (będę jej wdzięczna po grób, albo dopóki nie dopadnie mnie skleroza i nie zapomnę o mojej dozgonnej wdzięczności) poradziła mi, by rzucić w kąt Avon i wszelkie paskudztwa sygnowane tą nazwą.
No więc... To nie była starość. To Avon.
Używam tego produktu od: Używałam kilka miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Niespełna 3.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    36
    recenzji

    919
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    432
    pochwał

    9,73

  3. 3

    0
    produktów

    2
    recenzji

    614
    pochwał

    7,52

Zobacz cały ranking